Sürtünme ile ilişki. Bakireyken hamile kalma riskim nedir?

Gizli Üye
Kimsenin hakkımda yanlış yorum yapmasını istemiyorum.
3 yıllık sevgilim var biz fethiyeye tatile gittik bir gece kaldık öptük birbirimizi sonra bişey oldu ilişkiye girmedik ama tamamen çıplaktık sürtünme falan oldu adetimin son günüydü bunlar olduğunda zevk suyuylada hamilelik olabiliyormuş bundan endişelndim açıkcası.
Sonra aynı şeyler bu gün oldu. Adetim biteli bu günle birlikte 3 gün oluyor ayaktaydık bacak arasına boşaldı ben çok pişman oldum ama bilmiyorum ona kalsa hemen evlenelim diyo ailelerimiz biliyor sözlüyüz bir nevi yalnızca okulun bitmesini bekliyoruz.

Lütfen ciddi cevap verin hamile kalma olasılığım nedir?
Güncellemeler
+1 yıl
İlk sürtünme ile ilişkimiz cumartesi gecesi oldu yani 5 gün önce o zaman adetimin son günüydü.
2. İlşki dün akşam oldu.
Arayıp hemen hamilelik testi ve ertesi gün hapı almasını istedim hapın üzerinde 5 gün öncesine kadar koruduğu yazıyor.
Test için çok erken en az 1 ay geçmesi gerek ama ben yine de yaptım aslında merak ettim negatif çıktı sonuç.
2 hafta sonra tekrar yapıcam.
Sürtünme ile ilişki. Bakireyken hamile kalma riskim nedir?