• Sor
  • Bence

Evlendikten sonra ilk gece hakkında..

selam arkadaşlar, bu konuyu çok merak ediyorum bask akımseylede konuşamadığım, çekindiğim için burda soruyorum. Şimdi diyelimki bir çift evlendi,... Daha Fazla

En İyi Görüş

• odana gel saçlarını eşinin yardımıyla aç zaten az çok bozulmuştur saçlar ne yapcan okadar tokayla yatağa girip..müsade iste git banyoda makyajını sil abdestini al hatta duş al temiz temiz kok :) makyajsız kendine güvenemiosun sanırım banyodan cıkmadan sür fondotenini sürmeni rimelini dudak balmını çık bişi olmas kıl namazınıda.ama ruj sürme içinde başka şeyler olduğu için namazın kabul olmayabilir kıl namazını hayırlı bi evlilik olması için dua et seni Yaradana..o kadarda azmadın ya canım sonuçta evlilik kutsal bişey ve yaradanı unutmamak lazım demi ama herşeyi hakkıyla yap kıl namazını sonra zaten istersen bi hafta cıkma yataktan.. ama bu dünya fani canım bu fani isteklerin peşinden gidip sexe daha cok düşersen Allahı unutursan o evlilik sana bişey kazandırmaz hayırlıda olmas senin için bence..

• bu arada en az 10 kez kıl namazını demişim :)) kıl işte sende yaa uyma şeytana <3

• güzel yorum :) helal olsun

• ne çok kıl namazını demişsin hakkaten :D

Erkekler Ne Diyor 13

• düğünden terli terli gelecen al duşunu güzelce kıl namazını tertemiz ne yapcaksan yap. hem islamiyet bizim isteklerimiz değil tanrının istekleri sonuçta. yani biz onlara uymalıyız.

• Makyajını silmeyip kocanamı yalatacaksın. Namaz kılmayacaksan bile sil yazık adama.

• Ne namazı ya seks için tutuşuyorken her şeyin yeri farklı bence saçma :))

• gelinle damatin ilk eve geldikleri gece diye namaz kilinmasi lazimmis hayirli evlilik falan olsun diye

• ay çok güldüm yaaaa güzel yorumlar varrr

• eğer otele gitceksen yap çünkü o duanın kalacağınız evde yapılması gerekiyor ve bildiğim kadarıyla sünnet bu kuranda ben bulamadım. kalacağınız evde de işte namazdan sonra şükür duası tarzında bi dua ediyorsun, bide doğacak çocuklar hayırlı olsun falan. ama iyice bi araştır yani proflara mail at gerekirse.

• sen de istedigin gibi yaparsın takma bu kadar kafana nasıl olsa karı kocasınız artık ilişkiden sonra abdest alırsınız

• Zevkin kaçacak diye bazı şeyleride görmezden gelmen doğru olmazki, hem günler çuvalamı girdi daha sonra çıkarırsın acısını

• elhamdülillah müslümansan o zaman haddini bilip bu konuyu bile açmaman gerek dini böle şeylere alet etmeyin kurban olişm ya madem makyajın dininden üstün bozma makyajı sen devam et cehennem sizin gibilerin ayakları altındadır

• halvet olduktan sonra kılsan olmuyo mu ya:)?taze taze boy abdestiyle işte

• sus kolalı sus damarıma basma .

• :)

• tövbe yaaa.arkadaşım sabaha kadar simlerinle mi yatacaksın? git bir duş al önce

• kacasa namazda kılma o zman. namaz sartmıkı?

• evet sartmis onu yapmak

• dugunden once kıl :)

• zaten ter, yorgunluk derken illaki duş almak isteyeceksin... kendin bile kendi kokuna dayanamazken erkek nasıl dayansın... e duş almışken kıl namazı ne var... soruya bak...

• valla ben kılmadım.direk atladım

• gercektenmii

• evet.odaya girer girmez hemen atladık birbirimize

• genelde böyle oluyor atlama şeklinde

Kızlar Ne Diyor 9

• evet namaz kılmak gerekiyo o tokaları çıkarmak zaten 1 saat sürüyo. o işi ertesi güne bırakmak daha mantıklı. ayaklar şişiyo ağrıyo yorgunluk tantana off offff

• hadi ya :(( ya ben ertelemek istemiyorm gerdege ben dügün günü girmek istiyorum illaha yaaa naisl olcak bu :((

• hem duş alıp rahatlarsın saçındaki o spreyden ve tokalardan kurtulursun. yine makyajını yapıp hazırlanabilirsin yorucu olur ama olur yinede

• zor bişey değil ne kdr büyütüyorsun gözünden abdest alıp 2 rekat namaz kılmayı saçında bozulmaz yıkamıcan sonuçta mes etceksin makyajınıda yeniden yapıver nolcakki o kılınan namazda edilen dualar kabul olunurmuş die duymuştum ben

• abdestini tut. :PP aynen ya ... o kadar süs boşa mı gidecek.

• yorgunlugun uzerine seks mi yapilir yav.

• bakireysen, ona cok asiksan ve o günü senelerce beklediysen bal gibide yapilir bence :D

• Öncekileri Göster
    • yani sevisince kafaniniz ustunde havai fisekler patlamayacak :-). ilk kez yasayacagin seyi ne diye en yorgun oldugun anda yapasinki. guzelce uykunu alirsin. sabah kalkar dusunu alirsin. namazini kilarsin. iccamasirlarini giyer guzel suslenirsin. makyajini da yaparsin :-). losyonlar, parfumler falan. hatta mum falan yakarsiniz :-). bence oyle olmasi daha dogru olur. hem dugun sonrasi erkek te yorgun olur. oyle kazik yutmadi ya adam.

• dogru aslinda ya insan kendine daha bi bakar ortam ayarlar aslinda böyle düsününce daha mantikli geliyor

• Bu gerdek gecesine ne çok anlam yüklenmiş böyle...Saçlarını bozmana ve üstünü çıkarmana yardım etsin duş al rahatla, namazını da kılarsın sonra ne yaparsanız yaparsınız.Kaçan göçen yok, 1 saat de sabret artık...

• ama tadi kaciyor yaaawwwwww :(((

• Yahu ne tadı bir ömür yanında zaten adam :)

• namazını kılmazsan sonra pişman olursun elinde sonunda koca ztn senin..Önce iman...ben senin yerinde olsam güzelce gider üstümü başımı çıkartır duşumu alrım tertemiz kokarım ay ztn diğer türlü olmasın yani:) neyse sonra warsa gelinlik fantazin giy tekrar azda makyaj yap yüzüne renk gelsin yada aldığın iç çamaşırlarından birini giy odada beklet onu sonra taaa taam çık karşısına:):p

• öyle yoğun bi günden sonra güzelce sil makyajını aç spreyli saçlarını bi duş al. temiz temiz yap işini bu ne azgınlık yahu. 2 rekat namaz da 3dk bişe yani.

• Onu düsünmessin o anda emin ol :) umrunda bilem olmaz

• namazi mi diyorsun?

• Yok canim süs püs ..Namaz en temel şart

• hmm evet ya namazsiz olmaz tabi sevgilimde dinine düskün baya, namazsiz olmaz der o da

Yükleniyor...