• Sor
  • Bence

İlk gece korkumu yenmem için sözlümle oturup kızlık bozulması izledik

Sözlüyüm aşırı derecede ilk gece korkum var yanlış anlamayın her zaman oturup böyle şyleri konuşmuyorz ama benim korktuğumu biliyo korkacak bişy olmadığını göstermek için +18 film ve kızlık bozulması izledik.. şimdi 2 sorum olacak 1.İzlerken hiç bana dokunmadı bile kenedeni tuttu en fazla öpüştük bu ii bişy dimi?2.sizce yaptığımz şey doğrumu biraz utandım :(

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• 1 - sana dokunmaması neyse de kendini tuttuğuna emin misin?2 - Yaptığınız şey doğru mu bilmiyorum ama o kızlık bozma videoları bir sahte, iki sevgilin bu videoları ne sıklıkla izliyor... Zira p*rno da kendi içinde aşırı sapıklık içeren kategorilere ayrılır... Kızlık bozma videoları da bu sınıfa girer...

Erkekler Ne Diyor 16

• Ne yapacağını zannediyordun gaza gelip seninle sevişeceğinimi? Karım olacak kadınla oturup p*rno seyretmezdim ama amaç makul. Bari işe yaradımı?

• Cinsel terapistten destek alman daha iyi olurdu bence.Çok açık olmuş olay.Zaten korkacak birşey yok.Bilinçlaltında üretiliyor bu korku.

• ya kan görünce bayılsaydı ?

• 1 iyi bişey2 akıllıca bişey yapmışsınız bence.

• onların kolpa oldugunu biliyosundur dicem ama bilmiyosun tabi neyse en azından neyle karsılasacagını görmüşündür

• Biseycik olmayacak ki bu korkunun kaynağı ne boyle. Önünüzde kocaman bı ömür var.Zamanla bu korkuyu beraber yenebilirsiniz.

• aşırı derece korkan birinin oturup sözlüsüyle bunu izlemesi ilginç ve daha da ilginci sana hiç dokunmadan öpüşebilmeniz :) bunu nasıl başardınız merak içindeyim

• Bayağa genişmisiniz...

• en azından içindeki korkunun ne anlam oldugunun farkına varmışsındır belki

• yazık ya kimsede çıkıp bu nedir aga demiyor

• herşey iyi güzelde arkadaş nasıl tutmuş kendini anlamadım ben olsam tutamazdım

• kızlık bozma filimini nerden buldunuz yaa laa.. valla çoçuk p*rno şube peşinizdedir hee...

• Yiyişseydiniz. korkacak bişe yok azıcık acıcak sadece

• ben olsam tutamazdım iyi tutmuş gene kendini

• büyük cesaret örneği tebrikler

Kızlar Ne Diyor 6

• Orada gördüklerinizi uygularsınız artık:)

• Ne güzel işte .Katı davranarak yaşayıp öğrenmeni de isyetebilirdi .İyi yapmış korkulacak bişey olmadığını göstermek için izlemeni istemiş .Ayrıca kendini tutmasıda iyi bişey .

• 21. Yüz yılda yaşıyoruz moderniz diyoruz ama hala geri kafalı düşüncelere sahibiz . bence gayet doğru birşey yapıp fikir alış verişinde bulunmuşsunuz bunda utanıcak birşey görmüyorum. Çoğu kız bu forumda bile ki nickle yazışıyoruz hala utanıp gizli yazışıyorlar ne gerek var ya hangi yılda yaşıyosunuz.

• yani kusura bakma da daha saçma bir şey yapamazdınız herhalde.

• tabıkıde iyi bişiy. dogru desem kıme neye gore dogru uanlış desemem neye gore. o an ıcnzdn ole gelmş ızlemssnz. kotu bısıy yok.

• ya ben oturupta sözlümn yanmda ne başka kızları ne başka erkekleri izlemem. bu arada ben kızlık bozulmasını bi türlü izleyemiyorum bulamıyorum söylede bende bakıyım lütfen

Yükleniyor...