Yeni evliyim, mutsuzum.

Gizli Üye
7 aylık bir ilişkinin ardından yaklaşık 50 gün önce evlendim.

Fakat eşim bana karşı çok soğuk. Çıkmaya başladığımız ilk aylarda fena değildi fakat yavaş yavaş ilgisini sevgisini kaybetmeye başladı. Evlilik onun isteği ile oldu. Bende önce nişanlanınca düzelir dedim ama olmadı. Sonra evlenince düzelir dedim, o da olmadı.

Şu an yatağa girince arkasını dönüp uyuyor. İlk başlarda arkasından sarılırdım önemsemezdim pek fakat iyice bunaldım bende. Ayda bir anca zoraki ilişkiye giriyoruz. Onu da görev olarak görüyor sanırım. Ateşli bir öpüşme bile yok. Ben elimden geldiğince sıcak davranmaya çalışıyorum. Sarılıp öpüyorum.. Dokunuyorum. Fakat olmuyor. Aklı bir karış havada. Asker arkadaşı gibiyiz artık.

Kendisi de bunun farkında. Arada ima ediyorum. Bana yemek yaparak, çamaşırlarımı yıkayarak sevgisini gösterdiğini söylüyor bana. Bana sadece onlar lazım olsa temizlikçi tutardım diyorum bende.

Sanırım mutsuz bir evliliği sürdürmek istemiyorum. Kendisiyle ciddi ciddi konuşmak istiyorum fakat bana karşı ilgi gösteriyormuş gibi yapmacık davranmasını da istemiyorum. Evlendiğime pişman oldum. Kız arkadaşım olsaydı çoktan ayrılmıştım.

Ben de aşık değilim fakat seviyorum. Elimden geldiğince kırmamaya çalışıyorum. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. Eski sevgilisini unutamamasından şüpheleniyorum.

Bu konuda siz yerimde olsanız ne yapardınız?

(bekara karı boşamak kolay lafını göz önünde tutalım lütfen)
Yeni evliyim, mutsuzum.