• Sor
  • Bence

Hiç seks yapan bir çifti gizlice izlediniz mi, röntgencilik yapar mısınız?

Hiç seks yapan bir çifti gizlice izlediniz mi, röntgencilik yapar mısınız? Yanlışlıkla odaya girmek de dahil...

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır. Denk gelmedi :)))

• yok ama yakalandım bir kere... izlemekten beterdir...

• aileden birine yakalanmadığın sürece çok da kötü olmaz, nolacak :)

• Amsterdam da dünyaca ünlü Cassa Rosso diye bir mekan var, canlı sex şovları yapılıyor, oraya gitmiştim. Seks yapan çiftler, solo gösteriler, bazen seyircilerin katıldığı erotik şovlar da olmuştu.Kızın biri de cinsel organıyla püfür püfür sigara içmişti onu unutmak mümkün değil :)

• İett otobüsüne binmek lazım artık :))

• Seks yapan birini değil ama 17 yaşlarında iken bende 2-3 yaş büyük bir kızı banyo yaparken izlemiştim sonuna kadar.

• ne izlicem :) zaten denk gelse sanırım konuya dahil olurum :)

• izlenmekte izlemekte hoş değil

• Kız arkadaşımla, mutfak tezgahının üstünde ve ilginç bir pozisyonda babama yakalandım ve bana ''annen geliyo lan, kaçın'' dedi..18 yaşında falandım..

• evet üniversitede ev arkadasım evde kız arkadasının üstündeyken yanlışklıkla girmiş saskınlıkla bakakalmıştım. bu soruyu sorduguna göre senin odana da girildi galiba

Kızlar Ne Diyor 6

• yapmam cık cık çok ayıp

• sen yapmıyosun ki onlar yapıyo, sen de tesadüf ediyosun, ha eline çekirdek alıp seyretmeye devam etmek ayıp olabilir tabii :)

• Valla görsem çaktırmadan izlerim :)

• izlerken yakalanmak kötü olur, yakalanmayacağımı bilsem ben de izlerim :)

• yer ve zamanı söylerim ama çaktırma kokoş :P

• oooooo yazın şezlongların üzeri dolup taşıyor arkadaşlarla toplanıyoruz filim izler gibi oluyor... bi çekirdeğimiz eksik kalıyor... ama onlar yabancı...

• sendemı ızlıyceksın darkhorn...

• Öncekileri Göster
    • karanlıkta belli bile olmuyordur ne olup bittiği, ben denizde de çok rastladım, utanmasalar şu sigarayı yakar mısın diyecek köfteler :)

• olup bıtenler gorunuyo ama karanlıkta olsa...yeterkı gormek ıste... gelırken cekırdek getırmeyı unutma...

• izlemedim ama yanımdalarmış gibi dinlemek zorunda kalmıştık :))

• bunu herkes yaşamıştır muhtemelen :)

• bizim kadar yakından çok az kişi yaşamıştır muhtemelen :) dinlemek anlamında yani... yazlık büyük bir odanın suntayla 2ye bölündüğünden habersiz bir çift... onlar suntanın yanında, biz diğer yanında... çok netti yani :)

• çok ayıp bakmam evlenmeden önce merak etmemeye çalışıyorum öyle şeyleri malum şeytana uymamak lazım :D

• Ada senin yorumlarını takip ediyorum, ideal evlenilecek kızsın, ilişkim olmasa, bilgisayar IP adresinden yerini öğrenir, tavlayabilmek için elimden geleni yapardım, senin eleman çok şanslı ;)

• saol BACIM :D

• Hayir, yok oyle bir tecrubem:)

• Çocukken hiç mi yakalamadın anne babayı ses duymuşsundur en azından, yazık bir iki kez yakaladım bizimkileri :)

Yükleniyor...