Kıllı vajina mı yoksa kılsız vajina mı?

Genellikle ilişkilerde hangisinden daha çok zevk alınır? Siz partnerinizin vajinasının nasıl olmasını istersiniz?.Kızlar sizin seçiminiz kıllı mıdır yoksa düzenli olarak tüylerinizi alır mısınız? Ağda mı yoksa epilatör mü? Samimi cevaplar bekliyprum :)))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2012deyiz, öyle yapışkanlı şeylere gerek yok. Tecrübesi olmayan erkekler yorum yapmamalı.

• eksi sonsuz ile artı sonsuz arası bir tec-rübe :) her şey hakkında fikriniz var ya, hayali şeylerden fikir üretebiliyorsunuz ya ondan dedim, mesela sazanın biri tecrübesi olmayanlar yazmasın dedikten sonra yazan hakkında fikir sahibi olabiliyor. sayın yorumlayan.

• Tecrübe derken tatlım senın tecrüben nezamandır varkı?

Kızlar Ne Diyor 4

• vajinada kil ciktigini bir tek bu sitede okuyorum. ve cidden merak etmekteyim. vajinada kil var mi?

• hocam eğer sıktıysam, rahatsız ettiysem özür dilerim, az önceki bilgileriniz güzeldi, bu konuda geniş bilginizin olduğunu düşündüm onun için biraz soru sormak istedim tekrardan iyi akşamlar.

• onlari da uzatip oruyorum.

• :)))))) ben birde koltukaltları çok merak ediyorum bayanlarınki tamamen kılsız, ne bunun sırrı ?

• Öncekileri Göster
  • farketmez.

• buldunuz kılını arıyorsunuz amapamık gibi ama esmer olsun

• :)

• temiz olmak önemlidir. düzenli ağda

• Bence de ama şöyle klitoris üzerindrn çubuk şeklinde kıl bırakınca hoş duruyor :)

Erkekler Ne Diyor 9

• valla kıllı kılsız nasıl olursa olsun da temiz olsun yeter .kıllı penis deyincede aklıma ZOHAN filmi geliyor :D

• yani ben düşünüyorumda kıllı vajina bölgesine nasıl oral yapılır?veyahut içine girince penis azda olsa acır sürtünmedenen güzeli temiz olması, 3-5 1 haftalık kıl durumları normal yani insanız ama 15 20 ve daha fazlasından ne zevk alırım nede tahrik olurum...

• olsunda isterse çamırlı olsun fark etmez

• tabiki kılsız

• Şekilli traş edilmişi en güzeli :)

• ne bileyim kılının verdiği haz tad başka kılsızının verdği haz tad başka ara ara değiştirmek lazım kılı kılsız sürekli kılsız bayar sürekli kılır da bayar

• Kıllı yada kılsız temiz olsun yeter

• tabiki temiz olan

• Kılsız vajina tabii ki, bayanlarda kıla tahammülüm yok.

Yükleniyor...