Ilişkiden sonra midem bulanıyor, neden acaba, bilen var mı?

seviştikden sonra midem çok kötü bulanıyor. bir de vucudum titriyor, halsizlik geliyor, nedeni nedir? bir de çok ileri gitmiyoruz, bakireyim yani başka türlü ilişki anlarsınız...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yasak birşey yaptığını düşünüyorsan, ailen duysa ne der gerilimi yaşıyorsan , yaptığınız yer rahat değilse kendini buna layık görmüyorsan, karşındaki insan aceleci ve seni aslında buna zorluyorsa ve istediğin gibi olmuyorsa psikolojin bozulmuş demektir. ara vermelisin nasıl olacağına ne zaman olacağına yapmak isteyip istemediğine karar vermelisin zorla olmaz ama bunu unutma.

Erkekler Ne Diyor 19

• Eminimki psikolojiktir. yani ileri gitme korkusu yüzeyselde olsa hamile kalma veya kazara bozulma korkusu, kendini suçlu hissetme vs. olsa gerek.

• benimde

• Yorgunluktan kan şekerin düşmüştür tatlı bi şeyler ye geçer... Ama tansiyonunu doktora bir kontrol ettir.

• pisikolojik bencede

• Anal yapma bence.

• ilginç psikolojik olabiirmi acaba...

• başka türlü dediğine göre demekki ters ilişki yapmışsınız. belki bunu sevmediğindendir mide bulantısı. yada suçluluk duygusu falandır belki.

• Başka birisi ile dene belki sorun erkektedir ;) Ayrıca mide bullantısı normaldir öpüşmelerde dudak yapısından dolayı olan bişey kendi kız arkadaşımda yaşadım bunu.

• Seviştiğin canlının ağız kokusu varsa miden ağrır, bulanır.

• o değilde neden eksi atıyonuz? Cidden öyle. seviştiğin kişinin ağzı kokuyorsa midene yavaştan kramp girer. Beyin hücrelerin bile ölmeye başlar :)

• :D

• :d

• Öncekileri Göster
  • mutlaka koku ile alakalıdır...

• kullanılıyorsun haberin yok. bir kız anal seksten zevk almaz bunu her alanda herkesle tartışırım doktorlarla bile tartışırım. erkek muhteşem zevk alır kadın acıdan kıvranır yapmayın bu salaklığı ver önden gitsin senin ruhun ... bedenin bakire olsa kaç yazar.

• anladım haklısın aslında...

• meraba seviştikleri nedeni sorunu biliyorum sana azdırıcı ilacı kattı meyve suyu için içine katıyor sadece asit içecek tamam bunu anlayınki dikkat

• hamile kalıyorsun ama taksit taksit :)onun belirtisi :)

• :S yok artık

• Belki biraz ağırdan alsanız iyi olur arkadaşım bu tip tepkilerin yerleşip kalıcı olma ihitimali var sonradan çözülmesi zor bir problemle karşılaşmaktansa şimdiden tedbir almak daha akıllıca olur diye düşünüyorum titreme ve halsizlik ulaşılan doyumla paralel düşünülebilirde diğer sorun mide bulantısı tehlikeli bence erkek arkadaşınızla konuştunuzmu bu durumu...

• ımm olabilir yok konuşmadık,teşekkürler

• Cevabı sen vermişsin ya işte.

Bakireysen başka türlü dediğin şeyden de olur.

Bir de tek yön levhası olan yola tersten girince kural ihlali olur ya trafikte , trafik cezası yiyorsun yani kısacası. oda sende hazımsızlık yapıyor... ( Zamanında ödemezsen fenni muayene , egzoz muayenesi yapmıyorlar artık senin durum kötü.)

• :) rica ederim bi sorun sorunun olduğu zaman çekinme gel sor lütfen. elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım anlarım az bu konulardan :))

• :) olabilir hiç böle düşünmemiştim.teşekkürler

• Gayet normal belliki anal iliskiye giriyorsun dolayisi ile kendini suçlu hissediyorsun bir nevi bedenini satar gibi böyle bir düsüncemi mevcut sende

• stresten bence, sevgilin seni yeterince rahatlatmadan giriyor olaya gibi geldi..

• sadece sevişmekte olsa insan yorulur bence ondandır

• başka türlü? sürtünme mi

Kızlar Ne Diyor 5

• sürtünerek mi yani.. anal değildir inş.. analsa bulansın zaten zorla kus hatta

• nedenki

• :-)) katılıyorum benimde ozaman bulanıyor çünki

• aslında sende farkındasın mide bulandırıcı olduğu için miden bulanıyor bnce =)

• suçluluk duygusu...henüz hazır olamama..

• katılıyorum bencede sucluluk duygusu, doğru bırsey oldugunu dusunseydın zaten normal bir iliski yasamıs olurdun:)

• Psikolojik.

• Doktorum evladım. Dişi Haydar Dümen'im. Ok?

• Doktor muyuz?

Tam doyuma ulaşılmadığımda, karın da kasıklarda ağrı olur..

• belliki kendini cok kasiyorsun. baska turlu iliski derken, oral seks mi yoksa ters iliski mi?

• gözünü seveyim yapmayın şunu. cezası büyük inanın

• soz konusu oral seks ise bicok etken olabilir midenin bulanmasi acisindan ama en onemlisi bence senin tam olarak hazir olmaman. ters iliski icin ise aklima gelen dedigim gibi kendini cok kasiyorsundur. isteyerek yapiyorsan ve bnlar oluyorsa cok enteresan ama yok istemeden yapiyorum diyorsan o zaman daha normal.kafa olarak hazir oldugun zaman iliski yasamalisin belkide

• oraldan mı yoksa ters ilişkiden sonra mı miden bulanıyor?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...