• Sor
  • Bence

Neden kapalı bayanlar sevgilileriyle cinsellik yaşar?

görüyorum kuytu köşelerde kapalı bayanlar sevgilileriyle yapmadığı şey yok bu gibi şeylere asıl onların önem vermesi kendini kollamaları başındaki örtüye saygı duymaları gerekirken neden yapıyolar ben birgün kafede oturuyordum bir çift geldi kız kapalı ama oturur oturmaz daldı çocuğa açtı eteklerini gözümüzün önünde hiç utanmadan şok oldum ben ya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kapalı ya da açık olarak değerlendirip yargılamamak lazım. çok hovarda bir arkadaşımı yanında kapalı bir kızla gördüm. daha sonra ona senin ne işin olur olum böyle kızlarla diye sorduğumda, kızın tamamen kendisine yakıştığı için kapalı olduğunu ve aslında her yönden açık olup, dinle diyanetle hiç işi olmadığını söylemişti. pek inanamadım ama plajda gördüğümde her şey değişti. arkadaşın yanında, bikinili ve önlerinde bira. bir ara yanıma geldi arkadaşım ve seyret birazdan neler olacak dedi. soyunma kabinlerine geçtiler ve aynı kabine girdiler. yan kabinlerden çıkan herkes o kabine bakıyordu. daha sonra hiç bişey olamamış gibi çıkıp gittiler. aynı şekilde açık olup, camiye girip vakit namazlarını da kılan kızları görüyorum. herkes göründüğü gibi değil malesef. derler ya "parayla imanın kimde olduğu belli olmaz" diye. aynen öyle işte.

Erkekler Ne Diyor 29

• şaşırmış millet

• bunun kapalısı acıgı uzunu kısası olmaz ki. sanırım bu yuzden bu toplumda sıkıntılar oluyor..

• ben bi kere istanbul camlıca tepesine gittim bildiğin paçali siyahlılılar yokmu kara ninca lar onlardan biri dayının aleti çıkartmış hop oturup hop kalkıyordu :) artık çarşaf özel midir bilemem :)

• ailesinin zoruyla kapanmıştır, inancı gereği kapansa elini bile tutmazdı sanırım.

• Namus yada ahlak kapanmayla değil, karakterle ilgilidir. İnsan sırf kapanmak için kapandıysa tabi ki bu tarz şeyler yaşayabilir.

• müslümana değil, islama bakmak lazım, herkes hata yapabilir, başı örtülü diye hata yapmayacak diye bir şey var mı?

• Başı kapalı götü Açık :D

• onaların da canır tatlımm

• cinsellikte kısıtlancak bi konu değil yani herkesin hür iradesi...senin demek istediğini anladım ben ama boşver bakma sen onlara =)

• bak şimdi sen bu soruyu egoist bii şekilde sormuşsun sonuçta herkez insan ben cübbe gysem hocamı olurum veya her başını kapatan müslüman mı oluyo bnde kapalı kaşar çok tanıyorum yapıyolar evet onların kendi sorunu sen işine bak kapalılara uyuz oluyomuşsun gibi bi algı geldi bana sorudada.. bizim toplum her sakalılıya dede her kapalıya müslüman derler KMSENİN İÇİNİ BİLEMESSİN

• Bende anlamıyorum acaba zorla aile baskısı yüzünden kapanan kızlar mı yapıyor acep bilemicem

• Bu işin açığı ya da kapalı durumu olmaz, onlar da insan. Sen de insansın. Senin de ihtiyacin var, onun da ihtiyaci var. Sen de yapıyorsun(Yapmıyorum deme) , o da yapıyor. Bu işin ahlakla alakası var. Herkes kendine yakisani yapar o kadar..

• yapmadım yapmam da

• prdn eteğini açtı derken bu işler ulu ortada yapılmazki yaa...

• yalan sölicek değilim bayağı eteğini yukarı doğru sıyırdı aldı çocuğun ellerini bacaklarına götürdü biz oturduğumuz yerde şok olduk

• Hayır beni yanlış anladınız ben size yalan söyliyosunuz demek istemedim özür dilerim alenen insanların içinde eteğini kaldırıp arkadaşına okşatması inanılacak gibi değil inanamıyorum yaa ne yapmaya çalişiyor bunlar sözde dindar insanlar...

• Kapalı kızın yaptıgı dogru degıl ancak acık olan yapsa modern olur hay sizin ben..

• açıkların evlenmeden yaptıklarını da uygun bulmuyorum ki,

• kapalılığın ne demek olduğunun bilincinde olmadıklarından.!

• bunlar kapalı değil sözde kapalı k..şarlar genelleme yapmamak lazım

• :D hahahaha okurken bıle sahıt oldugum seyler gectı serıt gıbı gozumun onunden ne sanıyorsun kı kapanınca namuslu mu olunuyor? onemlı olan nıyet ve kısılık ıstdıgın kadar kapalı ol ruhun bozuk olduktan sonra

• sözde aşırı dinciler yaaaa, bizden çok onlar istekli oluyorlar

• Kapalıyız diye kendini masum dindar olarak gösteriyorlar ama içlerinde ne o**spuluklar var.Bunların çoğunun üstü türban altı otoban hiç acımıcaksın inanmıcaksın..

• her başını örteni müslümanmı sandın. Bu olayı türbanla bağdaştıramazsınız.

• asıl dinciye güvenmicen :D

• hemen eksileyin hıhı bu eksileyenlerin hepsi dinci ve hepsi cinsellik kategorisinde geziniyo. Madem doğru söylemiyorum gidin bu kategoriden hatta yanına bile uğramayın

• Tabikide bunu yapanlar ailesi yüzünden kapanmış kızlar.Tabiki ters tepiyor :)

• Bu işin kapalısı açığı yok ne yani kuytu köşede başı açık sevişebilir mi bırakın artk şu zihniyeti başı açık olanda olmayanda ne yaparsa yapsın kimseyi türbanıyla vs yargılamayın isteyen kapanır isteyen kapanmaz

• ben açık veya kapalı hiçbirini uygun bulmuyorum ki zaten ama özellikle evlenmeden yapılan şeylerin zina olduğunu bildikleri neden yaptıklarına şaşırıyorum

• çünki onlarında kutusu var

• kafanın içini kapatmadıktan sonra çarşaf giyersin içine tanga..Herşey beyinde bitiyor bacım :)

• kapalı yada açık diye ayrım yapılmaz açık dediğin bir kız çok namuslu çıkabilir ve kapalı dediğin bir kızda çok k*şar çıkabilir bu durumu bazı kapalı kızların dinin arkasına saklanarak kendilerini gizleme çabası olarak görüyorum

• onlar açık bayanlardan daha istekliler

• neden?

• huy meselesi

• kapalı olarak evlendiğim karım şuan evin içinde çıplak geziyor sen ne diyorsun

• bu çok normal sonuçta eşin her türlü gezer

• Öncekileri Göster
    • sorun sende o zaman

• Sende gelmis burda karının evde nasıl gezdigini anlatıyorsan senin erkekligini skeyim ben gavat

• biri demişti ya kapalı insanları şeytan gibi görüyorum.katılmıyorum bu yoruma fakat.bence bu tarz kapananlara şeytan diyorum.

Kızlar Ne Diyor 11

• Çünkü onların da cinsel dürtüleri var ...

• evet haklısın ama onlarda insan...

• beni ilgilendirmez günahı sevabi kendine. Kapalı açık diye ayırt etmem.

• canları çekiyorsa demek.

• sanane be gizli..ondan bundan..genellemeyi bırakın artık..bu işin açığı ve kapalısımı olur ya..ahlak diye birşey var..

• adamımsın dicem olmucak :D

• :)

• onlar kapalıların çok az bir kısmı ama en çok göze çarpanlar

• Kapalı kadının daha dikkat etmesi beklenemez namuslu kadının dikkat etmesi beklenir. Bir insanın başını kapatması onun iffeti konusunda bir fikir sahibi olmamaızı sağlayamaz.

• genelleme yapma

• kapalı bayanların hormonları yok mu, canı yok mu? şekerim bence bunun kapalılıkla açıklıkla ilgisi yok. biz açık olduğumuz için yapmaya hakkımız var onların yok mu yani. valla ben konu cinsellik olunca kimseyi kınamamaktan yanayım. olayın boyutu başka çünkü. evet dinsel anlamda günahı var ama nefis denen mereti dizginlemekle başını kapatmanın veya açık olmanın bir alakası yok diye düşünüyorum.

• bi kız var bizim sınıfta o da oyle dk bası sevgili değiştiriyo vs ama bi kac kız var kapalı cok namuslu kızlar kapalı olmakla namusluluk aynı sey değil

• örtüyle inancı bağdaştıramazsın,kızın ruhu kafedye yaşadıkları gibama ailesinin zoruyla örtündüğü için onu gerçekten dinine bağlı iyi yaşayan biri sanıyoruz.aslında durum böyle değil.gerçekten dinin emrettiği gibi yaşayan bir insan bunu yapmaz,erkekle buluşmaz bile..hovardasını uğurlarken allaha emanet ol diyen kapalı kadın biliyorum ben

Yükleniyor...