Ağıza boşalmanın zevki

Dün erkek arkadaşımla buluştuk.onun fazla vakti yoktu.bu yüzden ben de sevişecek kadar bol vaktimiz yok diye biraz öpüştükten,dokunduktan,okşadıktan sonra onun oturduğu koltuğun önüne gelerek ona oral seks yapmaya başladım.ben devam ederken boşalmadan önce haber vereyim mi dedi ben de hayır ağzıma... Daha Fazla

Güncellemeler:
O boşaldıktan sonra penisinin ucundaki bi iki damla spermi de dilimin ucuyla sündürdüm onun gözlerine bakarak.onun midesini bulandırmamışımdır değil mi?
bir şey daha soracağım. neden yaşadıklarımın inandırıcılığı konusunda şüphe duyuyorsunuz? yani benim yaptığım o kadar imkansız bir şey mi?bunu kimse yapamaz mı?

En İyi Kız Görüşü

  • Bence ayrıntılı yazarak ve erkeklerin yorumunu alarak iyi yapmışsın biz de bir şeyler kapıyoruz sayende :)) aynı soruları ben de soruyorum kendi kendime şunu yapsam benden rahatsız olur mu, midesi bulanır mı falan diye.. bazı şeyleri kızlar yapabileceği halde erkekler daha muhafazakar yaklaşıyor, sonra insan emin olamıyor ya benim sevgilim de rahatsız olursa benden soğursa diye.. yani ''unutulmaz'' olmayı isterken hepten unutulmayı kimse istemez :)

    • çok beğendim yorumunu...

    • teşekkürler :)

    • rica ederim