Evlendikten sonra ilk gece hakkında..

Gizli Üye
selam arkadaşlar, bu konuyu çok merak ediyorum bask akımseylede konuşamadığım, çekindiğim için burda soruyorum.

Şimdi diyelimki bir çift evlendi, düğün oldu bitti eve geliyorlar.

Eve gelince önce iki rekat namaz falan kılmak lazımmış, e onun içinde önce abdest almak lazım.. şimdi okadar saç baş makyaj yapıldı onun hepsi bozulçak benim bütün hevesim gider ya.. ben eve gelince soyunmak isterim, sevgilimle hemen başbaşa kalıp sevişmek isterim ya nede olsa senelerce o günü beklemişim.. elhamdülillah müslümanım, hiç kötü birşey de demek istemiyorum ama benim öyle bütün zevkim kaçar ya :(
Evlendikten sonra ilk gece hakkında..