Beyler nasıl oral seks yapıyorsunuz?

merhaba beyler.kadınınıza nasıl oral seks yapıyorsunuz.hayatımda bir çok erkek olmasına rağmen oral sekste orgazma ulaştırılamadım bide size sorayım dedim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zaten öncesinde öpüşmeyle dokunuşlarla bi çekim bi istek oluşuyo. sonda bacakları ve bacakalrın iç kısmını hafif hafif okşayıp duruma daha da hazırlıyorum. sonra bacaklarına bacaklarının iç kısmına küçük küçük öpücükler ve sıcak nefes temasımı sağlıyorum. sonra iç çamaşırınn üzerinde hafif hafif okşayıp onun üstünden de klitorisini öpüyorum sonda dişimle iç çamaşırını kenara sıyırıp parmaklarımla dokunuyorum. daha sonra iç çamaşırı d çıkıyo yavaştan başlıyorum paldır küldür değil. hafif haifi dokunuşlar küçük öpüşler sıcak nefesi hissetmeler filan derken ıslanma artıyo yavaş yavaş aşağıdan yukarı yalıyorum sonra heyecanı git gide arttığı için yalamalarım ve emmelerim hızlanıyo klitırise dil darbeleri de olmazsa olmaz tabi. duruma göre bazen yatağa boylu boyunca uzanıp bacakalrını açıp yapıyorum bazen oruru vaziyette o nasıl isterse. bnde bayılıyorum ona oral yapmaya en önemlisi bu isteyerek yapmak işin sırrı bu bence hatta aralıksız 45 dk filan yapıyorum bi keresinde 4 defa boşalan oldu

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...