• Sor
  • Bence

Günümüz modası Tayt çılgınlığı!..

Malumunuz günümüz modası taytlar. Bugün dışarıda gördüğüm neredeyse tüm bayanlarda tayt, kimileri üzerini uzun elbiselerle kapatıyo. Ama kimileri de sadece tayt. Başka hiçbirşey yok, hani kukusunun kalıbı bile belli oluyo. Ve otomatikmen de bakıyoruz. Hoşunuza gidiyormu ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bizimkiler 5 tl lik taytlarla 50 tl lik yürüyüşler yapıyo biliyosun gözünü seveyim bizim türk kızlarınınçok kilolular için iyi durmuyo hiç

Kızlar Ne Diyor 5

• Kınıyorum öyle giyenleri , iğrençlik abideleri !

• hepınız kınıyosunuz da bunu gıyenler kımler o zaman ya her tarafta bu tarz gıyen kızlardan var

• o kadar bariz değilde üstüne bol kesim popoyu örten tarz bişey giyilebilir ama şunu belirtmek isterim 175-180 arası bir boydaysanız istediğinizi yapın tayt uzun boylulara yakışmıyor bu durumdan dolayı çok üzgünçüm :(

• iğrenç !

• iğrenç birşey ya ben pantolon giydiğimde bile erkekler kalçama bakmaısn diye üstüne uzun hırka giyiyorum rhaatsız olduğum için onlar nasıl rahat ediyor

• bence çok çirkin.

• Katılıyorum ! (Yakışan istisnalar olabiliyor ) =)

Erkekler Ne Diyor 7

• O dediğin tunik. Uzun elbiselerle kapatılan. Kızlar taytta kalça veya ön kısmıın görünmesinden hoşlanmaz. Sebebi vücutlarına olan güvensizlikleri,malum bakışlar,şık değil de ucuz durması.Bence de hoş durmuyor o şekilde. Kilolu bayanlar giymezse iyi olur. Kendilerine yazık etmesinler.

• bence tayt mini etekten daha seksi bişey. kendine güvenen giysin. destekliyorum :)

• güzel bence, kadınlara yakışıyor yürüyüşleri ve endamları da çok tatlı oluyor bence..

• Taytın herzman gideri var mayolu dikkat çekmez ama ne orda bi taytlı mı var:)

• bazı kızlar göstermeye bayılır, kışında taytla gösteriyolar. öylelerine bakmak lazım.

• Göze güzel hoş geliyorda bide fiziksel temas olsa :D ortada delik deşik tayt olur :D

Yükleniyor...