Bazı kadınlar yüze meni sürüldüğünde pürüssüz yapıyor diyor?

Baz kadınlar yüze meni sürüldüğünde pürüssüz yapıyor diyor? Doğru mu? Meniyi yüzüne süren var mı?

Güncellemeler:

-abi bak sivilceye sperm sürersen geçiyomuş, dene bi istersen..

-vallaha mı nan..
Bir kız bir yerde demiş ki siyah noktalarımdan eser kalmadı.Bir avuç spermle.
Bazı kesimler sivilceye sperm sürüldüğünde iyi geldiğini savunmaktadırlar. Fakat sivilceye sperm sürülmesinin tibbi anlamda hiç bir etkisi yoktur.
Sivilcelere sperm sürmenin sivilceler için iyileştirici etki yaptığı ve sivilcelere iyi geldiği gibi yanlış bir kanı var. Böyle bir şey kesinlikle doğru değildir. Sperm gerçekten protein mineral ve vitamin bakımından son derece zengin bir maddedir. Belki cilt besleyici etkisi olabilir. Ama sivilcelerin asıl nedeni bakterilerin oluşturdukları enfeksiyonlardır. Spermin ise enfeksiyon kırıcı bir etkisi yoktur.Ancak yine de denemek isteyenler yüzlerine sperm sürebilirler. İğrençliği haricinde sağlığ

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Piyasada onlarca kozmetik ürün varken inanmayın şöyle şeylere yaa.

Erkekler Ne Diyor 21

• onu sürenlere soracaksın

meni protein açısından çok zengindir

kız ve kadınlar onu yutmaya,ellemeye,sürmeye bayılırlar

ama şunu söylemek gerekirse çok kuvvetli bir sıvı.öyle böyle değil.

ayrıca bayanları aşırı derecede azdırdığı da bir gerçek...

• Sağlık değil de, fantezi önemli burda daha çok...

• Sakın öyle bişey yapma. yüzünde yaralar çıkar

• Beyin bedavaaa !

• meninin bir canlı hücre oluşu durumu var .

bazı kırışıklığa iyi gelebilir. yüzün parlak ve canlılık vrebilir. ama kesinlikle bir ergenlik

sivilcesine iyi gelmesi yada anında iyi etmesi mümkün deyildir.

• yararlı olduğunu söyleyende var, cilde zararı olduğunuda.

ama zararı olmasa bile sanmıyorumki bariz bir yararı olsun.

• kadınlar burda iğrenç filan diyorlar,ama geneli yutmak dahil meniyi sürmeyide seviyor...ama bu konuda sürü psikolojisi var cinselliği normal hayat ile ayıredemeyenler var sanırım...

• Sakın öyle bişey yapma. yüzünde yaralar çıkar.

• öyle bir şey yok galiba sen çoooook aksiyon filmi izliyorsun :))

• kadınlar sadece kendi nikahlı eşlerinin menilerini istedikleri yerlerine sürsünler. başkası olmaz. sürülmez. :))

• sperm protein, mineral ve vitaminlerin yanında bol miktarda tuz da içerir. bu bakterileri öldürebilir. İşte biz erkekler seks zevki uğruna kan damarlarımızda ne var ne yok dışarı atıyoruz. bari değerlendirin. :)) Zaten meninin tamamı testislerden gelmez. çok ama çok az bir kısmı yani sadece sperm (tohum) kısmı testislerden gelir. geri kalan bölümü prostat vasıtasıyla damarlarımızdaki kandan süzülerek çıkarılan tuz, vitamin, protein ve diğer vitaminlerdir. bunlar, canlı spermleri korumak ve yaşatmak için kanımızdan süzülür. Fakat kanımızdaki değerler de azalır. şöyle de anlatayım. bir insanın testislerinden gelen kanallar ameliyatla bağlansa ve insan kısırlaştırılsa, boşalma anında yine prostata vasıtasıyla meni akar, ama içerisinde sperm olmadığı için döllenme gerçekleşmez.

• e yani tabi haklısınız.

• kadınlar sadece kendi nikahlı eşlerinin menilerini istedikleri yerlerine sürsünler. başkası olmaz. sürülmez. :((

• böyle bişeyin olması imkansız...

sakın denemeyin kör olursunuz...

• iğrenç birşey yaaa. nasıl böyle şeylere inanabiliyorsunuz? meni sadece çocuk yapmaya yarar, doktor tavsiyesi ile kullanınız :D

• benim arkadaşımda öyle dedi bana o kız arakadaşına yapıyormuş

• güzelleşmek ne kelime, kız bu sene dünya güzeli seçildi haberiniz yok sanırım :-)))

• Evet hiçbir doktor böyle söylememiş.Sözlük yazarları zaten tiye almış Söyleyenlerde bazı yerlerde yorum yapmış%98 bu haber yalan öyle şey olmaz % 2 doğru diyor.

• arkadaşım demişti bana yararlı diye internet araştırma yaptınmı

• Öncekileri Göster
  • 1 Avuç spermi nereden bulmuş?

• Eyvallah 16çapkın16. Sen bilirsin diyeceğim de sevişmekten masturbasyona vakit bulamamışsındır, maşallahın var:))

• eldevarbir kırdın beni gülmekten :-))) kesinlikle cevabına katılıyorum bu 1 avuç meni nedir kardeşim yaa. zaten ilk fırlama anında yarısı gidiyor, kalan 3-5 damla okadar :-)) o da sallama sonucu ortada kalan :-))

• Evet şehir efsanesi.

• Öncekileri Göster
  • yaparmı bilmem ama yapsaydı çoktan meni li kremler çıkardı :))

• iğrenç :(

• gerginlik yapar kuruyunca. gerginlik yapar bunu yapınca bende gece boyunca

• bilmek için sürmeye ...gülmek için düşünmeme gerek kalmadı...bunlar boş şeyler yalan saygılar

• Sen sürdün mü kendine?

• Meninin iyileştirici etkisi olsaydı erkeklerin sivilce kremi v.s almasına gerek yok ilaç direk şeyde :D

• yüzü pürüzsüz yaparmı bilmem ama sizi midesiz yapmaya yeterde artar

• Sperm yani meni canlı hücre olma özelliğinden dolayı cilde çok faydalı olduğu uzmanlar tarafından açıklanıyor. Erkeğin spermi cilt yenileyici bir mucize olarak tanımlanıyor. Peki nasıl kullanmalı? Erkeğin spermi ilişki esnasında kondom( prezervatif) içerisinde biriktirilip cilde sürülür. Hem cilde canlılık verir hemde yaşlanmayı geciktirerek genç kalmanızı sağlar.

• Gastrite iyi geliyor ama gırtlak kanseri yapıyormuş.Buna ne dersin askmen.

• yutmakta gastrite iyi geliyormuş... : ))

• Ben Yutmadım.Denemedimde.Bunu bana bir yakını söyledi.

• Öncekileri Göster
  • pohhhhh

Kızlar Ne Diyor 9

• beyın sdc glikozla beslendiginden yutmak da faydalı. beyni besliyo. daha iyi calsııyo kafa.

kızım sınavdan once su spermleri de ic, kafan iyi calssın tamamı?

offf igrencm...

• :) Hehheheh Sen İgrenç Degilsin Senden daha İgrençleri Var

• bence deee:)))

• Heralde mide gidince yüzdeki lekelerde gidiyor :D bunu yaparsan miden gider nede olsa ;).Ya o kadar kremler varken yüzünüzün güzelleşmesi için menimi kullanacaksınız ahlak kötü olursa güzel yüzün ne anlamı kalır ki?

• Sana iğrenç gelen şey başkalarını tahrik edebilir. Bence bazı kelimeleri kullanırken dikkat edelim.

• Ben değil erkekler.Bir yazdan arıza çıkrarısan önce kendine bak derim.

• Ben kimsenin zevkine iğrenç demiyorum küçükhanım dikkatinizi çekerim. Profil resmim mi tahrik edici? Tahrik olmaya baya yatkınız anlaşılan :)).

• Bu mu saygı anlayışın.Ona bakarsan senin o resmi koymanda tahrik edici.Sende dikkat et.

• Öncekileri Göster
  • hayatım güncellemene gerek yok..sürmeyeceğiz nasıl olsa..cidim güzel benim..meniye ihtiyaç duymuyorum..ben bepanten öneririm..

• Hımm.Aklımda.Sağol.

• bepanten bebek kremi..aslında yara kremi o..ama cildi pürüssüzleşdiriyor..normal bakım kremine azcık kat yüzüne sür..sivilce çıkmaz..bebek gibi olursun

• Bepantenin neyini?

• Yüze sürünce etkili olmuyor, direk yutunca birebir sivilceye akneye:)))))

• bu erkeklerin yüze boşalmak için ortaya attığı bir palavra :)

• :) +1

• pardon ya sırrınızı ortaya mı çakardım>:)

• marsmelow. ne palavrası yaaaaa.

• Öncekileri Göster
  • kullanmayın sakın onca yüz için ürünler varken

• sürmek saçma..ama belkide gerçekden faydalıdır..bunu bilimsel açıklamalar kanıtlayabilir..ama kalorisinin çok olduğunu kilo aldırabileceğini duymuşdum yutulursa..

• erkeklerin de cinsel iliski sirasinda en cok kulandiklari cumle. dogrumu degilmi bilemicem

Yükleniyor...