İlk cinsel ilişkide penisin vajinaya girememesi nedendir ?

Sevgilimle ilk cinsel deneyimimizi yaşamak istedik fakat sevişmeden bir süre sonra o işe gelince penisin sadece baş kısmı vajinaya giriyor ve bununla beraber yanmayla acı hissediyorum bu yüzden bir türlü cinsel ilişkimizi yaşayamıyoruz nedeni psikolojik yada stresten olabilir mi ? :/ Ne yapmamız gerekir ? 2.denememizdi. :///

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle karşılıklı isyerek ve bilinçli seks yaptığınız içinde ayrıca tebrik ederim.ilk olarak penisin rahat girişi için vajina bir ön sıvı oluşturur bu sıvı bile olsa penis başının vajinaya girerken yan dudakları içine alıp tabiri caizsede yanları yırta yırta içeri iter.bu durumdan dolayı canın yanacaktır.bu yüzden ön sevişme sırasında partnerinin vajinanı yalayarak ıslaklık kazandırması uygun olacaktır.

• Hmmm yani sevgilimin biraz daha mı zorlaması gerekir ? Bide bu yırtılmadan dolayı mı yanma ve acısı var ?

• Öncekileri Göster
    • Bencede öyle. Yalnız bun deneyimi yaşayacağın kişinin doğru kişi olduğundan emin olmak yetiyor bile. :)))

• Ne diye bilirim ki..umarım pişman olmazsınız.Ben KEŞKE dememek için yaşanmalı hersey diyenlerdenim.

Erkekler Ne Diyor 20

• vajinismus olabilir. ıslaklıkla ilgili bir sorun olabilir. kayganlaştırıcı falan kullanabilirsiniz.

• Islanıyorsan ve kasılmıyorsan devamını getirmenizde bir sorunla karşılaşmazsınız..Psikolojik olabilir mi diye sormuşsun..Bu aşamaya geçmekle geçmemek arasındaysan, korkuyorsan bu sende kasılma yaratabilir..

• girmemesi doğaldır zar yırtılırgen biraz acı duyulur bir kez daha deneyin ama bu sefer biraz zorlayın istenen zevke ulaşacaksındır :)

• kegel egzersizleri...

• vajina yolunuz daha açık değil yani daha genişlememiş. buda yavaş yavaş iterek olacak.önce başı girecek sonra hafif hafif geriçekip biraz daha ileri iteceksiniz. bu sayede yavaş yavaş girecektir tabi kendinizi kasmazsanız.

• bence acele etmeyin ön sevişmeyi biraz uzun tutun yeterince ıslandığında ilişkiye girin.. buda olmuyorsa doktora git vajinumus denen bir hasatalık var cünkü bununla ilgili

• bunun nedeni şunlardır ya sevgilin çok duygusal biridir yada sertleşme sorunu vardır

• senin vajinismus hastalığın var sende kadının bilinçaltı kaslarının kasılması işin zor

• başta biraz zorlanır.. ve acıyabilir zamanla adapte olabiliyor vücut.. sabır gerek..

• kendini kasıyorsun relax ol

• sanırım yeteri kadar birleşmeye hazır hale gelemiyorsun...birleşme esnasında kayganlaştırıcı krem kullanabilirsin ve azıcıkda alkol alabilirsin...bunlar seni gevşedecektir...

• korkup kasıyosundur kendini rahat bırakırsan sorun olmaz sanırım hızlı davranmasın erkek arkadaşında yavaşça girsin

• Zaten kendimi hazır hissettiğimde söylüyorum ona ama ister istemez kasıyorum sanırım kendimi.

• psikolojik bence

• Ön sevişmeyi uzun tutup vajinanın iyice ıslanıp kayganlaşması lazım bence.

• sende vajinusmus var.. kıçınızıda yırtsanız olmıcak :D yapamıcaksınız... vajinusmus direk isteksizlikle alakalıda değildir.. ohhh yapamıcaksınız.. :))

• senin herkesle derdin ne yaa? :D

• benim derdim kişilerle değil. hayatla :))

• İçimizi kararttığınız için sağolun. Doktorsunuz sanırım kesin bi teşhis koyduğunuza göre ?

• teknik olarak şu cevabı verebiliriz:yapılan bütün yorumlarda ortak noktaya dikkatinizi çekmek isterim.ISLAKLIK.elerinizi kuru kuruya sürttüğünüzü düşünün,bir süre sonra ısınır ve elleriniz kaymamaya başlar.ama ıslak yada kaygan olursa rahatlıkla kayar ve yanma hissi olmaz.penis ve vajina da aynı uyumla çalışır.Ön sevişmeyi haz aldığınız noktalara yoğunlaşarak ne kadar uzun tutarsanız öncelikle,1-yanma ve zorlanma durumu ortadan kalkacaktır2-birleşmeye kendinizi psikolojik olarak hazır hissedecek ve kendinizi kasmayacaksınız.sonuç olarak,uzun uzun ön sevişme = acısız,rahat ve zevk dolu birleşmesaygılar

• yeterı kadar ıslanma oluyordur ılk defa ypıyrsn psıkolojk olablr

• ilk denemense kızlık zarın zorlanınca acıyor olabilir, sen sızlanınca o da hemen geri çekiliyor. bayan olmak zor ya valla. acıyla zevki, iki zıt şeyi aynı anda yaşamak zorunda kalıyorsunuz. :))

• Zorlandığından acıdığını bende biliyorum ama burda sormak istediğim ne yapmam gerektiği ?

• eksi niye verdin ki, ben samimice cevaplamaya çalıştım. sorunu tam anlamamışım o zaman. yapman gereken o acıya katlanmak ve eşinin bastırarak kızlığını almasına izin vermek. başka yolu yok sanırım arkadaşım. değil mi? ama acıyı azaltmak için ön sevişme, krem vs gibi tavsiyelerde bulunuyorlar. ne kadar etkili olur bilmiyorum. saygılarımla.

• Yanıtınız için teşekkür ederim. :///

• yaşlar kaç?

• ben 21 sevgilimde 22

• Öncekileri Göster
    • Teşekkürler cevabınız için. :))

• rica ederim:)

• senin vajinismus hastalığın var sende kadının bilinçaltı kaslarının kasılması işin zor

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk seferlerinde olur eşinin biraz zorlaması gerekecektir

• bu bizede oldu erkek arkadaşının biraz daha zorlaması lazım..

• yeteri kadar islanma oluyorsa kayganlik saglandigi icin penisin diger kismininda girisi kolaylasir.

• sevglin seni seviyomuş :)

• :) yanlız neden böyle dediğinizi anlayamadım ? :)

• Öncekileri Göster
    • kesinlikle kendi zevkine baksa şuan çoktan olmuştu o iş :)

• yani katılıyorum sana sadece kendini düşünse senin canının yanmasını hiç takmaz devam ederdi

• aslında girer darlıkla alakası yokdur.kendıni kasdıysan girmez.istem dışı kapanır vajina.acı verir.

• Öyle çok fazla sıkıntı etmedim hatta kendimi rahat hissettim fakat yinede olmadı. :S ne yapmam gerekir kendimi kasmamam için bilemiyorum hatta aklımdaki acır kanar düşüncesinide atıyorum bir kenara .

• Öncekileri Göster
    • kayganlaştırıcı kullanın

• doktora iğne yaptırdığını düşün:)

• Vajinismusu araştır.

• Araştırmıştım ama isteksizlik vs. yok ki. :/

• Öncekileri Göster
    • Terapiste gidebilirsin. Eğer erkek arkadaşın anlayışlı biriyle onunla çözebilirsiniz. Ön sevişmeyi uzun tutun. Kayganlaştırıcı kullanın. Kendini ilişkiye girmek için zorlama. Sen istediğin zaman olsun. Rahat ortamlarda görüşün. Bol bol vaktiniz olsun. Kendini suçlama. Bir de bu linke göz at: link

• Teşekkürler. :)))

Yükleniyor...