Vajinası olmayan var mı?

Ülkemizde her yıl 120 bebek vajinasız olarak doğuyormuş.Son zamanlarda da arttığına dair bir haber okudum.Bu sitede vajinası olmayan kadın var mı gerçekten? Merak ediyorum..Erkeklerden gelen cevapları dikkate almayacağım.

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Yalnız 5 erkeğin vajinası da varmış :) O zaman erkek değilsiniz..
Vajinası olmayanların en büyük avantajı da kızlık zarı dertleri olmaması herhalde böyle bir toplumda.
Vajinası olmayan kadınlar ancak adet olma yaşlarının gelip hala adet olmadıklarında teşhis edilebiliyormuş.Bir insan 10 yaşında bile olsa vücudunda eksik bir şeyler olduğunu nasıl anlamıyor? Şaşırdım açıkçası..Tabi ben o yaşta da cinsel sağlıkla ilgili şeyler okuduğumdan şaşırtıcı geliyor şimdi bana..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 2. güncellemen umarım toplumumuza Mesaj vermiştir UMARIM...Bunu okuyan herkes'e bir sorum mesajım olucakbizim çok bilmiş toplumumuzda Namuslu Bir kız Diye hitap edilen bir bayan Ve Delikanlı Bir erkek diye gösterilen bir erkek ..Şimdi Bu erkek ve kız Birbirlerinden hoşlanıyorlar Çıkmaya başlıyorlar Birbirlerine bağlanıyorlar seviyorlar aşık oluyorlar ve Birgün bu delikanlı erkek kızla birlikte olmak istediğini ona karşı cinsel istek içerisinde olduğunu onunla yatmak istediğini söyler kız başta kabul etmez saçmala der hatta belkide günlerce konuşmaz sonra erkek özür diler barışırlar tekrar ister tekrar tekraaar...ve tekrar...en sonunda onu kırmamak için kabul eder birlikte olurlar haftlar ya da günler sonra belkide saatler bile geçmeden erkek kızdan soğuyor ya da sıkılyor ya da gerçekten ciddi birşey düşünmüyor kızla sadece bir ego tatmin etmek için çıkmıştır Ve kızı terkediyor ...Şimdi Bu Şerefsiz DELİKANLI MI oluyor ya da herşeye olumlu bakalım aralarında anlaşamıyorlar ve iki tarafta ayrılmaya karar veriyor ...Kızın Bakire olmadığını öğrenen bir arkadaşı hemen bütün arkadaşlarına bunu yayıyor Şimdi Bu NAMUSLU kız Orospumu oluyor...Bunu bana açıklayın bu nasıl mantık...Namuslu kız ararsınız tamam...Peki bulunca niye bozmaya çalışıyorsunuz lan ! ?yada bir kız Sex yapmak isteyince o* kaşar Erkek isteyince Adamın dibimi oluyor ?

Erkekler Ne Diyor 15

• çift cinsiyetli duymustum ama vajnası olmayan yeni duydum

• Allah'ım bana sabır buna akıl amin.

• Vajinası olmayan kız arkadaşım olmıştu. Ameliyatla düzelecek ama asla çocuğum olmayacak demişti.

• Ameliyatla ince bağırsaktan falan yapılıyor vajina.Ama zor iş...

• o kadarını bilmiyorum. ama vajinam yok dediğinde başımdan kaynarsular dökülmüş gibi oldu. Acaba hep arkadanmı olacak falan diye düşündüm. Görüntüyü bilmiyorum nasıl bişi. Ameliyat olacağını ve düzeleceğini söyleyince rahatlar gibi oldum ama çocuk olmayacak deyince olmadı. Zor bişi yaaa. Keşke teklif etmeseydimde bilmeseydim ddedim haftalarca.

• Demek ki rahmi yokmuş.Öyle olmak çok kötü ya.Resmen kadın değilsin..
      Peki ameliyatla G noktası ya da başka bir zevk alanı oluşturmak mümkün mü bildiğin kadarıyla?

• o yok diyen bayan arkadaş açıklama yapsın :P

• vajina ve idrar çıkışı farklı ,vajina cinsel ilişkide penisin girdiği bölüm bagzı kadınlarda çok ender ama bu giriş olmuyor sadece dudaklar kilit ve idrar deliği oluyor ,normal idrarını yapiyorsun,bir dergide vajinası olmayan bir kadınla erkegin ,aşk hikayesini okumuştum mütiş ilginç degilmi

• tahmi,n ettim zaten ,belliki renkli bir kişiliğin var

• Şaka yapıyorum.Mısır'da anatomi mumya sanatı ile gelişmeye başlamış olduğu için böyle bir şaka yapayım dedim sadece :) Tabi ki mumya falan yapmıyorum :)

• güzel bir uğraşşşşş vede ilğinç

• Öncekileri Göster
  • ilginç böyle birşeyi ilkdefa duydum

• Vajinam var benim :(

• vajinası olmayan 4440333 e boş mesaj atsın hemen bir vajina gönderelim

• olan var olmayan var ayıp değil mi ama

• Araştırdığın şeye bak., kafa yorduğun şeye bak.

• Bu nasil bir soru vajinasi var yada yok sananeki bundan merak edecek baska seymi yoktu

• Kim o bana eksi veren deve

• Beni ilgilendirmediğini düşünen cevap vermez zaten.Neyi merak edip etmeyeceğimden sanane.

• benim vajinam yok mesela

• o nasıl oluyor ya :S

• çift cinsiyet çift penis vakasına dair bir şeyler duydum dünyada varmış ama türkiyede bu var mı bilmiyorum..

• mail adresi vereyim o zaman :p

• En yakın zamanda okul kimlik kartınızı göndereceğiz adresinize :P :D

• liste başına adımı yaz :p

• Öncekileri Göster
  • benden gelen bu cevabı dikkate almada çift cinsiyet olayını duymuştum bir tanıdık bayan var o çift cinsiyetli ama tabi açıp bakmadım delik var mı yok mu bilmiyorum

• yeter başlicam güncellemene git kitap filan oku öğren bize konuşacağına!

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle bir şey var ama bu adet olmayı engellediğinden ameliyat yoluyla açılıyor ergenliğe girildiğinde

• ilk kez duyuyorum

• Hayır vajinam yok .İçime işiyorum !

• vajina ve idrar çıkışı farklı ,vajina cinsel ilişkide penisin girdiği bölüm bagzı kadınlarda çok ender ama bu giriş olmuyor sadece dudaklar kilit ve idrar deliği oluyor ,normal idrarını yapiyorsun

• :D bakim bi

• alemsin vlla

Yükleniyor...