Süt sağma makinesi...

Süt sağma makinesi kullanan varmı, almaya değermi ?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
ayıptır söylemesi kullananlardan bilgi edinmek istiyorum, tehlikelimiii? vs..
ayıptır söylemesi bahsi geçen makine inek sütü sağma makinesi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 5

• Haberin olsun da; Adam müthiş bir mastürbasyon tutkunu.Yaşamındaki herşey buna bağlı...Birgün arkadaşının çiftliğinigezmeye gittiğinde,gözüne ineklerde kullanılan sütsağma makineleri takılır.Bizim ki hasta olur,gözlerineinanamaz."Aman tanrım" der,ben yıllarca boşuna elimibileğimi yormuşum,bu alet tam bana göre."Hemen arkadaşıylapazarlığı bitirip,makineden bir tane alır ve eve gidipdenemeye koyulur.Aletini makineye takar ve çalıştırır.Makine çok hoşuna gider,kahramanaımız zevkten dört köşe...Bir posta, iki posta, üç posta derken, o gün için artıkyeterli olduğunu düşünüp, süt sağma makinesini durdurmayaçalışır ama makine durmaz.Aletini makineden çıkarmayaçalışır çıkmaz...Hemen arkadaşına telefon edip makineyinasıl durdurabileceğini sorar.Arkadaşı yanıtlar; "Valla onlar otomatiktir,her inekten sekiz kilo süt almadan bırakmaz.

• öyleyse hayatım boyunca makinelan dolanmak zorunda kalacaaaam :}

• Cinsellik sorusu mu şimdi bu?

• hemde en al�sından

• Öncekileri Göster
    • makineyi eve getirecem, inek yine yerli yerinde, ineği kovalayıp onun yerine girmeyecem :}

• komik değil. mecazlı anlatım kullanılmamış herhalde sana hiç

• zaten buradakilerin çiftliği ya bilir hayvan sağma makinesini.

• 2.el al ozaman.sahibindende var :D

• evet, HAYVANLAR ALEMİ kategorisinde, ahahaaa

• Öncekileri Göster
    • ikinci ele bulaşma pişman olursun.

• makine sıfır kilogram olmalı

• oha şok oldum resmen.midem kalktı. :S neyse soruna cevap vereyım elektrıklıler biiraz pahalı gelebılır.manuel olanlardan edinebilirisn deneme amaclı 5-10 liraya bile var.

• manuel baydı

• Öncekileri Göster
    • :D şaşkınım şu an

• televizyonda elektrikli karın kası geliştirici görmüştüm televizyon seyrederken diyordu, sonra aklıma cin gibi bir fikyr geldi neden tv karşısında mb olmasın :p

Erkekler Ne Diyor 6

• kendinimi sağıcaksın :)

• evet diyelim

• Öncekileri Göster
    • biraz ufak diye büyütmeye çalışıcaksan onunla oda gider elden söyleyim :D

• beden ölçülerimden dolayı kullanmayacağım, manuel mb yapmamak için, tv izlerken makine çalışıcak

• Oğlum anladığım şeyse manyak manyak iş yapma gelmez o öyle işlere

• pahalı o makineler git araba al o fiyata :)

• araba kullanmak için ehliyet lazım ama kamyon devirmek için hiçbir şeye gerek yok

• Öncekileri Göster
    • olmaz o iş. 1.si makine pahalı değmez. 2.si emişi kuvvetli 3. sü itip çekiyor, bir keyfi olacağını sanmıyorum.

• olmaz olurmu ... ayrıca makineler bin lira

• koyunlar inekleride sexse alet ettinizya

• magenayi eve getirecem, işim bittince parçalayacağım

• cinsellikle ne alaka bu ?

• açık açık yazınca sapık oluyorsun ya...

• süt sagma makinesini vakum olarak kullanmayacaksın dimi

• vakumdan ziyade hareketli de

Yükleniyor...