İlk defa sütyen takma yaşı nedir?

bayanlar, her zaman sütyen takmayı seviyor musunuz? ilk defa sütyeni kaç yaşında taktınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• her kizin gögüsleri farkli gelistigi icin herkes farkli bir yasta sütyen takiyor. genelde 13-16 diyebiliriz sanirim. ben 13 yasimda takmaya basladim ama cok kötüydü ya... vücudum icin cok büyüklerdi ozaman. bir cocuk icin cok zor olabiliyor bu zaman. ama ileride boyum uzadi falan sorun kalmadi :)sütyen takmak iyidir ama,gögüsleri formda tutuyor :D

Kızlar Ne Diyor 11

• Bedenli sütyen ilk defa 16 yaşında kullanmıştım.

• evetseviyorum ben ben ilk 12yaşında taktım şu angöğüslerim bbaya büyük yaşıma göre

• görmedigim seye inanmam

• memelerin çıktığında takarsın :) yaşımı var..

• ben 14 yaşımda takmaya başladım ama 12de takan arkadaşlarımda vardı ben çok üzülürdüm onların var niye benim yok diye :)

• anne benim niyee yokkk :D

• :D o sendroma girmiştim resmen

• yaş tam anlamıyla belli olmaz ne zaman ne kadar gelişirse ona göre takılır !

• Yaş yoktur, şimdi ergenliğe yeni giren minik kızlarımıza bile küçücük sütyenler var.

• onlarınkı sütyen amaçlımı yoksa göğüslerim olduğundan büyük görünsün arzusu mu ben şahsen emin değilim.

• ne zaman büyürse o zaman

• ben çok meraklıydım sütyen takmaya. ilk defa 14 yaşında takmıştım

• bende 14 yaşında araba kullanmaya başlamıştım.ne tesadüf.:))

• ben sütyen takmaya bayılırım dogrusu=) üstüme ne giyersem giyeyim her zaman ben sütyenimi takarım, ilk defa 11 yasımda takmıştım çok meraklıydım ben sütyene, memelerim çıkmazsa diye üzülürdüm ama allahtan benimkiler 11 yaşımda dolgun dolgun oldular ama bir yaşa gelince daha büyümediler öyle kaldılar şimdi çoğu bayanlarınkine göre dolgun ama açıkçası daha büyük olmasını isterdim=)

• şimdi kaç beden?

• neden büyük isterdin.

• kisiden kisiye degisiyor, 15 , 16 ola bilir =)

• Sütyen takmaktan nefret ediyorum. İnce bir şey giymediysem kullanmıyorum. Zaten çok inceyse atlet giyerim içime. 16 yaşımda almıştım. Hala duyuyor yepyeni.

• bencede yaaa.bende özgürlükten yanayım.hem yazık o askılar canınızı acıtıyor neden canınız acısın sizin canınız bizim için çook önemlii;)

• Öncekileri Göster
    • erkekler bayanlardan daha meraklı baksana:) ikizler dans etmiyorlar mı çok tuttum bu lafı demir77

• göğüsleriniz küçük galiba.,ben öyle anladım.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...