Neden kapalı bayanlar sevgilileriyle cinsellik yaşar?

görüyorum kuytu köşelerde kapalı bayanlar sevgilileriyle yapmadığı şey yok bu gibi şeylere asıl onların önem vermesi kendini kollamaları başındaki... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• kapalı ya da açık olarak değerlendirip yargılamamak lazım. çok hovarda bir arkadaşımı yanında kapalı bir kızla gördüm. daha sonra ona senin ne işin olur olum böyle kızlarla diye sorduğumda, kızın tamamen kendisine yakıştığı için kapalı olduğunu ve aslında her yönden açık olup, dinle diyanetle hiç işi olmadığını söylemişti. pek inanamadım ama plajda gördüğümde her şey değişti. arkadaşın yanında, bikinili ve önlerinde bira. bir ara yanıma geldi arkadaşım ve seyret birazdan neler olacak dedi. soyunma kabinlerine geçtiler ve aynı kabine girdiler. yan kabinlerden çıkan herkes o kabine bakıyordu. daha sonra hiç bişey olamamış gibi çıkıp gittiler. aynı şekilde açık olup, camiye girip vakit namazlarını da kılan kızları görüyorum. herkes göründüğü gibi değil malesef. derler ya "parayla imanın kimde olduğu belli olmaz" diye. aynen öyle işte.