Kadınlara ilişki öncesi masaj yapılması onların hoşuna gider mi?

Nasıl masajdan hoşlandığınızı belirtirseniz sevinirim cevabınız evetse.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• severiz tabiki. yumusak dokunuslarla yapilan masajlar, mumkunse masaj yagi ya da bebe yagi olabilir. boyundan baslarak asagi dogru devam eden masajlar.

• kesinlikle bacağın iç kesimi kasıklara doğru en doğru bölge :)))

• kalcalar , bacak icleri, kasiklara kacamak dokunuslar diyebilirim kendi adima ve bir de dizlerin ic kismi.

• Tüm vücut masajı yapılsa daha iyi olmaz mı boyundan aşağı bir de özellikle üzerinde durulacak bölge var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben bana masaj yapılmasında hiç hoşlanmıyorum.Sevmiyorum masajı.Yapmayı da sevmem gerçi.Gıdıklanma oluyor.

• tabiki...güzel bir masaja kim hayır diyebilir..ama ben uzatmasını sevmem..malum biraz acele etmek gerek..

• öyle..

• hızlı ve direkt sonuca etki edilmeyi seviyorsun

• aslında süre veremem...ama ben önsevişme sevmem..belki biraz öpüşme olabilir..biraz aceleciyim galiba.

• Öncekileri Göster
  • evet gayet hoş ve zevkli

• Hangi bölgeler masaj için önemli özellikle.

Erkekler Ne Diyor 9

• kadınlar masaja bayılırlar. masaj vücudu gevşetir. herkes sever masajı

• tabiki hoşlarına gider :)

• kadınlar masaja bayılırlar. masaj vücudu gevşetir. herkes sever masajı..

• masajdan kim hoşlanmaz mirim

• Bayanlar sever ama uzun tutmak lazım masaj işini aceleye getirmemek lazım. bu da 45 dakikaya kadar uzayabilir. Bu sürede bayan mayışıp uyuyakalabilir veya erkek için çok yorucu olabilir. 45 dakika masajdan sonra bir 45 dakika daha sevişmek kolay iş değil.

• her şekilde hoşlarına gider emin ol.

• hemde nasıl ilişki öncesi özellikle ayaklara yapılan kremli bir ovalama parmak altları

sinir sisteminin en yoğun olduğu bölgedir . burası parmak araları ve çevresi 10 dakikalık

bir masaj anında beyinde rahatlama ve ötesi tahrik oluşacaktır.

yani kısaca evet çok hoşlarına gidiyor.

• masaj kime iyi gelmez ki...

• evet elbette severler baby oil ile yüzüstü ve özellikle kalçallara ...bu konuda epey deneyimliyim...

Yükleniyor...