• Sor
  • Bence

Elisabeth nedir? Neden Elisabeth?

Erkekler elisabeth diyorlar cinsel organlarına, o nerden çıktı yani bunun adını elisabeth koymaları?

Güncellemeler:
Peki anladik masturbasyon yapinca elisabeth oluyor cinsel organ dilmis, ama neden elisabeth niye cagla buket ya da ozge falan degil de elisabeth ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• elisabeth filmini izledinmi peki hiç? onu izlersen neden özellikle o ismin kullanıldığını ozaman anlarsın.. Özellikle askerde sağolsun komutanımızdan bırakmıştı elisabeth film cd sini bize :-))) ilk olarak askerde öğrenmeye başlıyorsun tam anlamıyla ama insanların neden bu kadar ağzında dolaştığını bende bilmiyorum. insanın gizlisi saklısı kalmıyor :-)))Erkek arkadaşlara duyuru, bundan sonra elisabeth ismini kullanmıyoruz. Anket ile isim seçimi yapılacaktır yurt genelinde 31.10.2011 tarihinde ;-)))

• Ne filmi ? anlat filmi

• Öncekileri Göster
    • Nasıl uyduruyorsunuz be helal olsun ne diyim :)

• evet izledim. ne var bunda kitabını da okudum..

Erkekler Ne Diyor 26

• Bak aslında o sözcügün kaynagı su Ey erkek (elinizaptet ) yani elin kolun rahat dursun :)

• ben elanora diyorum :)

• cinsel organlarına değil ellerine diyorlar. ellerine bir bayan ismi takmış oluyorlar masturbasyon yaptıklarından ötürü.

• Bi arkadaşım gelin arabasının arkasına 'Hoşçakal Elizabet' yazmıştı :DBende bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum bilen var mı? :)

• elini kullanıyor. el kelimseyle alaklı elizabth ismi var o yzden

• Cinsel organına koymuyor o ismi..Yaptığı işe elizabeth yakıştırmasını yapıyor..bir gelin arabasının arkasına 'elveda elizabeth' yazmışlar..Hala aklıma geldikçe tebessüm ederim.

• yanlış hatırlamıyosam bi filmde geçmişti bu elizabeth konusu ordan yaıldı diye düşünüyorum çünkü muhabbeti geçiyodu o filmden sonra

• taval atmak kayış yağlamak fayans kırmak eş anlamlı

• hacivatı yağlamak,çavuşu tokatlamak,yunusu gıdıklamak...dediğine katılıyorum eş anlamlı sözcükler. :)

• kişiye özel olmalı,ben öyle şey söylemem...

• içinde el geçiyo ve bi kadın ismi normal değilmi sence neresine şaşırdın bunun?elenora versiyonu da var :D o esmer.. elisabeth sarışın :P

• Çünkü içinde ''el'' var. Elmira,elle vb. tarzıo ısımler de olabılır kanımca

• emin değilim ama recep ivedikle ününe ün katan bi deyimdir kendileri

• el ile mastürbasyon yapmak..el ile başladığı için elizabet diyor yaratıcı yurdum insanları...:))))))

• EL İ le SA baha BETHer uyanma

• elizabeth organa değil yapılan işleme deniyor

• mastürbasyon

• El kelimesi içinde geçtiği için elizabeth olmuştur.Senin ismin neden okşan , ajda , nalan değilse buna da o sebepten bu isim konulmuştur.

• recep ivedik milletin ahlakını bozdu. herkesin dilinde...

• Niye onun filmlerinde var miydi konusu ?

• Öncekileri Göster
    • Izledim de belki de anlamini bilmedigim icin o vakit cakmamisimdir

• çakarsın yakında...

• cinsel organa demiyorlar elizabet, el ile masturbasyon yapılmasına elizabet diyiyorlar. elizabetin içerisinde "el" kelimesi geçiyor dikkat et. el, el ile, elleyerek vs vs. :) özetlersek: elizabet=masturbasyon ya :)

• olabilir :D

• Öncekileri Göster
    • super cevap :D

• :)

• elizabeth ingiltere kralçesibiz türklerde organımıza alternatif isimler ararken şanımıza aristokrasinin tepesinin yakışacağını düşündük.

• cınsel organalrına degıl masturbasyon yapmaya elızabet derler. hatta bu aralar elızabet takılıyorum dıye bı tabır vardır yanı sex hayatımyok massturbasyon yapıyorum demek gıbı bısey

• hiç duymadım böyle dediklerine. ama sanırım o kadın çok seksi ve ona ulaşamayan erkeklerin organına bu adı takarak kendilerini tatmin etmelerimi ne ? biraz saçma oldu ama :))

• Yeni gelmiş bir kavram önceden böyle bir şey yoktu .

• ELiZabdet Den gelen bişi ;)

• el

Kızlar Ne Diyor 5

• :)değişik bir soru olmuş o benim bildiğim kadarıyla bir film serisi cinsel içerikli ve başrol bayanımız elizabeth

• I. Elizabeth'ten dolayı bence. Kendisi Bakire Kraliçe olarak anılıyormuş döneminde hiç evlenmediği için. Ve kendini tatmin edebilmek içinde mastürbasyon yaptığını düşünüyolar sanırım. Ondan dolayı erkekler elizabeth demeye başlamışlar bence.

• Recep ivedik'ten sonra cigir acmistir.Bkz:Hep elizabeth,hep elanor

• elizabethi biliyorum ama e-manuel ne oda var :) erkek arkadaşım söylemişti bana ama anlamamıştım :)

• bunları anlamaya çalışmanıza bi sebep, neden, yada gerekçe yok :D

• Öncekileri Göster
    • ww.eksisozluk.com/show.asp?t=manuel

• teşekkürler :)

• elizabeht recep ivedik sayesinde çıktı yani bu ismi o koydu.:))

Yükleniyor...