Grup seks yapmak normal bir durum mu ilişkiye heyecan getirmek için yapılabilir mi ?

seks hayatınız monotonlaşmışsa?Grup seks yapmak normal bir durummu ilişkiye heyecan getirmek için yapılabilirmi ?

Güncellemeler:
bende ölsem yapmam bir arkadaşım yaptı sevgiliyle ve bahanesi şuydu heyecan getirmek için yaptık yoksa bende ölsem yapmam yani sevdiğimi paylaşamam

En İyi Görüş

• Keşke yorum yapanlar biraz makul olsa.. ruh hastası,sapık,sapkın falan filan bir sürü hakerete girmese... Bu soru burada ortalama 2-3 günde bir soruluyor ve bir kısım hep aynı tepkiyi veriyor... Eywallah tasvip etmeye bilirsiniz onaylamaya bilirsiniz ama bu tarz ilişki yaşayan insanlarıda aşağılayamazsınız yada yargılayamazsınız...

Eğer her iki tarafta bunu istiyorsa ve kendi sınırları içinde yine onlarla aynı düşünceleri paylaşan insanlarla bunları yaşıyorlarsa kime ne bize ne...

Ben bu tarz ilişkileri onaylıyorum...Ruh sağlığımda gayet yerinde.İyi bir işim var normal bir ailem var çevremdeki insanlar tarafından sevilip sayılıyorum... Ama eşimle bu tarz ilişkiler yaşamayı hep konuşuyoruz kurguluyoruz.Henüz fanteziden öteye geçmedi hep beli bir aşamaya kadar gelip vaz geçtik... Ama bir gün uygulayacağız bunuda biliyoruz... Birbirimizi çok ama çokta seviyoruz. Bu olaya bir renk bir heyecan bir oyun olarak bakıyoruz sadece...

Ne olur artık sizin gibi düşünmeyen insanlara tahmül etmeyi onlarında düşüncelerine saygı göstermeyi öğrenelim... Bizim gibi düşünmeyenin anormal olmayacağını kabul edelim... Herkezin yaşıdığı kendine...

• +1