• Sor
  • Bence

Ağıza boşalmanın zevki

Dün erkek arkadaşımla buluştuk.onun fazla vakti yoktu.bu yüzden ben de sevişecek kadar bol vaktimiz yok diye biraz öpüştükten,dokunduktan,okşadıktan sonra onun oturduğu koltuğun önüne gelerek ona oral seks yapmaya başladım.ben devam ederken boşalmadan önce haber vereyim mi dedi ben de hayır ağzıma boşalmanı istiyorum dedim.ben devam ederken de bunu yapmayı çok seviyorsun değil mi dedi.ben de evet,ne kadar iştahlı yapıyorum fark etmedin mi,bunu saatlerce yapabilirim dedim.ağzıma boşaldığında da bütün spermleri yuttum.çok keyif aldığı her halinden belliydi.bana çılgınsın sen dedi.beni çıldırtmaya çalışıyorsun bunun farkındayım dedi.sizce çok zevk almış mıdır?böyle yaparak onun beni daha çok arzulamasını sağlamış olabilir miyim?

Güncellemeler:
O boşaldıktan sonra penisinin ucundaki bi iki damla spermi de dilimin ucuyla sündürdüm onun gözlerine bakarak.onun midesini bulandırmamışımdır değil mi?
bir şey daha soracağım. neden yaşadıklarımın inandırıcılığı konusunda şüphe duyuyorsunuz? yani benim yaptığım o kadar imkansız bir şey mi?bunu kimse yapamaz mı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bence ayrıntılı yazarak ve erkeklerin yorumunu alarak iyi yapmışsın biz de bir şeyler kapıyoruz sayende :)) aynı soruları ben de soruyorum kendi kendime şunu yapsam benden rahatsız olur mu, midesi bulanır mı falan diye.. bazı şeyleri kızlar yapabileceği halde erkekler daha muhafazakar yaklaşıyor, sonra insan emin olamıyor ya benim sevgilim de rahatsız olursa benden soğursa diye.. yani ''unutulmaz'' olmayı isterken hepten unutulmayı kimse istemez :)

• çok beğendim yorumunu...

• teşekkürler :)

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 22

• Ziyan olmasın diye yutmadıysan erkek arkadaşında çok zevk almıştır.

• Oralı p*rno yıldızı modunda yapmışsın.

• onun p*rno yıldızı olabilmek isterim.

• Bu her erkeğe zevk verir sırf laf olsun torba dolsun diyemi yoksa biraz kafa bulayim diyemii yazdın o kadar şeyi anlamadım

• laf olsun veya kafa bulayım diye yazmadım. erkeklerin düşüncelerini öğrenmek için yazdım

• Görünen koy kılavuz istemezki ama bu yaptığını erkekler sever

• teşekkür ederim

• hayallerimdeki kadınsın :D

• Senin Değerini Biilmesi Lazım

• bence bu yapılabilir hatta okuduğumda tahrik olduığumu itiraf etmeliyim... bu yaptıklarının hiç biri erkeğin midesini bulandırmaz aksine çıldırtır. seni deliler gibi arzulamasına neden olur... doğru yoldasın dewam et... bu arada seni klonlatsak ya la... bitirdin beni :D

• yorum için teşekkür ederim

• rica ederim.. her zaman bekleriz...

• peheyttt...

• valla şu yazılanları okudukca ben bile seni arzuladım bırak onu :)

• Yok sen arzulama :))

• :))) yani deli olmuştur eminimki erkek arkadaşın

• Yaşadıklarının gerçekliği konusunda bir itirazım yok. Ancak anlatım tarzın ve sorduğun soru; bunun bir fantezi olma olasılığını arttırmakta. Sanki kendini ön plana çıkarma "bakın erkekler bunu yaptım" deme içgüdüsü ve reklamı var. sorduğun soru da mantıksız çünkü zaten erkek arkadaşını boşaltmışsın, zevk almasaydı boşalmazdı. Kadın olarak aktif olman insanlardan onay almanı gerektirmeyecek kadar doğal bu arada...

• kadınların en az yarısından fazlası senin yaptığını yapıyor,sen açık sözlüsün sadece...elbette erkek delirmiştir zevkten...şanslı adammış .nokta...

• Gereksiz teferruata girmişsin. Burada Soru sorun Soru.. Yaşanmış Sex Hikayelerinizi anlatmayın. sizlerin yüzünden abazanlar ordusu günden güne çoğalmakta...!

• e sordum zaten

• Öncekileri Göster
    • cevap vermek zorunda değilsin

• haklısın .

• senin yaptıklarından çoğu kız nefret ettiği için bazıları inanmayabilirler...ama ben hep böyle bir sevgili arzuladım ama çıkmadı karşıma !senin o penisin ucunda kalan spermide onun gözlerinin içine bakarak alman temizlemen onu iğrendirmez tam tersi onuda senin gibi farklı ve daha heyecanlı şeyler yapmaya itebilir ileride...

• bunu duyduğuma sevindim. teşekkür ederim.

• rica ederim n demek...

yapıyor musunuz bilmiyorum ama 69'da yapmayı deneyin.. ben onu çok severim, bende onu saatlerce durmadan yapabilirim meselaaa

• tamam onu da deneriz ilerde

• En son güncellemeni üstüme alındığım için bir yorum daha yapıyorum. İmkansız değil fakat bu kadar rahat anlatımı şaşırtıcı. Yani burada onlarca kişiyle seks yaptığını söyleyenler bile detaylara bukadar giremezken sen agzında spermleri nasıl sündürdüğünü falan rahatca yazabilmişsin. Bu işte şüpheye sürüklüyor insanı ister istemez. Ama diyorum ya eğer ki yaptıysan kendi adıma bana yapılmış olsa o son sündürme noktası hariç herşey mükemmel..

• :) peki tamam. teşekkür ederim

• Öncekileri Göster
    • tamam yapmam bi daha...

• Aferim sana :D

• sen ne harıka bıseysın oyle ya :D burada şu anda kac erkegın fantazelrını susledıgının farkındasındır umarım..

• :)) ya ben farkında olmadan erkek arkadaşıma çok güzel bi şey yaşatmışım. Bunun fantezilik bi şey olduğunu bile düşünmemiştim aslında.vay be her an kendimi bir şey sanabilirim :)

• Öncekileri Göster
    • sımdı moralın bozulmasın aldırma bazen hayata bıle

• evet

• nan sağdan soldan filmleri izliyip hikayeleri okuyup gelip yazıyosunuz buraya

• nan biri alsin sunu burdan film izlemis gelmis zulbiye seni

• Zevkler ve renkler tartişilmaz ama...Şahsen sevmediğim bir şey bu ağıza boşalma işi sonuçta dudak dudağa öpüşülen bi yere boşalma oluyo ama arkakadaşinizin çok zevk aldiği apacık ortada...

• afiyet olsun yarasın

• bence diğerlerine örnek olacak hareketler yapmışsın diğerleri iğrenirken sen süper yapmışsın

• Her erkeğe senden lazım :)

• Ben inanıyorum anlattıklarına... Paylaşmanda da bir sorun yok. Bazıları neden bu kadar gıcık yaklaşımlar serrgilemişler, onu da anlamış değilim. Soruna kısaca yanıt vereyim: Evet, büyük ihtimalle seni daha çok arzulamasını sağlamışsındır. (Sana karşı isteksiz olduğunu nerden çıkardın ki hem ? İlişkiye girmek için sen zorluyorsun da, o olmaz mı diyor ?)

• şu ana kadar tam bir ilişki yaşamadık. yaşadığımız şeylere de hiç hayır demedi. ama onu daha çok etkilemek isterim açıkçası. yani onu her zaman heyecandırmak ve benimle görüşmek için sabırsızlanmasını isterim. kalbi güm güm atsın mesela

• Her ne kadar da inandırıcılığı tartışılabilir bir durum olsa da.Gerçek olduğunu baz alarak son o bahsettiğin bir iki damlayı sündürme kısmı hariç güzel olmuş... =)

• sen müthişsin bence tek kelimeyle

• Gerçekten mi?sence erkek arkadaşımda mı böyle düşünüyordur?

• Öncekileri Göster
    • Yok yaşayamadık daha.

• gerçekten çok şanslı biriymiş

Kızlar Ne Diyor 3

• O şimdi masturbasyon yaparken bile bir kaba boşalır sana getirir spermleri boşa gitmesin diye :)

• bazzarezz den bence is teklifi alabilirsin heran :D:D hadi iyisin hehehhehe

• :))

• yalanını yiyeyim diycemde ağzın pis ondan uzak kalsın öykkk

• elbette yaparsın ama buraya bu kadar ayrıntılı yazmana asla gerek yoktu .kesinlikle uydurma bir hikaye

• Öncekileri Göster
    • öyle bir niyetim yok gerçekten. etkileyiciden kastım, sorumu daha cevap verilesi bi hale getirmekti, tatmin etmek değil...

• peki öyle olsun mrs. anonim

Yükleniyor...