Sevgilime seksi görünmek istiyorum, ne yapmalıyım?

Sevgilime seksi görünmek istiyorum ama günlük hayatı kastediyorum, ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya arkadaş anlamıyorum bu erkeklerin nedir sizden çektiği, madem başbaşa kalmayacaksanız nedir bu erkeğe çektirdiğiniz eziyet. yok seksi olayım yok içi çeksin dudağı uçuklasın. vicdan yokmu sizde? neye benziyor biliyormusunuz. küçük bir çocuğun gözlerinin içine bakıp elmalı şeker yemeye benziyor... bir insan oğluna bu kadarda zulüm yapılmazki.. yiyorsa baş başa kalınca yapın, öyle giyinin. bakın hele başınıza neler geliyo :))

Erkekler Ne Diyor 19

• Bizim orda bir laf var hoppala paşam malkara keşan

• Vucut hatlarının daha belirginlesecegi kıyafetler tercih edebilirsin

• dekolte, mini etek vs.ayrıca bir yoruma demişsin amacım gösterip vermemek diye. bunu yapınca eline ne geçicek?

• Seni seksi gösteren bir etek veya elbise olabilir. Mesela liseli kıyafeti her erkeği delitir!

• Salaş kıyafetler her zman seksi görünür. Dene bence. birde elbiseler. sadece elbise. süper olur

• dar kesim giy :D

• Dar kısa bir kumaştan etek üstüne dart bir gömlek olsun sana elledimi eline bir şey gelsin oyle değil mi simdi

• kadını gösteren göğüs ve kalçalarıdır bunları ön plana çıkart topuklu ayakkabı güzel olur bide

• seksilik herkez için farklıdır hanım hanımcık giyinirsin ama tavırların, konuşmaaların, hatta yürüyüşünde ona sexy gelebılır..karsındaki kişiye bağlı yani.. he dersenki kıyafet konusu nasıl olmalı. dar kot veya diz üstü etek file çorap ve topuklu ayakkabı derim, ama eteği kesinlikle mini giyme biraz hayal gücünü kullansın:)

• etek ve dar bi gomlek alttan uzun coraplar orulmus saclar liseli imaji yarat cunku biz erkeklerin geneli bu tarzdan etkileniyoruz

• Hiç bir şey giymeden git al sana seksi geldim de..

• biraz fantazi giyin...derin dekolteli...

• direkt soyun daha kolay olur yani nü

• bana kot dar kot pantalon daha sexy geliyor ve dar t-shirt :)

• deri kıyafetler her zaman sexsi gösterir bence deri bir pantolon ve gömlek

• bence beyaz gömlek ve dar desensiz bir kot pantolon altınada açık ayakkabı yeterli olabilir hem günlük hayat içinde uygun gömleğin düğmelerini falan açarsın :)

• deri kıyafetler her zaman sexsi gösterir bence deri bir pantolon ve gömlek

• gösterim vermemek he, sevgilini kalpten götürmede:)

• mini etek giyin üzerindeki dekolteli olsun

Kızlar Ne Diyor 8

• Uzun bir ceket altindan hicbirsey:D al sana seksilik:p

• gösteririm ama elletmem diyosun yani hahaha :D

• mini etek giyip ona frikik ver :))

• neren guzelse ora dekolt e giy sen kiz

• göğüs dekoLteLi giyin ve mini etek giyin

• gomlek giy içine atlet falan giy ama aşağı çekişir onu sudyenın falan görünsün arada fiziğin uygunsa dar giyinmeye çalış bence mini etek giyip frikik verme bu sefer oturup kalkmasını bilmiyo falan da demesim ayarlamaya çalış :)

• ya sevgilin seni gerçekten seviyor ve istiyorsa sen ona her halinle sexsi görünürsün ki, boş ver arayışı...!

• Amaç gösterip vermemek mi? Yoksa hem gösterip, hem vermek mi?

• gösterip vermemek

• Cevaplamama hakkımı saklı tutuyorum o zaman.

• vermekle vermemekle bahsettiğin ne acaba kediye ciğeri gösterirseniz kapar ama

Yükleniyor...