Bir erkeğin bir kızı arzuladığı nasıl belli olur?

kabarması kalkması gibi cevaplar istemiyorum.arzuladığı nasıl anlaşılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Arzuladığında sağımız solumuz kabarmaz kalkmaz bunu diyenler ergen trollerdir.. dışarda bir kız görünce kabarıyorsa hemen allah aşkına gidip ölsün biyerde... O AN içimde bir his belirir benim..kız bunu fark etmez bile..içinden geçer..gözlerine derin derin bakarım...bende böyle..

Erkekler Ne Diyor 20

• vüccunuza kaçamak bakışlarla bakarsa taamamadır

• gözünün içine bakar ve ozaman cızzz yapar elektrik yollarım ;)

• içimden öpüşmek gelir

• Yavaş hareketlerle seni ürkütmeden yanına giderek yaklaşıyorsa, mümkün olduğunca göz temasını kesmiyor ve kaçamak vücut teması denemeleri yapıyorsa arzu patlaması olacaktır.

• Çekingen davranır ama senin yaklaşımına göre abartıp konuyu seks'e çekmeye çalışır. Zarf atabilirsin.

• salyalari akıyorsakendini övüyorsakurtlar gibi uluyorsa

• HAHAHAHA KABARMASI MI :Dcok guldum yaaa hamur mu bu yaa...kabarıyo falan :D :D :D

• arkana dönüp baktığında gözleri gözlerine değilde popona bakıyosa çoktann hayallerdesindir...

• seni süzmesi

• anu görünce davranışları değişir

• kukunu yicekmiş gibi bakar.

• sol dudağının alt kısmına bak.salya varsa fena saldıracak öküz

• konuşurken yutkunur,bazen bakışlarını kaçırır,acele eder :)

• Konular cinsellikten bir türlü başka konuya geçmez o zaman.

• ağzının yanına bak su akıyor olabilir, kaçamak bakışlarla süzebilir, hali hareketi ateşlenebilir

• Ne bağlamda arzulamak geleceğimin sahibi olsun diyemi çekyatımın bi gecelik unsuru olsun diye mi?

• Arzular şelale derse...

• erkeğin kadını arzuladığının fiziki olarak tezahürü aletinin sertleşmesidir. psikolojik olarak ise gözlerini kapattığında onu hayal etmesidir. ha bi de sertleşme olduğu için penisiyle oynar çaktırmadan.

• bi selamla bile anlaşılır

• bakışlarından

• olur

• örnekleyeyim istersen

• tabi önce farketmek lazım

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...