Genital bölgede neden kıllanma olur ?

Arkadaşlar genital bölgede neden kıllanma olur özellikle erkeklerde testislerde falan ?


0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

 • İnsanların vücutlarında bir çok bölge kıllanır ve bu bölgelerin neden kıllandığı sorusu ise sürekli olarak merak edilen konular arasındadır. Merak edilen konulardan birisi ise cinsel bölgelerin neden kıllandığı sorusudur. Yazımızın içeriğinde bu konuda ortaya atılmış iddiaları ve gerçeklil paylarını ele alacağız.

  Bu bölgelerin kıllanmasının nedeni olarak bazı bilim insanları cinsel ilişki sırasında cinsel organların sürtünmesinin daha da az olduğu yargısına varmıştır. Bu sayede kıllar sürtünmeyi ve olabilecek zararları daha az bir düzeye indirmektedir. Bu iddia aslında fazla geçerliliği olan bir iddia değildir. Diğer bilim insanları bu fikire katılmazlar.

  Diğer bir iddia ise cinsel organların bu kıllar sayesinde daha sıcak kalması sağlanır. Bu iddianın temelleri ise eski insanların yaşamları incelendiğinde ortaya çıkamktadır. Bu iddia üstte belirttiğimiz fikirden daha fazla geçerliliği olan ve kabul gören bir açıklamadır. Tarihin bilinmeyen yıllarında yaşayan insanlarda miras kaldığı yine bu iddianın içeriklerinden biridir.

  Son olarka ortaya atılan iddia ise kılların sayesinde cinsel hormonların daha hızlı ve kolay yayıldığı gerçeğidir. Bu gerçek bilimsel araştırmalar ile desteklenmiş ve kişilerin bilgisine sunulmuştur. Daha geçerli olan açıklama ise budur. Yapılan araştırmalar bu bilginin doğru olduğunu defalarca ortaya koymuştur. Fakat bilim çevresinde bu olay hakkında kaabul gören ve bilim dünyasının evrensel olarak kabul ettiği bir gerçek yoktur. Yapılan araştırmalar ise bu kılların neden çıktığı konusunu tam olarak aydınlatma çabasındandır.

  daha fazla bilgi için fotoilan.net ziyaret et

  0|0