• Sor
  • Bence

Fantazi önerileriniz nelerdir?

sevgilimle yapabileceğim çılgınca fantaziler neler ?

En İyi Görüş

• Git külotlu çorabını giy gel. Sevgilinin yanına otur zaten bir şey yapmana gerek kalmayacak.

Erkekler Ne Diyor 24

• seni sabaha kadar severim kadın!bu ne lan sabah sabahrüyanda anacondamı gördün?

• sinemada yapmayı deneyin...

• Hicbirseye gerek yok kadinligini hissederse tum fantaziler kendiliginden gerceklesir...

• Fantezi o kadar çok çeşidi varki hangi birini sayalım. Siz ne kadarını yapabilirsiniz, partnerin ve sen hangi fantezileri seviyorsunuz. Cinselliğe bakışınız nasıl ne kadar rahatsınız bunları belirtirsen ona göre de sana fantezileri sıralaya biliriz.Genede soruna şöyle cevap vereyim:1- Başka bir kızla birlikte Partnerinle sevişmen, yani 2 kız bir erkek.2- Sen başka bir kızla sevişirken partnerin izleyecek sonra size katılacak.3- Sen başka bir erkekle sevişirken partnerin sizi izleyecek4- Sen başka bir erkekle sevişirken partnerin önce izleyecek sonra size katılacak. Yani 2 erkek 1 kız5- Grup yapacaksınız, örneğin 4 erkek 4 kız aynı odada ama her kez kendi partneriyle olacak.6- Grup yapacaksınız örneğin 4 erkek 4 kız aynı odada her kez önce kendi partneriyle olacak sonra partnerleri değişeceksiniz.7- Arabada, ormanlık alanda, Kapalı otoparkın içinde, Bir apartmanın giriş veya bodrum katında, Bir arkadaşınızın evinde ama arkadaşınız diğer odadayken siz diğer odaya geçip sevişeceksiniz.Dediğim gibi bunlar ilk aklıma gelenler ve daha bir çok fantezi çeşidi var. Önemli olan sizin ortak sevdiğiniz fanteziler neler. Bunları partnerinle oturup konuşmanı ve ona göre fanteziler yaşamanı tavsiye ederim.

• ben sevdiğimi kimseyle paylaşmam aynı şekilde oda bunlar bize göre sadece sapkınlık

• Sana göre spkınlık olan bir başkasına göre normaldir, bir başkasına göre ise evlenmeden birliktelik sapkınlıktır, bir başkasına göre de eşiyle bile fantezi kurmak sapkınlıktır. Kısacası burada önemli olan sen neleri seviyorsun ne tür şeyler yaşamak istiyorsun, partnerin neleri seviyor ve o neleri yaşamak istiyor?

• belirttim zaten BİZE GÖRE sapkınlık biz bş başa yapabileceğim farklı şeyler istiyoruz

• ooo oooo... kırbaç :))))

• kazık çak sın :D

• :))))

• Külotlu çorap favori ten daha sonra siyah ;) Bir diğeri mini etek yada kısa elbise süper ;) Benim karşıma böyle biri çıksın var yaa yemede yanında yat:)))

• her türlü cowboy :)))

• önceden kural konulan birşey değildir sex akışına gider yani ama ben şahsen herzaman biraz alkollu tercih ederim ozaman çok iyi oluyor bikeresinde azgın bir hatun vardı akşam nekadar sürdü hatırlamıyorum :)

• strapon tak şok olsun.

• önce bi hayvanat bahçesine gidin.. gergedanın kafesine atlayın.. sonra ona basın barmağı.. seyreyle sen fanteziyi sonra:D

• lise üniforması giy,gözlük tak sekreter kılığına gir,hemşire ol,hostes ol,tecavüz fantezisi yap

• liseli kız fantezisi yapın :) ama zaten liselisinizdir belki, bu durumda pek bi fantazi değeri kalmıyo :)

• evet 23 yaşında liseliyiz :D komik olmayın biz farklı şeyler bulmaya çalışıyoruz !

• alımıza gelecek her ters harekat fantazidir .. :P

• seni havaya atsın yere düşenekadar 2 kere çaksın tabi bu fantazi erkek arkadasşını performansına baglı ;)

• cinselliği belli kural ve kaidelere göre yaşamak saçma sapan bişey doğaçlama takılın...

• fantazi kostümler ve oyuncaklara ihtiyaç duyarsa iletişime geç. kapı kelepçesi önerebilirim mesela

• Aranıza bi 3.yu alın ;)

• 69 benzeri şeyler işte

• Sabaha karşı balkonda sevişin!

• bu sogukta kıçı donar be :)))

• buradaki her erkekle tek tek seviş

• Öncelikle kırmızı bir tanga giyin ve üzerine ten rengi parlak külotlu çorap. altına yüksek topuklu bir ayakkabı. üst tarafınada güzel tenini açan renk baby doll giyin ( kırmızı olabilir ) sevgilinin kollarına bırak ama öyle hemen teslim olma hemen 69 a geçin sen onu hemen hissedeceksin ama o seni daha çok hissetmek için içi içini yiyecek emin ol ;)

• rolleri değişin

Kızlar Ne Diyor 4

• Kocanız olmadığı için önericeğim hiç bir şey yok, aksi olsaydı yardımcı olurdum tabi.

• salıncağa çıplak bin gidip gelirken her seferinde soksun çıkarsı :)

• dışarı çıktığınız kilot giyme bunu sevgiline söle seni köşe başında yapmazsa bende bişey bilmiyorum :)

• Daha ne zaman seksten bıktında çılgınca fantazilere yöneldiniz onu anlamadım.Kalkma-Islanma sorununuz mu var.Yani fantazi kurana kadar 2 posta yapar seni sevgilin.Bu yaşta böyle bittiyseniz ilerisini düşünemiyorum

Yükleniyor...