Kızlar sevişirken seviştiğiniz erkeği bir başkası olarak hayal ettiniz mi?

Erkekler için sık karşılaşılan bir durum. Peki kızlar sizler de bir başka erkeği hayal ederek seviştiniz mi hiç?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• yok artık

0|0
  • tövbe haşa..bu aldatmaktır ya..zihnen aldatmak.. eşimi istemesem onunla sevişmem..seksi arzulamıyorum.eşimle seksi arzuluyorum.sadece erkeğimi..diğer türlüsünden allahım korusun.

0|0
  • Hayal etdiğim adamla sevişdim.Aklımda başka birisi varken başkasıyla sevişirsem kendime ihnaet etmiş olurum.

1|0
  • evet

0|1
  • hayırrr...

0|0
  • Seviştim. Hatta adını yanlış söyledim. Kıyamet koptu :))). Bir daha mı tövbe. Beceremiyorum zaten.

0|0
    • Süper yaaaa:))) Çok kötü olmuş sahiden

• Sevgilim değildi de toparladık bir şekilde.

• çok kötü olmuş kahlo adam sert tepki verdimi

Erkekler Ne Diyor 8

• insan baskasini hayal ederek nasil sevisebilir hic anlamiyorum

0|0
  • yok ya hayal gücüm 0 bikere deniyim dedim aşkım niye yukarı bakıyosun dedi xD

0|0
  • bakir olmasaydım yapmış olurdum ve iyiki yapmamışım. zaten evlenmeden de ilişkiye girmeye niyetim yok.

0|0
  • kötü fantazi

0|0
  • monica belluci :)

0|0
  • Bir keresinde hayal ettim ama o hayal ettiğim kızdan nefret ettiğim için birlikte olduğum insandanda nefret ediyordum az kalsın..

0|0
  • kötü fantazi

0|0
  • iyide aga sen illaki başka bi kızı düşünerek yapmışsındır.. olmadı mı? misal adriana lima :))

yokluk anında mahallenin en kaşar ama en tipsiz manitasıyla takılmıstım :) adriana bile kesmedi. pekde işe yaramıyo..

0|0
Yükleniyor...