Kızlar sevişirken seviştiğiniz erkeği bir başkası olarak hayal ettiniz mi?

Erkekler için sık karşılaşılan bir durum. Peki kızlar sizler de bir başka erkeği hayal ederek seviştiniz mi hiç?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 6

• tövbe haşa..bu aldatmaktır ya..zihnen aldatmak.. eşimi istemesem onunla sevişmem..seksi arzulamıyorum.eşimle seksi arzuluyorum.sadece erkeğimi..diğer türlüsünden allahım korusun.

• yok artık

• hayırrr...

• Hayal etdiğim adamla sevişdim.Aklımda başka birisi varken başkasıyla sevişirsem kendime ihnaet etmiş olurum.

• evet

• Seviştim. Hatta adını yanlış söyledim. Kıyamet koptu :))). Bir daha mı tövbe. Beceremiyorum zaten.

• çok kötü olmuş kahlo adam sert tepki verdimi

• Sevgilim değildi de toparladık bir şekilde.

• Süper yaaaa:))) Çok kötü olmuş sahiden

Erkekler Ne Diyor 8

• kötü fantazi

• Bir keresinde hayal ettim ama o hayal ettiğim kızdan nefret ettiğim için birlikte olduğum insandanda nefret ediyordum az kalsın..

• insan baskasini hayal ederek nasil sevisebilir hic anlamiyorum

• bakir olmasaydım yapmış olurdum ve iyiki yapmamışım. zaten evlenmeden de ilişkiye girmeye niyetim yok.

• kötü fantazi

• yok ya hayal gücüm 0 bikere deniyim dedim aşkım niye yukarı bakıyosun dedi xD

• monica belluci :)

• iyide aga sen illaki başka bi kızı düşünerek yapmışsındır.. olmadı mı? misal adriana lima :))yokluk anında mahallenin en kaşar ama en tipsiz manitasıyla takılmıstım :) adriana bile kesmedi. pekde işe yaramıyo..

Yükleniyor...