Eşini başka biriyle izleme fantezisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

internette ve tv de gördüğüm kadarıyla bu fantazi Türkiye'de de oldukça yaygınlaştı. Swinger ilişkiden ziyade eşini izleyerek zevk alan bile var. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
benim onayladıım anlamına gelmiyor ama merak ediyorm nasıl bi mantık böle birşeyden haz duyar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadın milleti teşhircidir. Bir ton süslenir, püslenir, giyinir, kuşanırız.Cuckold dediğin olay da teşhirden ibarettir. Bunun kadın-erkek, sahibe-köle vs gibi varyasyonları mevcuttur.Kıskançlık dediğimiz güdünün sebep olduğunu düşünüyorum. Olaya eş paylaşma açısından değil, kıskanma ve bunun erkek-kadın üzerindeki etkisine bakarsak çok daha kolay anlayabiliriz diye düşünüyorum.Örnek vereyim. Bir kadın, eşi yanındayken başka bir erkeğe iltifat etse, eşin beyninde "sahiplenme hormonları" coşacak ve bir kısmı ereksiyona geçecektir. ( Evet var öyle insanlar )Elbette herkes cuckoldu sever diye bir şey yok. Lakin sevenleri de yadırgamamak lazım.

• Eeee? Bundan banane?

• daha önce böyle fantazilerden bazılarının cinayettle sonuçlandığı gerçeğinide unutmamak gerektiğini bir dip not olarak belirtmek isterim :)

Kızlar Ne Diyor 8

• bu tip olaylar dünya da cok yaygın bırcok sıte yayın ve klup var turkıye de de gayet yuksek oranlar cogunun sonu ıyı bıtmıyor macera gıbı gelıyor ama yasadıktan sonra agır psıkolojık sorunlar yasayanlar var dunyada bazı yerel topluluklarda eş değişimi normal karsılanıyor yani toplımdan topluma degısen bır konu bu yapanlar yada yapmayanlar herkesın tercıhı bu bıraz ınsanların sevgı ye ne degerde baktıgına baglı oluyor bu konuda bırcok belgesel ve kıtap var hala nedenı tam acıklanamıyor ama psıkologlar bunun sadece bır oyun ve zevk aracı olarak goruldugunu soyluyor ama dıkkat edılmesı gerektıgının altını cızıyorlar cunku olaylar cınayettle bıtıyor adam kendı elıyle goturuyor sonrada olduruyor yada kadın bazı kabıleler bunu sosyallesmek olarak goruyor herkese gore degısık bır yasam tarzı kımıne gore tabu kımıne gore gayet normal tartısılamaz bır konu

• bu bir hastalik =)

• ben bunu bi kitapta okumuştum ama gerçeklikte olup olmadığını bilmiyodum yuuh yaa varmışş helal olsun valaha

• ona fantezi değil sapkınlık derim ver...

• bunu yapabilen biri dünyanın en çok enlerini barındıran bir adam da olsa onunla işim olmaz. kadın için de geçerli.

• tabiki düşünülmesi bile çok kötü böyle birşeyi sezen275. Ancak ne yazıkki bunu yapan birçok insan mevcut

• bu kararında boşver. yoksa söylenecek çok şey var...

• Öncekileri Göster
  • bunu insan gibi görünen fakat hayvandan farkı olmayanlar yapar ancak..insani tüm değeleri sıfırlayan bir durum.

• +1

• kesinlikle katılıyorum son123

• kısaca tam bi maLLık bence! bir insan nasıl sevdiği insanı heLe ki eşini bi başkasıyLa birLikte oLurken izLeyebiLir...

• Bu bir aşma meselesidir. Herkes kıskançlık duygusuna sahip olmak zorunda değil.

• 16çapkın16 benim ismimin esra olduğunu nerden çıkardın?

• evet ya ona es denmezki artik sapikliktir bence

• Öncekileri Göster
  • sevgi kıskançlık hepsi bitmiş artık ne yapacağını şaşırmış zihniyet haz duyar heralde

• Karıma ha ben girmişim ha başkası ne farkeder ki. Ne gider eşimden? Sadece zevk alacak. Bence farklı zevkleri de tatmalı.

• hep bu konulu p*rno filmleri yüzünden

• en önemli etken belkide bu biliyormusun esra. Birçok gelişimini tamamlamış insan, izledikleri p***o filmlerde gördüklerini eşlerinde uygulamaya çalışıyorlar. Zaten birçok cinsel içerikli hikaye sitelerine girilip bakıldığında ensest hikayelerde ne iğrenç yazılar mevcut.Eşini, kızını bir başkaların sunan. Kızları ile ilişki yaşayanlar...Bunların tamamı birer iğrençlik. Ama belirttiğin gibi o filmlerdeki özentilerin sonuçları bunlar...

• insanın aklı var iyiyi ve doğruyu ayırsın bi zahmet değilmi? :~)

• sanırım haklılık payın yüksek :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Ben de izlemek isterim. "Bile" biraz gereksiz olmuş...

• tam bir manyaklık. cinayet sebebi. sapıklığın danizkası...

• cevaplardaki genel bakış açısı :KIZLAR : Oluyormuş, vay bee, ama kınıyorumERKEKLER : hemen reddediyordipnot: kızlar kendinize gelin :)

• şık değil...

• sen sapıkmısın. git hollandada yaşa. burası türkiye. o kadar özgür olamazsın. osmanlı torunlarıyız biz...

• iğrenç bilader.. ben karım dediğimi elaleme satmam. nasıl müslümanlar haline geldik bilmiyom ki..

• Toplum düzeni yavaş yavaş bozuluyor aslında bozulmuş bile :) neler konuşuyorsunuz siz öyle :( hayvanlar bile eşlerine sahip çıkıyor, bu tarz insanların gidip hayvanlardan edep, ahlak dersleri almaları taraftarıyım yuhh artık...

• Ben bir bayla tanışmıştım eşini memnun edemediği için bu tarz bir olayı denemek istediklerini söyledi ve bana teklif etti ama ben istemedim. Yani bu da bir olasılık. Adam eşini seviyor ama tatmin edemiyor. Bıraksa ya ayrılacaklar ya da eşi aldatacak. Bu yöntemi bulmuşlar.

• bayağı türktü canım adam

• mellyy, batılılaşıyoruz az kaldı :-((( eğer bu durum doğruysa artık utanıyorum ben...biz Türk milleti olarak bu şekilde olmamalıyız...Türk insanı, örf ve adetine, namusuna şerefine sahip insanlardır...Bu kadar midesiz değillerdir. O kişilerin kesinlikle Türk asıllı olduğuna inanmıyorum ben o nedenle.

• taş yagacak taş...

• Bak söle diim anlaaaaaa... İki köpek çiftleşirken bir başka dişi ve ya erkeği asla aralarına almazlar... Daha önceden çiftleşen iki köpek yan yana dursun o an baska bi köpek ile bile ciftleşmezler. Bu nedemek oluo ? Onu yapıcak insan kendini insan olarak görmese bile bunu yapması doğaya karsı tabiata karsıııı

• bizi çookkk aşan bir fantazi...biz daha o kadar gelişemedik...

• yapana mutluluklar. benden uzak allaha yakın olsunlar : )

• ikisinin de katline ferman hazırlayan bir durum olurdu bu...

• biz buna fantazide eşşeğin kulağına su kaçırmak diyoruz

• saçma sapan bişey

• sonuçta zevk meselesi ama ben kıskancım böle seylere müsade etmem

• İki tarafta mutluysa yapılır.. herkesin kendi cinsel hayatı ..

• daha öncede sorulan bi soru bu. taşfırın erkegi böyle bişeye müsade etmez kardeş .) kadınını başka bi erkegin altında görmek ne demek ne zevk alacaksın ondan ya bence saçma

• yuh

Yükleniyor...