• Sor
  • Bence

Erkeğin uzun süre ve değişik pozisyonlarda sevişmek istemesi kadınları rahatsız eder mi?

Erkeğin seks yapmamış olması nedeniyle uzun süre ve değişik pozisyonlarda sevişmek istemesi kadınları rahatsız eder mi?Hangipozisyon en çok sevilir kadınlar tarafından bu süreçte.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• genel olarak rahatsızlık vermez. tabi kişiden kişiye değişebiliyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• rahatsiz etmez, degisik pozisyonlar denemek eglenceli oluyor. hem cinselligi dinamik tutuyor, farkliliklar iyidir, ayrica erkegin daha gec bosalmasina yardimci.

• evet farklı pozisyonları deneyerek ilişkiye devam sürecinde erkeğin boşalması biraz daha uzuyor..

• hayr tabii ki. guzel olan yatakta bole aktif olması zaten.ben kucagı cok seviyorum kucagnda saga sola kıvırmayı. :)bi de kasık

• Ben de kucağı oturtup kalçalarını okşarken aynı anda göğüsleri emmek isterdim kadını inletmeye yeter mi sence bu pozisyon

• kucağa oturduğunda acı hissediyormusun?neden sordum bir kız arkadaşımla denemiştim çok acı hissettiğini söylemişti...

• tam tersi hoşuma gider.

• ne güzel hoşuna gider.benimki sadece ben üstte seviyor.onu bir üstüme alamadım nasıl kandırsamki? sıkıldım hep aynı pozisyon offfffffffff

Erkekler Ne Diyor 6

• Cinsel kimliği oturmuş kadını rahatsız etmez. bazıları ise misyonerden başka pozisyon bilmez :)

• Vakit yaklaşınca ara verip pozisyon değiştirmek güzel oluyor, İkinci üçüncü pozisyondauçuşa geçmek süper...

• doggy ile bitirmek iyidir...değişiklik geceye renk katar...

• doggy ?

• doggy ile bitirmek iyidir...değişiklik geceye renk katar

• Vakit yaklaşınca ara verip pozisyon değiştirmek güzel oluyor, İkinci üçüncü pozisyondauçuşa geçmek süper

• rahatsız etmez ama farklılık herzaman iyidir

Yükleniyor...