Sütyenli mi sütyensiz mi? Göğüsler nasıl daha seksi oluyor?

göğüs sizce sütyenle mi daha seksi sütyensiz mi? nası görmeyi tercih ederdiniz... :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 42

• İkizler takkesiz olurmu hiç :)

• Göğüsler dik ve sert ise elbette sütyensiz..ama geneli düşünecek olursa..sütyenn piliiz

• sütyenli dah iyi bence

• Göğüsleri sivrisinek ısırığı gibiyse yani küçükse, sütyen takmaması daha tercih edilesidir.Ancak diğer hallerde ve her halükarda sütyenli...

• Sütyenli...Nasıl tarif etmeli şimdi..Hani gögüs büyük olursa ve sütyende onu sıkıştırarak yukarı taşırırya o an süper uyarır beni.Çıplak...Sarkık bir gögüstense dik ve ucu belli gögüs tercihimdir.

• Sütyenli daha seksi :)

• Tabaki sütyensiz daha güzel.. Dekolte de" ÇOK" daha güzel duruyor :)

• gizemli olmalı,merak uyandırmalı :)yani sütyenli...

• Çok değişkenli bir soru olmuş bu. Öncelikli olarak sütyenin giyileceği veya giyilmeyeceği mekan neresi, dışarısı mı, yoksa evde sevgiliyi azdırma mı?Dışarısıysa, gögüs ölcüsü ne, büyük mü küçük mü, dik mi sarkık mı... Eğer gögüsler büyükse büyük ihtimallede yer çekiminden dolayı sarkıktır. Ozaman sütyen giyip göğüs dekoltesi vermek en uygunu cunku gogus catalı büyük gogusun doğal sonucu oluyor. Eğer kucuk ve dik gögüsse, ozaman gogus ucunun baktığı yer tam karşıyı gösteren bir yapıdaysa ve giyilen şey inceyse ozaman sütyensiz olup iç gıdıklanabilir, ama ucu karşıya bakmıyorsa sütyen giyip yuvarlaklığını belli etmek daha akıllı olur. Eğer kucuk ama sarkıksa süngerli veya destekli bir sütyen ile, hem toplu gozukmesi için iyi olur hemde kıvrımları korumak açısından daha akıllıca olur.Eğer içerdeyse yani sevgili yanıysa, büyük gogus sütyenli daha ihtişamlı gözüküyor. Ayrıca büyük gogus ile çıplak takılmak eğer sarkık değilse oda bir seçenek olabilir. Ama kendi şahsi görüşüm gogusu toplayan bir baby dol ile sevgili yanında takılmak daha akıl karı bir iş.. Eğer kucuk ve sarkıksa hiç sütyeni bile cıkartma zaten :) ama kucuk ve dikse usttu cıplak göstermek daha guzel olur. Hatta üst çıplak altta ise bir G-string (popoda yuvarlaksa tabii) Hatta biraz buz kullanarak gögüsün ucunu kaldırmak ve sertleştirmek gogusu daha ihtişamlı gosterecektir..

• süpersin ya bilgi donanımına bak erkekmısın gercekten:)

• ;) kızlar ilgi alanım nede olsa... Kuru kuruya sevmiyorum...

• İç çamaşırı sütyen, string vb. kadının kadınsılığını ortaya döken, boynundaki inci kolye gibi; zerafetinin bi parçası... o yüzden sütyenli -hele çok zarif dantelli allı -pullu olursa- her zaman daha çekici gelmiştir.

• Yeterince dik diyorsan sütyensiz.

• Göğüslerin sütyenli veya sütyensiz olmasından ziyade doğal görünümü önemli. Göğüsler dik olursa daha seksi görünür. Halk tabiri ile erik dikeni gibi olmalı:)

• seksi bi sütyene hayır demezdim.tabi normal büyüklükteki dik bir gögüste çok seksi olacaktır.

• bi ara memelere özgürlük diye kampanya başlatıldığını duymuştum:))) Slikon olmasın yeterli...

• doğal tercih ediyorum

• sexi bir sütyenle tabiki

• sutyensız daha guzel olur

• Göğüsün ebatına göre değişir. Küçük göğüslü hatunların sütyen takmasını tercih ederim daha iri ve dik duruyor. Normal ebatlı göğüslere sahip hatunlara sütyen gerekmez. ;)

• kesınlıklee sutyenlıı seks yaparkenb ile cıkarmıcakkk ama gögüs ucalrınıı acıcakk

• sütyenli ya. sütyensz gzel olmyo bngıl bıngıl falan kötü görntu :D

• sütyensiz oldumu dehşet hele bide uç kısımlar kabardımı üstüne seksi tanımam..

• mutlaka sütyensiz...ama sütyen takmadanda yer çekimine karşı koyabilecek göğüs varsa tabiiii...siz hiç ambalajlı kutusundaki tv yi seyredebilirmisiniz?

• sütyen mutlaka olmalı..seksilik katıyor çünkü.

• Yiğidin malı meydandadır diye bir atasözü vardır.Bence ona uyup sütyen takmamak gerekir:)

• sütyensız kımılerınınkı sahanda yumurta gıbı kımılerınınkıde cılek gıbı duruyor taksınlar.

• göğüsler sarkık değilse seksi bi şekilde duruyorsa sütyensiz olabilir ama sarkık göğüse sütyen takılmalı diye düşünüyorum mesela tül sütyen hoş seksi olabilir

• ... Bazıları sütyen taksın,taksın gerçekten taksın !

• sütyen olayı şöyle memelerin biçim ve büyüklüğüne bağlı küçük ve ortaboy ise sütyen bozar meme gel beni yee der ama büyük ve sarkıksa sütyen artı ona müptele oluyor kususra bakmasın

• kesinlikle sütyensiz... detaya inerim ama sayfanın kullanım koşulları kaldırmaz bu açıklamayı :DD

• sütyen daha seksi gösterir her zaman. sütyen olmasa göğüsler karnınıza kadar inerdi...

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 10

• göbegine kadar sarkiyorsa sütyen takman iyi olur :D ama sekili güzelse sütyensiz karsilayabilirsin sevgilini :D en iyisi ip atlayarak olur herhalde :D hop hop hoptir cem

• İp atlayarak mı? Ahahaha :))))). Alemsin sen yaa.

• Öncekileri Göster
    • :-)) herzamanki gibi yorumun mükemmel ötesi +1 :D

• capkin capkinlikmi yapiyorsun yoks :D sagol ama

• kesinlikle sütyenli

• valla ben elbıse ıcıne bıkını gıymeyı sevıyorum ne sutyenle ne sutyensız :)

• aa ilginçç...çok lastik kokusu olur ya

• lastık kokmayanlarından lastık olmayanlarından :) gayet keyıflı

• eğer karşı tarafı tahrik etmek için soruyorsan üstüne tişört olsun , ince bişeyler giydiğinde sütyensiz tercih etmeni öneririm...ama çıplaksın üzerine bişey yok o halde sütyen takmalısın...çünkü erkekleri az da olsa uğraştırmak daha bi tahrik ediyor...

• çıkarın kızlar sütyenleri..tangaları da. mini şeffaf bir babydoll yeter

• sutyenli benceee ama ben yatinca tek cikaririm

• Eğer boyutu büyük değilse sütyensiz daha mükemmel bence

• oda ola bilir tabi ama bluzun altindan falan toplumda bilinmesi iyi karsilanmiyor

• sütyenli

• Guzel bır elbıse altında sutyensız .. Sutyenı dogru seçıp güzel ve orantılı bır dekolte süperdir.en sinir olanda o koca koca destekli oldugu belli süteynelerin dar kıyafette ki görüntüsü.. Yapmayın giymeyin şunları.. Oraya ıkı tane beton dökmüş gibi o kadar yapmacık o kadar abartı..

• sütyenli

• Sütyene bayılmıyorum. Nadiren kullansam da eve girince ilk iş çıkarır atarım.Sütyensiz.Memelere özgürlük...Rap rap rap.

• :-))) dışarıdada denemende fayda var. sanırım sıkıyor dimi ?

Yükleniyor...