Anal seks yapmanın zararları nedir?

Nişanlım anal istiyor. ama ben cesaret edemiyorum ya, denedik ama sonra hayır yapma istemiyorm dedim, anal seks yapmanın zararları nedir? yapıpta pişman olan var mı, bide şey diyorlar, anuş deliğin genişler falan, bu doğru mu, yapanlar yorum atsın lütfen :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kız o popoyu öyle kıvırırsan herkes ister çok hoş görünüyor yusyuvarlak şok şeker

Erkekler Ne Diyor 23

• anladığım kadarıyla zaten ilişki içindesiniz. anala gerek var mı ki :S ilginç

evlendiniz mi.

• ya yemın edıyorum burası komedı dukkanı gıbı oldu anuş deliği ne bee:)

• Genişler geniş geniş sıcarsın sonra ıstemsız

• günah kızım yapmayın öyle şeyler. gerçi siz daha evlenmeden yataga girmissiniz. siz cehennemliksiniz

• poponu bu halde gosterirsen kim yapmaz ya (ama yapma)

• yapma tabi gunahtir sagliksizdir ama bu fotodaki senin kalcansa benim bile yapasim geldi :)) off

• burdaki cogu erkek YAPMA diyo, o dikkatimi cekti, zaten bende sicak bakmiyordum..

• yorumları okudum da hemen hemen kimse bir bok bilmiyor bu konuda bir kere şunu söyleyelim dinen günah bunda şüphe yok gelelim işin tıbbi ve hijyen kısmına anal seks ten kadınlar zevk alırmı evet alırlar çünkü anüs muazzam miktarda sinir ucuna sahiptir bu yüzden zevk alınır peki zararlımıdır doru yapılmaz ise tahriş olma ve yırtılma söz konusu olabilir ama bu ani girişlerde yada anüs kasları gevşemediği anda zorlanması ile olur kasların özelliğini kaybetim dışkıyı tutamama olayı ise tamamen hurafeden ibarettir insan vücudunda ki hiç bir kas felç durumu söz konusu değil ise özelliğini yitirmez anüste zamanla kaybolan tek şey reflekstir ki zaten acıya sebeb olanda bu dur bu refleks kayboluuğunda zevk başlar temizliğe gelirsek eczanelerde satılan lavman setleri ile gerekli temizlik evde dahi yapılabilir ve yapılmalıdır yapılmaz ise kadın erkeğin penisine sıçmış gibi olur p*rno larda bu durumun görülmemesinin sebebi de lavman temizliğidir dediğim gibi bir zararı yok günah konusunu kafana takmıyorsan bence yap gayet hoşuna gidecek buna şüphen olmasın

• yorumun icin tsk ederim

• evet sık yapılmamalı çünkü bağarsak faunasına zararlı yani yararlı bakterileri ölüyor ama çok büyük bir sorun değil bir iki günde fauna eski haline gelecektir

• evde kendi kendine lavman yapmanın çok sakıncalı olduğunu söylüyor doktorlar ayrıca gerekmedikçe yapılmamalı, sık yapılmamalı diyor ve eczanelerde de artık bulunması zormuş

• yani o popo shakira halt etmiş yanında :D link ama sen yinede yapma ;) ya normal yol varken kanalizasyonda ne işi var :D şap şap tokatlasın :D

• ahahahahahha :)

• diyorum ya shakira yanında zero sıfır :D

• ahahhaha shakira da kimmis :)

tokatliyo morartti kac defa kendiden geciyo cocuk iyice

• popoyu güzel estetik yapıp doldurmuşsun,bizde yedik...

• nişanlım olsa, resimdeki gibi kalçaları olsa, bende isterdim

• insana gore degisir iste, ben mesela anal istemiyorum nisanlim istiyo, anlamiyorum onden yapinca ayni zevki almiyo mu da anal istiyo

• ama o sınır ne? sınırda insana göre değişir

• gercekten de oyle, erkek milleti iste :) evt yani herseyin bi siniri var

• Öncekileri Göster
  • sürekli yaparsan tuvaletini tutamama durumu olabilir ilerde...

• link bu yazıyı kesinlikle okumalısın

• evet ilginç ağız kanserine neden olabileceğini duymuştum ama daha güç orgazm olunduğunu ilk defa duyuyorum

• attığın linkteki blogda oral seksle ilgili de şunları söylüyor:

link

yani oral seks yapılan insanlar daha güç orgazm olurmuş ve ağız kanserine yol açarmış ? anal seksle ilgili yazıya katılıyorum ama oral seksle ilgili olan ilginç!

• dinen haram ve gerisini sen düşün

• o profildeki popoyu görünce benm bile canım istedi :P

• o kadar ilişkiye girdim hiç anal yapmadım, kalça çok ama çok etkiler beni ama anal hiç ilgimi çekmedi, bildigin bok deligi, kokusu siner be çüke :)

• yani öyle

• evt biyerde okumustum ne kadar temizlersen temizle,yinede ''temiz'' olmazmis orasi yani bakteri falan,

• Nişanlın ? seni gercekten seven birisi mi merak ediyorum

• analdan bahsediyorsun sen sacmalama. Anal ilişkiden bahsediyorsun. söyledigin cümleyi kendin bilmiyorsun.

• NE ALAKA? ozaman seven biri sevdigi kizla cinsel iliskiye bile girmez, ona dokunmaz :) sacma

• En güzeli zaten. Baksana seven birisi anal yapar mı?

• Öncekileri Göster
  • Bağırsaklarda ciddi şekilde zarar vermektedir.Kısaca motoru bozarsın sonra.evet delik gelişe bilir.yok ben erkeğim yapıpda pişman olmadım :D ama kız için ciddi sorunlar oluyor.

• LAN Olum malmisiniz siz,ne biçim insansiniz,gözünü ziktiricek buraya soruyor.hicmi inancımız yok,günah bilmiyosunuz?hak deliği varken bok deliginde ne işin var hem daha evlenmemissin

• wc tutamazsın altına edersin

• kasların laçkalaşırsa evet

• bu gercekten dogru mu?

• bu sekılde ılıskı hem dınımızce byük gunah haram ayrıca sağlık acısından da uygun değil yapmayın

• he bak oda var evet unutmusum soylemeyi bak büyük günaha girdiniz onuda soylım zina işlemıs oldunuz

• evlenmeden iliskiye girmek zaten gunah ama

• genişler ayrıca dışkını tutamamanı da sağlar :)

• daha kendi bedeninizi tanımadan bu turden ilişki yasamanız pek doğru değil. nişanlın filmlerde gördüğünün aynısının olacağını sanıyor. oysa durum pek öyle değil. su an siz normal seks hayatınızı oluşturun sonra buna sıra gelince deneyimlersiniz. yarım doktor candan eder deyimi şu an tam size uygun. nişanlından böyle bir talep gelirse reddet.

• genişliyor ne yazıkki zamanla ve çok acı çekersin söylüyim

• Genişliyor evet.

Kızlar Ne Diyor 5

• Sırf başka biri istedi diye bir kere denediysen zaten bir daha yapacağın kanaatindeyim ne desek faydasız

• Nişanlın senin bu resmi buraya koyduğunu görse ne yapar seni keser bencede kessin

• Neden sevmediğin biriyle nişanlandın zengin mi sebep bu mu?

• Bak bi arkadaş dinen haram demiş,doğru,anal yapmak istemesinin sebebi ne? Ne kadar küçük düşürücü.Sen onun kıymetlisisin ve helali olana kadar herhangi bişi yapmak için beklemesii lazım.Bekleyemediği gibi sana iğrenç ve çok günahkar şekilde yaklaşmak istiyor.Nasıl iş ya ? Aslında şaşırmamak lazım götünü kocaman çıkarmışsın,suratın yok el aleme açmışsın burda gelen geçen senin götüne bakıp hayal kuruyor tabi ister gülüm şu göte bak maşallah diye.Bunu görse nişanlın herhalde kızmaz.Nasıl genişliktir bu ya:SS:

• bayan için oldukça can yakan bir deneyim. ne kadar rahatlatsada karşındaki kişi canın yanacaktır. bi kere yapmakla olmaz ama alışkanlık haline gelmesi durumunda anüsünün genişleyeceği bir gerçek (ha genişlerse acı çekmeden girer o da ayrı ) birde hemşire bir arkadasım anal ilişki yaşayan bayanların ilerde tutamama sorunları yaşadıklarını bunun için doktor doktor gezdiklerini anlatmıştı. ben 2 kere denedim bidahada yapmam...

• enkidu sen nerdenbiliyosun travestilerin bi sorun yasamadigini :)

• hemşire bir arkadaşım bunu demişti diye belirttim sanıyorum . ayrıca travestilerin o sorunu yaşamadıklarını siz nerden biliyorsunuz bende bunu merak ettim

• 2 kere denemişsin sende genişleme oldumu ?

• Öncekileri Göster
  • valla yap yıyorsa sonra hayatın dan sogursun

Yükleniyor...