• Sor
  • Bence

Şişmanlar sekste nasıldır?

birbirinizi seviyorsunuz aşıksınz. yaklaşık bir senedir beraber oluyorsunuz ama kız kilolu. yatakta her iki taraf memnun ama bu bir sorun mudur?... Daha Fazla

En İyi Görüş

• aşırı derecede şişman değilse ve seviyorsan bir sorun oluşturmaz. şişman seven erkeklerde mevcut zaten.

Erkekler Ne Diyor 17

• valla şişmanlarla sex yapmanın daha zevk verici olduğunu duymuştum.herhalde yağlar daha da darlaştırıyor kanalı

• her iki tarafta memnunsa neden sorun olsun kaldıki insanın ruhu şişman olmasın. yatakta ruhsuz tepkisiz zayıf bir kız olacağına şişman ve ateşli olsun

• soru saçma olmus her iki tarafta memnunsa peki sonun ne

• öncelikle merhaba saygılar güzeldir şişmanlık sex de onu daha iyi hissedersin tombbik tombik olur daha çok seversin aman benim tombikime diye kıyamazsın

• kızlarda hafif balık et iyidir ancaaak erkeğe gelince..hıyarın iyisi gölgede yetişir derler :D

• şişmanlık sadece seks için değil sağlık için de kötü

• yok be birader şişmanlar kusura bakmasın ama kiloluların seksi hiç hoş olmuyor penis giriyormu çıkıyormu belli değil her taraf bud hele yazın birde ter basıyor atmosferi bi koku alıyor sorma mecburiyetten yaptım ama mecbur kalmadıkça yapmam

• işim acıkcası ben hayatımdaki en zevkli sexi sisman bi hatunla yasamıstım.. hemde baya sismandı...

• her iki tarafta memnunsa sorun yoktur.ama şişmanlar iyimidir bilemem hiç beraber olmadım.

• balık etlıyse sorun degıl ama cok sısmansa sorun olur

• Ben de şahsen bazen severim biraz kilolu olursa kadını:) Neden şişman mısın sorun mu oluyo? Yani yatakta memnun olduktan sonra sorun yok bence ama..

• Bu kişiden kişiye değişir. Ama ben partnerimin şişman olmasını istemem. Çünkü yatakta kontrolün bende olmasını seviyorum. Kadınımı rahat rahat evirip çevirebilmeliyim. Ona istediğim pozisyonları rahatça uygulayabilmeliyim.

• iyidir

• normal bir insanda sonuna kadar girdiğini hissediyorum arkadan vajinaya girdiğimde

• seksin iyi olması benim gözümde iki kısım:1. hareket becerisinin iyi olması.2. yatakta veya yatağa girmeden önce, fiziksel olarak, mental olarak, giydikleriyle, konuştuklarıyla vs. tahrik edebilme.bunları yapabilmek kilodan bağımsızdır bence. bunlar olursa seks iyidir benim için. hatta 2. si daha bile önemli.

• daha ne işte etli butlu

Kızlar Ne Diyor 3

• görsel olarak belki erkekleri olumsuz etkiler.yada pozisyonlarda bir sıkıntı yaşanabilir.Ama iki tarafta memnunsa no prob:D

• katılıyorum

• Her iki taraf memnun diyorsun zaten. Sorun yok o zaman.Şişman gördüğümde yataktaki hallerini düşünürüm hep. Merak ederim partnerini nasıl memnun edebildiklerini.

• Benim de çok aklıma gelir:) Göbekler bazı şeyleri yapmaya engel oluyor mu acaba? Hangi pozisyonda yapıyorlardır acaba diye? Bazı adamlar görüyorsunki penisleri göbeğinden uzun olamazmış gibi geliyor:))

• ben şahsen etine dolgun bayınım balık etli yani sevgilimi yeterince tatmin ettigime inanıyorum löp löp hertaraftan yağ sarkarsa olmaz tabi ama biraz olmalı kilo bence =)

Yükleniyor...