Grup seks yapmak normal bir durum mu ilişkiye heyecan getirmek için yapılabilir mi ?

seks hayatınız monotonlaşmışsa?Grup seks yapmak normal bir durummu ilişkiye heyecan getirmek için yapılabilirmi ?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
bende ölsem yapmam bir arkadaşım yaptı sevgiliyle ve bahanesi şuydu heyecan getirmek için yaptık yoksa bende ölsem yapmam yani sevdiğimi paylaşamam

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Keşke yorum yapanlar biraz makul olsa.. ruh hastası,sapık,sapkın falan filan bir sürü hakerete girmese... Bu soru burada ortalama 2-3 günde bir soruluyor ve bir kısım hep aynı tepkiyi veriyor... Eywallah tasvip etmeye bilirsiniz onaylamaya bilirsiniz ama bu tarz ilişki yaşayan insanlarıda aşağılayamazsınız yada yargılayamazsınız... Eğer her iki tarafta bunu istiyorsa ve kendi sınırları içinde yine onlarla aynı düşünceleri paylaşan insanlarla bunları yaşıyorlarsa kime ne bize ne... Ben bu tarz ilişkileri onaylıyorum...Ruh sağlığımda gayet yerinde.İyi bir işim var normal bir ailem var çevremdeki insanlar tarafından sevilip sayılıyorum... Ama eşimle bu tarz ilişkiler yaşamayı hep konuşuyoruz kurguluyoruz.Henüz fanteziden öteye geçmedi hep beli bir aşamaya kadar gelip vaz geçtik... Ama bir gün uygulayacağız bunuda biliyoruz... Birbirimizi çok ama çokta seviyoruz. Bu olaya bir renk bir heyecan bir oyun olarak bakıyoruz sadece... Ne olur artık sizin gibi düşünmeyen insanlara tahmül etmeyi onlarında düşüncelerine saygı göstermeyi öğrenelim... Bizim gibi düşünmeyenin anormal olmayacağını kabul edelim... Herkezin yaşıdığı kendine...

• +1

Kızlar Ne Diyor 11

• Grup çalışmalarının daha verimli olduğunu söylerdi öğretmenler..Bilgi paylaşımı..bilgilerinizi şedin paylaşın hayat paylaşınca güzel..dibe note: bişi dicektim de içim kaldırmıyo be hacı

• akıl sağlığı yerinde olan normal hiç bi kimse değer verdiği sevdiği ve ilişkim var dediği biriyle yaşadığı özel anları başka bir insanla paylaşmak istemez o nedenle sex hayatımız monotonlaştı grup seks yapalım demek karşıdakine seks oyuncağı muamelesi yapıldığını gösterir. sevgi adına bişey yoktur bu ilişkide

• +1 bencede

• efferim gız

• Genişlikten başka bişey değil insan sevdiğini nasıl başkasıyla paylaşsın kanında bi bozukluk vardır bence

• Kesinlikle karsiyim !

• +1

• kime gore, neye gore normali belirliyoruz.

• Monotonluk mutsuzluk getirir,insanlar mutlu olabilmek için deniyorlar.

• mutlu olmak için illa sevdiğini paylaşmak gerekmez bence;)

• Öncekileri Göster
    • ben hiçbir şey için kesin konuşmam

• yapma potansiyelin var yani anladım

• ne normalı . sevdigim adamı baskasıylamı paylaşcam bide bunu gorcem

• +1

• Miden partnerini başkasıyla paylaşmayı kabul ediyorsa oldukça heyecan verir sanırım. Bence grup olarak yüksekten atlamanız daha heyecanlıdır.

• bende aynı fikirdeyim +1 bir arkadaşım istiyorda yapmak oyüsden sordum bende ölsem yapmam yani

• Ruh hastaları yapar o manyaklığı.

• +1

• monotonlaşmayı kurtarmak adına inasanlığınızdan çıkmakmı? Nasıl bir midedir?

• katılıyorum +1

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle aynı fikirdeyim

• Bunu bana eşim teklif edecek o an eşim olmaktan beynimde çıkar , sonraki günde beni yanında bulamaz. Böyle bir monotonluktan kurtulma şekli yok. Bu bence heyecan adı altında başka bedenleri arzulamak.Monotonlukda hikaye.

• Middesizlik bence, karektersizlik esini baska biriyle baylasmak

• +1

Erkekler Ne Diyor 17

• Böyle bişeyi kesinlikle ve kesinlikle aklım ve mantıgım kabul etmiyor

• Sevgilimi başkasıyla asla paylaşmam, bana birtek o güzel gelir. Birtek onun vajinasını severim o kadar. Grup sex açıkçası sapıklıktan başka birşey değildir, gerçek sevişme en doğal olarak iki kişi arasında yapılır ve onun verdiği zevki başka hiçbirşey veremez arkadaşım...

• +1

• Yaptım ve gene olsa gene yaparım ama bunu başkasına tavsiye eder miyim, hele ki sevgilisiyle veya eşiyle yapacak olana tavsiye eder miyim ? Bu oldukça ince bir konu, burada önemli olan cinselliğe, fantezilere ve hayata bakış açısıdır. Eğer bazı şeyleri kaldıramayacak san bu işe asla bulaşmayacaksın. Aksi halde oldukça zorlu bir süreç yaşamaya başlarsın.Seks hayatı monotonlaşan biri illa bu tür fantezileri uygulayarak canlandırmak zorunda değil. Bir çoğunuzun anlamadığı veya anlamak istemediği konu şu. Evet ister cinsellikte olsun ister evlilikte olsun, cinsellik sürecince fantezi kurmak gayet normaldir ve yaşanan seksi her zaman zevkli kalmasını sağlar. Bunun ne kadarını yaşayıp ne kadarını hayal dünyamızda tutmamız gerektiği de bize ve karşımızda ki partnerin yapısına, hayata bakışına, cinselliğe bakışına kalmıştır.Fanteziler ancak fanteziyi yaşayan kişiler kendi iradeleriyle ve kendi istekleriyle yapıldığında zevkli hale gelir. Bu ister hayal kurma olsun isterseniz de gerçeğe dönüştürme konusunda olsun fark etmez. Aksi halde her iki taraf veya fantezilerde rol alanlar için oldukça sancılı bir süreç başlar ki bu ister istemez partnerleri de olumsuz etkiler ve istenmeyen sonuçların oluşmasına neden olur.

• böğğğğğğğğğğğ

• Bu sitede grup yapanlar var. Yorum yapmayacağım.

• ilişki sex ten ibaretse , sevgi yoksa olabilir. ancak şu var, o durumda bile yavşaklar yapar erkek adam yapmaz. hatun kişi de yapmaz kaşardır onu yapan.

• +1

• dünyada seks kadar zevkli bisey varmı yaa :D

• tek erkek ben olmak şartıyla grup çalışmalarına yatkınımdır

• olsa fena olmaz 2 hatun aralarında ben ist güzel

• kesinlikle olamaz.

• +1

• MAnyaklık değildir o . Sapıklık şerefsizliktir namussuzluktur . Ulan insan kadınını yada sevgilisini lan dilim varmıyor . Allahu teala yazdıysa bozsun .

• +1

• tamamıyla duygusallık dışı bişey.. karşıyım

• +1

• güldüm ya, türkiyede düzünü normal olarak görmüyolar grubunu normal görsünler.

• Yaptım...yaparım...sıkıntı yok.

• Yorumları okuyorumda Grup sex yapmak Ruh hastalığı , midesizlik ,dengesizlik, genişlik ve buna benzer hararet içeren kelimeler ve cümleler kullanılarak yapan insanları yargılamışlar. Arkadaşlar bir konuda karşınızdakinin fikrine katılmayabilirsiniz ne bileyim aynı fikirde olmuyor olabilirsiniz fikirlerinizi söyleyin buna karşı değilim, ama neden ben bu fikre karşıyım sebebi bu demek yerine hakaret ediyorsunuz ben onu anlamıyorum sizden olanı övüp sizden olmayana neden hakaret ediyorsunuz sizleri biraz daha karşı düşüncelilere saygı duyalım.

• Dunde yazdim yine yaziyorum yapmayana yapmayacak olana saygi duyuyorum ayni saygiyi bekliyorum sizleri ilgilendirmeyen konulara kafa yormaniz anlamsiz

• kimse buraya yazamaz ama herkesin içinde bu heyecanı yaşama düşüncesi vardır,bana eski sevgilim resmen arkadaşında bize katılsın die teklifte bulunmuştu,şimdiki aklım olsa dahil ederdim,şimdi kesin eşiyle grup yapıyordur:)

Yükleniyor...