Kadınların oral sekse bakış açılarını merak ediyorum..!

tanıdığım kadınlar genelde ilişkinin ilk dönemlerinde ( ilk 5-10 ilişki) oral seks yapmak veya yaptırmak istemiyorlar ama sonrasında oral seks'ten ne kadar zevk aldıklarını itiraf ediyorlar. bunun nedeni ne olabilir. yorumlarınızı bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• saçmalamayın yaa.ben adama vercem ama oral yapmıcam.yok böle bişey.oralda birleşmenin bi parçasıdır bence ilişkiden önce olmazsa olmazımdır...

• aynen +1 oral bi parçadır ya.

• siz kızlar hep uçlardasınız...ya hiç yapmazsınız yapıncada her türlü iğrençliği yaparsınız...

sizin ağzınız tuvalet mi yaaaaa...nasıl olurda bu kadar güzel varlıklar penis yalar

• +1

Kızlar Ne Diyor 7

• yetişme tarzı verilen bilgiler...cinsellikden soğuma yapıyor..baskılar baskılar..ve cinsel hayatı mutsuz bireyler..boşanmayla sonuçlanan evlilikler...oluşduruyor..

• çünkü toplumda kızlar cinselliğin içinde barındırdığı herşey aşağılıktır diyerek büyüyorlar. ne yaşarsa yaşasın herşeyde kadın cinsi aşağılanıyor. o yüzden de kadın kendini kullanılmış hissediyor. bunun yanında yiyeceği damgaları da düşünüyor. "vvaay kıza bak. oralı da iyi biliyor" gibi...

herşeyin sonunda, çok güzel bir ilişkiden sonra gelebilecek sorulardan biri de "daha önce kaç kişiye oral yaptın? çok iyi yapıyorsun da"... şimdi bu şartları yaşayan çok kadın var doğruya doğru. o yüzden kadın için önce güven gelir... önce karşısndaki erkeğe erkek olarak güvenmeli. sonra zaten kadın kendini onun akışına bırakır.

• :)) teşekkür ederim...

• en güzel açıklama...

• çok güzel bir noktaya değindin. herkes öğrenebilecek durumda fakat bazı kazmalar bunu farkında değil.

• Öncekileri Göster
  • güven olmadan hiçbir şey olmaz

• cok yakindan bakarim lollipopa :D Cok severim. neden severim? erkegimin yaptigi sesler onu heyecanlandirmak ,agzimda sertlestigini hissetmek beni mutlu ediyor. nedenmi? cünkü o bana böylece benim onu mutldu ettigimi gösteriyor :D cok seker ya,ivir zivirda caliyorum,krema falan ,farkli farkli takiliyoruz iste :) severim severim emerim emerim

• sana öyle gelmis bebegim :D kendini bozma

• biraz abartıyorsun gibi

• ayneeen :)

• Öncekileri Göster
  • seks demek zevkin doruğuna çıkmak demek...bunun içinde bu yapılması gerekiyorsa yapılır yani bence gayet normal bişey...

• ters ilişkiye bende karşıyım...

• Ter ilişki hariç herşeyi yapılabilir...bence

• kadınların buna yaklasmaması cidden buyuk kusur bence.

benim zaten 2 kisiyle birlikteligim oldu, 2sine de hic cekinmeden yapmaya kalkıstım.

sevgilimi ozledigimde en cok arzuladıgım sey ona bunu yapmak. bana yapılmasını pek aramam ama, -sevdigim adama- yapmak benım icin dunyadaki en buyuk zevk.

• siz kızlarda nasıl mide var anlamadım...bilemiyorum eskiden böyle iğrençlikler var mıydı...

p*rno izleyerek mi böyle oldunuz

• kesinlikle. bencede böyle bir sorun her iki taraf içinde büyük kusur.

• zamanla olusan guven duygusu ve zevk almayi - zevk vermeyi ogrenme ile asiliyor bu engeller

• kadinlarin oral seksten cekinmedeki temel dusunceleri (uzun iliskilerde), o filmlerde erkeklerin hayranlikla izledikleri sahnelerin baslarina geleceklerini dusunmeleridir, yani yuzlerine bosalma, ya da fazlasi ile zorlama-hani gozlerinden yas gelircesine... bunlarin olmayacagini anlat, oral seksin de duygusal olabilecegini vurgula, ya da once sen ona yap sonra ondan iste mesela.

Erkekler Ne Diyor 10

• zafere giden heryol kutsalmıdır

• zafere giden heryol kutsalmıdır...

• Burası Türkiye... İyi sevişen kadından hep şüphe duyulur iyi sevişmiosa hep aldatılır... Sanırım güven vermekle alakalı o zaman süreci

• Karşı cinsi zevkten kıvrandırdığını inim inim inlettiğini görmenin aslında seni nasıl tatmin ettiğini " Aha işte ben buyum delirtirim ben adamı" demenin ne derece insana zevk verdiğini sonradan öğreniyorlar. -her iki cins içinde geçerli- :D

• olmazsa olmaz bence ağzına verip köpürte köpürte emmesi kadar güzel bişeymi var kimseyi zorlamıyorum valla partnerim sevişirken hemen sarılıyor köküne kadar sokuyor zevktan patlıyorum

• olması lazım

• tecrübeyle sabit...

• herkesi tebrik ediyorum :) ne oralcıymışız ya :D bravo cevap veren kızlara :)

• olay oralci olup olmamakla alakalı değilki..!

• bunu sormak ve cevaplamaktan oralımız ağrıdı saygılar

• güvenle alakalı diye tahmin ediyorum. ama tamamen bundan tiksinmesi bence büyük bir kusur olurdu.

• esas olan razı olmak ben çok mutlu oluyorum... neden olmasın

Yükleniyor...