• Sor
  • Bence

Penis büyütmek için neler yapılabilir? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu soruyu keyfî olarak sormuyorum. Ereksiyon halinde 10 cm kadar olan bir penisim var. Psikolojik olarak kendimi rahat hissetmediğim için soruyorum.... Daha Fazla

En İyi Görüş

• penisi uygun antremanlar ile biraz daha geliştirebilirsin, ama bu boy bakımından değil genişlik bakımından daha etkili ve verimli olacaktır. 10 cm aslında küçük değil, zaten büyük penisde pek efektif kullanılabilen birşey değil. Sana tavsiyem sevişme tekniğini geliştirmen olur. Elindeki şeylede haydi haydi beraber olduğun kişiyi mutlu edebilirsin. Önemli olan ne kadar büyük olduğu değil, senin sevişmede ne kadar kışkırtıcı ve performanslı olduğundur. ek olarak piyasada peniş geliştirici haplar var. Şu güne kadar hiç kullanmadım kullanan arkadaşımda olmadı, yinede bir göz atabilirsin. kondomix.com sitesinde var mesela bir dünya bir incele istersen...

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 17

• belki vardır ama çok etkili bir yol olduğunu sanmıyorum. yada vardır ben bilmiyorum. kendinle barışık ol kardeşim. herkes p*rno yıldızları gibi olacak diye bir kaide yok olamazda zaten. durumun çok nadir birşeyde değil. dert edip can sıkmana hiç gerek yok.

• sönük vaziyette iki parmağınla kök kısmından tutup çekerek masaj yapabilirsin. Süt sağar gibi. Etkisini görürsün

• onemli olan boyu degildir kardesim islevidir

• takma kafana her ne kadar reklam olarak lanse edilsede boyutu çok önemli diye asıl olan işlevidir.büyük ama iş görmeyen mi,küçük ama çook etkili olan mı?takma kafana.kalınlık da önemli.ilaç ve bunun gibi şeyler deneme,hem kesene hem bedenine zarar verirsin.sen takma kafana boyutu,en verimli şekilde kullanmasını öğren,gerisi yalan.

• kasapların kullandığı biftek inceltme aletleri var ya onları al indir alete en az 17-18 santim olur biraz da yassılır ama eni de artar güzel olur.

• BABA BU FIRSATI DEĞERLENDİREN GENÇLER ÇIKAR YAPMA

• bana özelden mesaj at afrikadan ithal bir ürünüm var ilgilenirsen kazanırsın

• EN GÜZELİ BOYU KAFANA TAKMAMAK

• link bi göz at derim.

• elini kullanacan dostum. Bol bol masturbasyon ve çıplak ayakla gez :-))

• eğer kilon varsa zayıfla..kasıkdaki yağlar eridiğinde 1 2 cm daha kazanırsın..sakın hap flan deniyim deme sağlık açısından çok zararlı ve işe yaramadıkları ispatlanmış..eğer yaşın küçükse bekle birazdaha..18 yaşından buyuksen daha buyumesini bekleme çnki büyüme bitmiştir..

• Çapıda önemli bence eninide ölç.Kilo verirsen uzun görünüyormuş biraz daha.

• 10 cm yeterli kızlar parmakla tatmin oluyo zaten

• Ameliyata uygun görülürsen en fazla 13 cm olabilir. Kiloluysan kiloları ver. Ortalama 15 kiloda 2,5 cm fark ediyor. Uzatma teknikleri penise zarar vermekten başka bir şeye yaramaz.

• penis büyümez.İlaç yada bitki falan denedim büyüyor falan gibi yalan ve sahte şeylere inanmayın.Kolunuz bacağınız nasıl bir yerden sonra büyümüyorsa peniste büyümez.

• bu soru hep sorulur zaten kardeşim. kafana takacak bişe değil inan.. onemli olan işlevsel bozuklugunun olup olmadıgı. yani 20 cm olan insan eger kullanamıyorsa işlevsel olarak. sen daha sanslısın onun yanında. ama illaki uzatmak istiyosan, kilo ver kiloluysan 1-2 cm fark eder. ama kilolu değilsen o zaman ucuna agırlık bagla ve sarkıt aşşağı :))))) kesşn sarkar ama bi boka yaramaz sonra haberin ola :)

• onemli olan boyu degildir kardesim islevidir

Yükleniyor...