Hangi burç kadınları sekste daha ateşli ve çılgındır ve hangi burç erkek ve kadını daha uyumludur?

Gizli Üye
arkadaşlar sexte hangi burç kadını daha ateşli yatakta daha cesurdur sizce bilgisi yada tecrübesi olan bilgilerini paylaşsın lütfen ve hangi burçlar daha uyumludur. ben boğa kadınını hem aşkta hem sexte çok istekli ve ateşli buluyorum siz..
Hangi burç kadınları sekste daha ateşli ve çılgındır ve hangi burç erkek ve kadını daha uyumludur?