Şap nerde satılır bilen var mı?

Uzun zamandır zorlanıyorum.Bu yüzden sağlığım bozuldu.Masturbasyon yapmaktan usandım.Şap veya cinsel dürtüleri azaltan bir hap nereden alınır bilen warsa cevabını bekliyorumNot:Kızlarla beraberlikler yaşa geçer gibisinden cevaplar gelebilir inancım gereği evlilik öncesi düşünmüyorum

Güncellemeler:
Ardaşlar durumun ciddiyetini şöyle anlatim bu sene ygs sınavınıbu yüzden kazanamadımsırf bu sorun yüzünden bir seneme daha gitmesin
Aktarla feln yazanlar war da mersinden yazıyorum ben
Heralde aktarla istanbulda felan bir yer mersinde nerde blabilirim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iste bole erkek bakire kız istesin. gelsin bana ben senle evlenmem desin. saygıyla onunde egilirim.ama bi suru ahlaksızılık yapsın yalama olsun, bakire diye gezinsin ortada, iste onun da suratına tukururum. bu arada şap da aktarlarda satılıo.

• bu yoruma +10 vermek isterdim

• eeet o yuzden ben bakıre kalmamayı terch ettim, kalmayı terch edenlere de saygım sonsuz :)

• ya bakire kız bakire erkek kimse istemesin ya naapıyosunuz siz? :) 30 yaşında evlensen 30 yaşına kadar seks yapmayacan mı? ne demek bu ya? 30 yaşına kadar dansetme deselerdi mesela dansetmeyecek misin yani? anlamak istemiyorum sayın seyirciler! :)

Kızlar Ne Diyor 6

• yavrucum aktarlar dedigimiz yer bitkisel seylerin otların motların satıldıgı dukkana verilen ad. mesela manav a nasıl manav diosak aktarlara da aktarlar diyoruz :S

• rabbim bu huylu birini nasip etsin:) ""inancım gereği evlilik öncesi düşünmüyorum"" terrik ederim...

• tabi ki aktarlarda satılıyor.

• ee tabi şap tozu var mı diye sor utanma onlar öyle şeyleri ayıplamaz öyle hatta konuyu onlarada açarsan yardımcı olurlar. çünkü onların ürünler hakıında bir çok bilgisi var.

• war da nesoracam şap war mı diyecem

• aktar demek baharatçı derler halk arasında bitkisel şeyler satılır. taze,kuru bitkisel ürünler satılır doğal ürünler yani.

• Öncekileri Göster
  • Tahtakalede bulursun

• tebrik ederim doğrusu böyle erkekler çok az artık... en doğrusunu yapıyorsunuz evlenmeden önce düşünmeyin :)

• aynen öyle.. temiz istiyorsan temiz olcaksın

• Evlenmeden önce her çiçekten bal alıpta evlenirken aman bakire olsun demek bence tam bir ahmaklık.Zaten o kişiyede öyleleri yar olmaz

• şap ne yaa

Erkekler Ne Diyor 27

• Şap da ne?! Atlara verildiği söylenir.Sonra, ilerde ereksiyon problemi falan yaşarsın. Şapa oturursun o zaman. Çok önemli!Utanmada doktora git! Testesteron seviyene falan bakar doktor. Üroloji mi bakar artık bilemiyorum.

• Soru çok önce sorulmuş olmasına rağmen dayanamadım. Bu ne yaaa! Şap map! Neyse, bunun etken maddesi doktor ilaç olarak verir heralde. Yapmayın arkadaşlar!

• İnancından cayma sana diyeceğim tek şey bu. Bide bu düşünceye sahip olduğun için seni kutluyorum.

• Şap kütahyanın şaphane ilçesinde çıkar. Kütahyadan getirtebilirsin

• Baharatcılara git sor, söylerler sana veya çıkartır verirler

• Sorununa çare olacaksa al hacı el alemin karısıyla kızıyla günah işleyeceğine sorunu böyle çözmen takdire şayan...

• +1

• :))) ya ne yorumlar varyaa:))))) site sakinleri hepsi birbiriden alem:))) sırf kurşu olmayayım tohuma kaçmayayım sabun olmadan bi işe yarayasyım diye bekaretini verende var:) çok yapıyorum diye güç gösterisindede bulunanada var yaa:))))) okuması inan çok komik yaa devam edin dostlar yorumlara:))))) emeğinize sağlık yaa:)))

• peynir ekmeğin yanında ne yedin başka

• amanın dostlar abooo mersindeysen gel adanaya dostum çerçi yusuf var çarçıda kime sorarsan bilir çarşıda yarım saat zaten yol

• Ankara'da eskisehir yolunda odtu kampsu girisine gelmeden solda ŞAP ENSTİTÜSÜ diye bir yer var..orada üretildigini biliyorum:)

• benim arkadasim veriyor nerden aldıgını da soylemiyordu

• Aktarlar yer adı değil.Bitkisel ürünler satan dükkanlara aktar deniyor.Mersinde de vardır.

• Robin Williams'ın meşhur bir sözü vardır. Tanrı erkeği yaratırken ona akıl ve penis vermiştir. Maalesef ki erkek hem beyne hem de penise eşit miktarda kan gidecek kadar kusursuz yaratılmamıştır.

• erkeğin 2 kafası vardır. birisi çalışırken öbürü durur

• şap'ın öyle bir etkisi olduğuda kesin değildir. hatta nerdeyse olmadığı kesin gibi birşey. eğer bukadar ciddi bir sorunsa bir uzmana görünmelisin kardeşim.

• terapiye git derim ben gerçekten.. 3 - 5 seans kendini iyi hissettirecektir. birkaç kolay taktik öğrenirsin hem.

• Ygs yi bu yüzden kazanamadım beyler. ygs ye çalışmam gereken saatler boyunca osbir çektim. kazanamdım.ulen kaydırdım duydum,burnum kanadı duydum daosbir den kazanamadım bahanesini ilk duyuyorum ..Tebrik ederim :))

• hahaha :)) YGS ortasında canın osbir çekiyorsa, seni şap enstütüsüne genel müdür yapmak lazım

ayrıca "mal" diyerek bana hakaret ettiğininde farkında değilim sanma :))

• işte Joker herkes senin gibi mal değil anlıyan anlıyor

• Sınav ortasında canı istedi, sınavı yarım bırakmak zorunda kaldı.

• bak sorunu güncellemişsin, o zaman şöyle söyleyeyim. şifalı bitki satan yerlere git. oralarda vardır. merak etme seni sopayla kimse kovalamaz. ama aşırıya kaçma. yalnız ne yaparsan yap her şey kafanda biter. kendine ders yanında başka bir meşgale bul.

• yani gayet doğal olarak, bana şap lazım siz de var mı? de. hepsi bukadar. :)) kasma kendini. yani şap almak ayıp değil. şap ayrıca kan taşı dediğimiz şeydir.

• orda şap var mı diye sorim

• mersinde baharat şifalı bitki satan yerler yok mu? illa ki vardır. sor soruştur.

• çık dışarı biraz koş top filan oyna.illaki istiyorum diyorsan eczaneye git ben müsil tarzı birşeyler istiyorum de sorunu hallet.he biraz ishalle uğraşırsın ama geçer.

• bende bir dönem yaşadım onu seni meşgul edecek şeyler bul hobi edin iş bul çalış dışarı çık gez gibi...

• Şap bulman, kullanman sorun değil. Daha sonra sıkıntı olmasın ?

• benim arkadasım veriyor ben de bilmiyorm

• Nerden alınır bilmiyorum. Sitede kullanan üye var bir tane. Yardımı olabılır. Çok büyük sıkıntılar çektıgını görüyoruz.

• Neredebulabilirim

• Öncekileri Göster
  • dostum çareni ilaçlarda değil nefsine hakimiyette bulacaksın.nefsine hakim ol

• Şapı boşver, 3 muzu dilimle üzerine fındık ve ceviz içi kırıkları ile döşe birde bal gezdir.Onu bi ye, kendine gelirsin. Aklın midene göre çalışmaya başlar :D:D:D:D

• :)

• yuhhh yanii çocugu tamamen perişan etmeye niyetlisin anlaşılan

• Baharatcılara git sor, söylerler sana veya çıkartır verirler...

• yok be ne sopayla kovalaması en fazla güler.. git sor satmıyorsa bile sora sora bulursun satılan yeri.. ayrıca sağlığın açısından bu pek iyi bir fikir değil söyleyim sana.. senin sıkıntın kafada gibi, bir doktora gözükmen ilerisi için daha sağlıklı olacaktır..

• Emin misin sonra adam beni zopayla kovalamasın :D

• masturbasyona bıraz ara ver gerek kalmaz ama onemlı olan o arayı verebılmek daha sonra rahatlarsın masturbasyon bağımlılık yapar yaptıkca yapasın gelır onemlı olan ara vermeyı bılmek

• Çok denedim ama olmuyor

• kafanı başka şeylerle meşgul et dersine çalış arkadaşlarınla buluş vs

• olum sen kafayı oraya takmışsın. şapı boşver. çık biraz farklı aktiviteler yap. hem inancın da sana durmadan masturbasyon yap demiyor. bir spor salonuna kayd ol.

• masturbasyon iyidir hocam boşver. mutlu ol. herkes tersini ister sen elindekinin kıymetini bil.

Yükleniyor...