Kızların pipisi varmış bu doğru mu?

Kızlarında, oynandığında büyüyen bir pipisi varmış doğru mu? Duyunca çok şaşırdım. Kız arkadaşımın pipisi, onu öptüğümde büyür mü?

Güncellemeler:
Yani kız arkadaşımda bana kabaran birşey var yani öyle mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• zenci kızların pipisini öpünce 20 cm oluyormuş. artık kim güçlü ise maçı o kazanıyormuş. ilginç şeyler bunlar. hayat işte

• harbiden mi abi ya?

• yaa güldürdünüz beni... çocuğa söyle arkasını dönmesin hep sırt üstü yatsın :DD

Kızlar Ne Diyor 7

• yok artık :D

• ay midem kalktı, tövbe ya:S:Sdalga mı geçiyorsun?

• Bak varmış işte pipisi!

• Afrika'da olması lazım sünnet ediyorlarmış bayanlar

• Sadece Afrikalı kızların mı pipisi var? O yüzden mi sünnet ediyorlar?

• Öncekileri Göster
    • aa olay nerelere geldi arkadaşlar afrikada olan sünnet olayı tamamen cahalettendir ortada bişi olduğundan değil

• malezyada kadınların pipisi denne organ küçük bir et parçasını andırrır o raya dokunduğunda kadınlar azar .azgınlığı gideremk için baz ülkelerde o ortadan kaldırılır yani kadınları baştan çıkarmak isityorsan pipi denilen organı uyarmak lazım çok zevk alırlar kadınların zevk almasını sağlayan organ o giderse kadınlar azgınlık seviyesi düşermiş...falan...

• evrimlesmemis var bi tane evet. ancak onu optugumde buyur mu sorusunu cidden soruyorsan dusuncelerini bir yokla derim? nasil yani!

• O zaman varsa bir işe yarıyordur. Allah amaçsız bir yere var kılmamıştır. Onu öptüğümde, elini tuttuğumda ya büyüyorsa?

• Öncekileri Göster
    • yani simdi sana ingilizce cevap vermek isterdim ama :) sen kizi hermafrodit yaptin resmen

• O zaman neden var o pipiii.

• Beyaz zenciyim.

• inch cinsinden ölçü ver.

• 9 inç <3

• tam olarak öyle değil aslında biyolojik olarak şöyle söyleyeyim her insan başta aynı fizyolojik yapıya sahip bayanlarda yumurtalık denilen olay gelişip aşağıya doğru indiğinde cinsiyet erkek olmuş oluyor.bayanlarda da penise benzer(kesinlikle aynı anatomiye sahip değil) gelişmemiş küçük bir yapı var kabarma konusuna gelince ilişki sırasında o bölgeye kan pompalanıyor belki hafif bir şişlik ama büyüme söz konusu değil

• :S

• Ben de garipsemiştim. Ama varmış gördün mü? Hem de büyüyor. :)))

Erkekler Ne Diyor 25

• Hahahaha :))11 yaşında oğlum var o bile kızlarla arasındaki farkı biliyor.Fazla üzülme seninki kızlarınkinden kesinlikle daha büyük :))))

• :) Çok haklısın abi. Çok ferahladım şimdi. Benimkinin büyük olması normal. Kızların embriyonik dönemde gelişmiyormuş. Kız arkadaşımın elini tuttuğumda, beni düşünürek büyüdüğünü hayal edemiyorum. :P

• Kuyruk sokumu kemiği de embriyonik dönemde gelişmeyen bir kuyruk aslında. Bir de kuyruklu olduğumuzu düşünsene :)

• Abi keşke bundan hiç söz etmeseydin. Millet el,ayak fetişi tutturmuş gidiyor zaten. Bir de kuyruk fetişi çıkarıp, envai fanteziye araç yaparlar. :). Daha yavaş yavaş öğreniyorum. Lesson 1 : Do you have a penis in girls?

• Pipisi var mı yok mu bilmiyorum ama Arap ülkelerinde kızların fazlalıklarının sünnet edildiğini duydum, okudum.

• klitoristir o.uyarılmayla bir miktar büyür. ama seninkini geçemez rahat ol : )

• sunnet oluyorlar evet :)))

• Cidden mi? Hep erkeklerin sünnet düğününü gördüm. Hiç kız sünnet düğününe gitmedim.

• klitoris erkekte penisin karşılığıdır.her afrikada arabistanda sünnet var demişler arkadaşlar,doğrudur.onlarda klitoris biraz daha büyüktür ama işlevsel kısım diplerdedir.bu yüzden sünnet ederler.

• Yaş kaç acaba...

• Yaştan pipi boyu tayini mi?

• Yasla pipi boyu tahmini yapilabilecegini dusunen bi insanin k�dinlarda pipi aramasi cok dogalmis o zaman.

• kaç yaşındasın sen ?ve hiç p*rno izlemedinmi?

• 27 yaşındayım. Hiç izlemedim.

• hyr bu sorudan daha önce hiçbişe yaşamadığın hiçbişe izlemediğin hiç bi kadınla cok yakınlaşmadığın cıkıyoda bi izle bence:D

• Ben senin samimi olarak sormuş olduğuna inanmak istemiyorum :) Yapma allah aşkına..Senin anlıyacağın dil bu ise hı kızlarında pipisi(!)var.Klitoris adını almış.Kız arkdaşının elini tutmanla felanda büyümüz rahat ol :P

• dostum kandırmışlar seni... gerdeğe korkmadan girebilirsin. yada kız arkadaşına sünnet oldunmu diye sor :DD

• Pipi değil, klitoris o. Ayrıntılı bilgi için wiki sayfasını ziyaret edebilirsin.

• Gerçekten pipileri varmış. Çok ilginç. Klitoris embriyonik dönemde gelişmeyen bir pipiymiş.

• Arkadaşım senin bu sorduğun soru hani Haydar Dümen'in köşesinde günün sorusu var ya o nitelikte :)))))))

• ama duyunca çok şaşırdım. napim.

• pipi dedikleri klitoristir... bazılarının ki biraz büyük olur..

• Ne kadar büyük mesela?

• 1 cm geçmez...

• kız arkadaşının sana pipisi kabarmaz dostum. olsa olasa içi sulanır. ama bundan daha önce göğüs kafesi kalbi sana meyleder, akar. sonra bu dediğim olur. :))

• Sağol dostum.

• Klitoris tir o organın adı. Oral yolla uyarıldığında hacim kazanarak büyüğü doğru ama ben öyle çok büyüyenine rastlamadım hiç. Kadınlara bahşedilen 2 farklı türdeki orgazm yolundan biri de klitorisin okşanması veya oral yaklaşım yapılması ile olur. Yani bizim ergenlikteki gibi kızın elini tutunca ''kalkan'' bir şey yok :))))

• Klitoris büyüyen organ uyarıldıkça.

• o uzayan klitoris. internette bazen resimleri var

• yok kardes oyle bısey fazlalık olarak sarkmıs et parcası vardır sadece

• hazır kocaman olmuşken birde tutup erkeği haklıyorlarmış...en iyisi öpüp okşamamak...bende biliyordum zaten, tehlikeli bu kızlar tehlikeli...

• Valla haklısın abi. Zaman çok kötü.

• Kadınların ve erkeklerin cinsel organları temelde aynı yapıdalar ve anne karnındayken belli bir yaştan sonra değişme uğrayarak son halini buluyorlar

• travestidir o, şampiyon :S yeterli hormon tedavisi görmediyse, sana yazık olur, kestaneyi çizik seversin :S

• türkiye ortalaması 15 cm imiş. ama sorduğumuzda ve kişilerin beyanına güvendiğimizde 20 cm çıkıyormuş:S

• yok kardes oyle bısey fazlalık olarak sarkmıs et parcası vardır sadece

• evet olabilir ama kardes ne kadar sarhostun bunu duydugunda sen kac sise devirmistin yani .. :) :D

• Süper cevap bayıldım... =D

• eywallahh :)

• Lady gaga nın varmış galiba çift cinsel organı

• Sünetten önceki ve sonraki fotolar: Moderatör lütfen silme. bunlar medikal-tıbbi fotolar p*rno değil. link bu klitorisin kesildiği kadin cinsel sakatlamasindan farklidir. ABD ve AB de yayginlasiyor.

Yükleniyor...