Erkeklerin boşalması

erkeklerin kaç güne boşalması lazım ? boşalmazsa kendini nasıl hisseder illa bi yolunu bulup boşalması mı lazım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kişiden kişiye değişen bi durumdur bu.kadınların üreme hücrelerinin sayısı doğdukları zaman bellidir.ve olgunlaşmamış yumurtalar periyodik dönemler içinde olgunlaştırılır ve dışarı atılır.bir sonraki dönem için ise zaten doğuştan mevcut olan bir diğer olgunlaşmamış yumurta olgunlaşmaya başlar.ancak bu durum erkeklerde böyle değildir üreme hücreleri ergenliğe girdikten sonra ölesiye kadar (sağlıklı bir erkek için söylüyorum) üretilmeye devam eder.ve testislerde üretilen spermler prostat bezinin arındaki kesede depolanır.ve boşalma esnasında buradaki spermler dışarı verilir ve boşalan kese doldurulmak için sperm üretimi devam eder ancak sperm üretimi kese boşken devam eder kese doluyken durur diye birşey yok.testisler sürekli sperm üretmeye devam eder.ve eğer belli bir süre sonra ejekulasyon gerçekleşmez ise kasıklarda ağrılar başlar ve büyük tuvaletini yaparken dışkı ve ıkınma sonucu oluşan basınç prostata bası uyguladığı için kese sıkışır ve dışarı sperm salınımı olur ancak bu orgazm değildir zevk vermez sadece biyolojik olarak sperm dışarı atılır kısaca erkekler belli aralıklarla boşalmak zorundadır.aynı kadınların adet görmesi gerektiği gibi.

Erkekler Ne Diyor 29

• Öyle bir zorunluluk yok. Çok kasarsa rüyada boşalır, hatta dayak yediğinde bile boşalır.

• birkaç gün belki

• ben bir hafta kadar dayanıyorum

• boşalmazsak kasıklarımız ağrıyor ...

• 2-3 gün en fazla

• haftada en az 1. en az...

• öyle bi zorunluluk yok ama bi boşalma isteği geldiyse yakın zamanda boşalsa iyi olur kafasına takmamak adına...sık sık boşalmak için zaman kollar yapamadığı zaman daha fazla kafaya takabilir

• Günde 5 vakit:))Haftada 3 KAfidir;)

• Böyle bir zorunluluk yok. Sperm düzenli olarak üretilir ancak ilişki vs aracılığı ile dışarı atılma gibi bir durum olmazsa vücut bir süre sonra ( yaklaşık 2 ay) kendiliğinden dışarı atar. Duyduklarınız tamamen çaresiz erkeklerin söylemleridir, ajitasyondur.

• ben 3 günde bir yapıyorum daha uzun bir süre boşalmayıncada birşey hissetmiyorum normal bir hayat yani

• Rüyalanma diye bişey var...

• en az hafta da bir =)

• öyle bir gün hesabı yokne zaman isterse o zaman boşalırvücudu hisseder zaten...

• 5 günden sonra saniye başı aklına gelmeye başlıyo, bi on gün falan dayanabiliyorum ama zor oluyo yani çok tutmam kafamı başka şeylere vermem gerekiyo

• illa şu kadar güne kadar boşalması lazım diye bir şey yok.Öyle hurafeler dolaşıyor etrafta ve kızların aklı da karışıyor doğal olarak.Herhalde tecrübesiz kız arkadaşlara kendilerini acındırmak için erkekler tarafından çıkarılmış bir söylenti.Gerçekten öyle bir şey yok.Evet erkekler belli bir süre sonra boşalma isteği hissederler.Ama illa boşalacak yoksa hasta olur,kötü olur gibi bir şey söz konusu değil.Zaten çok fazla dolarsa testisler spermle,o bir şekilde rüyalanma dediğimiz olayla gece uykudayken atılabilir.

• milyonlarca sene boşalmadan yaşayabiliriz...

• gunde 3 veya dırt defa bosalmalıdırlar ben kendım ıcın dıyorum. eger bosalmazsa cıldırmaya baslar asırı ıstek ortaya cıkar bır yolunu bulup 31 çekmeyı basarır. bunu kendım ıcın soyluyoruym

• Haftada 2 defa ideal olandır. Ama ayet ya da hadis yoktur bu konuda. Bazen 3,4,5 de olabiliyor. İstek ve hormonlara bağlı. Dış etkenler de önemli tabi. Tahrik edici şeylerin varlığı vs.

• sevgilin boşalması gerektiğini söyledi sanırım

• Bir doktor arkadaşımdan öğrendiğim kadarı ile bünye kırk gün içinde spremi bi şekilde dışarı atarmış. yani hiç bişey olmasa rüyada olur.

• İşi Çoksa ona zaman ayıramaz ama geceleri varsa imkan olur

• 14 gün dayanabildim sonra kendiliğinden rüyalanma oluyor, genelde hafta bir kez yetiyor rahatlamak için ama en az 4 posta

• Yapılan araştırmaya göre,en fazla 28 gün dayanabilirlermiş.Çünkü sürekli olarak testislerde sperm üretiliyor.Fazlasının atılması lazım.

• Ben 10 ay yapmamıştım. kendiliğinden olanlar hariç.

• Ha kendiliğinden,ha bilerek yaptığın,ne farkeder?Sonuçta atılıyor.Önemli olan bu

• ben aylardır boşalmıyorum.yani mastürbasyon yapmıyorum.arada bir rüyalanıyorum okadar.ama 1-2 aydır olmadı rüyada da.yani 2-3 gün diyenler saçmalamış yok öyle bişey.

• değişebiliyor, günde birkaç defa boşaldığım da oluyor, haftada bir kez de..

• günde 5 defa makbüldür duruma göre bu sayı yükselip azalabilir :)

• ben işyerinde sarışın hatunlarla çalıştığım için ve patronum kadın evde karım biraz açık giyiniyor evimizin karşısında lise var eve temizlikçi geliyor baldız çok güzel altta dul komşu var üstte üniversite öğrencileri oturuyor bunları hesaplasak günde 9 defa falan yapıyorum yoksa zaten dayanamayı salıyorum boşalıyorum yani..

• birde arkadaşların karıları var sokakta bir sürü hatun var say say bitmez

• Öncekileri Göster
    • hahahahhahaha koptum :DDD

• dalga geçmiyorum çok ciddiyim :(

• her gün mümkünse günde iki defa vakti varsa her saat eli müsait ise her dakika gücü var ise her saniye insanlıktan çıkmışsa her salise boşalmayızzzzz yeaaahhh kamoon ohyyee

• yoğun iş temposunda hiç kadın yüzü görmeden max 20 gün ama diğer türlü en fazla 3 gün. testislerime sancı girer

Kızlar Ne Diyor 1

• uzun süre boşalmazsa kendini rahatsız hisseder haftada en az 1 kere boşalması gerek eşimden biliyorum.

Yükleniyor...