Sünnette yediğimiz pilavlar gerçekten çüklü mü?

Şimdiye kadar hep şaka olduğunu düşünmüştüm de birden aklıma takıldı böyle bişey gerçek olabilir mi lan yoksa o_O (çükümü yemiş olmak istemiyorum :((

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ııyy yalan heralde :/

• ya gerçekse afiyetle yedik onu bide ya

Kızlar Ne Diyor 8

• HAHAHAHA GERÇEKTEN ÇOK GÜLDÜM SORUNA :d

• Yeni mi sunnet oldun kardes?Yas kac? 6? 7?

• nerden geliyor böyle şeyler aklınıza yaa :)))

• Ahahahah daha neler yahu

• :))) evet çüklü pilav yedin adettendir kimin çüküyse o yer kendi çükünü güldürdün beni ya teşekkür.

• ooooo naptin sen yaaa pilavdan soguttun beni arkadasim:) tavuklu pilavi sikiosa ye simdi:(

• Evet onu dusunmek bile istemiorum :(

• HAHAHAHAHAHA...TAVUGUN BIDE DERIS GELIRSE SANA SEN O ZAMAN GOR OLAYI :D:D:D

• :( hic ii olmadi bunu ogrendigimm... :)

• Öncekileri Göster
  • Benim bildiğim sünnette minicik bir kesit oluyor minnacık birşeyi nasıl yedirsinler millete olur mu canım öyle şey.

• Bence yalandır.

Erkekler Ne Diyor 14

• doğru yahu gördük bunu :) bida pilava el sürmedim

• yaş kaç 2 3 4 ?

• yalan insan eti yenir mi haram

• Sabahın 7 sinde başlığı görüp krize girdim. Kimsede demiyo ki AĞA BU NEDİR ?

• doğru ortak benimkini yapmışlardı tüm memlekete fakir fukaraya dağıttılar.

• ulan seksten de yemekten de soğutuyosunuz adamı ne midesiz yaratıklarsınız

• o sünnet olmamış çocukları korkutmak için söylenen birşey. hatta yarın bi sünnet var. uzun zamandır sünnet pilavu (pipili pilav) yemedim gitmeyi düşünüyorum :)

• Olur mu öyle şey? Yamyam bir milletmiyiz?

• link Aloo selamun aleyküm serkan nasılsın kardeş ? ama konuştuk cuma akşamları muhabbet var pilavlı :D çük soslu pilavv :D çüklü nedir? bana sor olmadı :)

• Bunu adetten sayıp yapan aileler var. ailene sor bence

• Hani cocukları leylek getirirya oda öyle bisi Kandırmaca korkma pilavın sucu ne ya :)))

• arkadaşım naptın yaaa yok değlde içim kalktı

• :DDD güldürdün

• "Senin çükünü yerim" diyen aile üyelerin varsa sor bakalım var mı böyle bir şey ?

Yükleniyor...