Vajinası olmayan var mı?

Ülkemizde her yıl 120 bebek vajinasız olarak doğuyormuş.Son zamanlarda da arttığına dair bir haber okudum.Bu sitede vajinası olmayan kadın var mı gerçekten? Merak ediyorum..Erkeklerden gelen cevapları dikkate almayacağım.

 • A seç Vajinam var.
 • B seç Vajinam yok.
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yalnız 5 erkeğin vajinası da varmış :) O zaman erkek değilsiniz..
Vajinası olmayanların en büyük avantajı da kızlık zarı dertleri olmaması herhalde böyle bir toplumda.
Vajinası olmayan kadınlar ancak adet olma yaşlarının gelip hala adet olmadıklarında teşhis edilebiliyormuş.Bir insan 10 yaşında bile olsa vücudunda eksik bir şeyler olduğunu nasıl anlamıyor? Şaşırdım açıkçası..Tabi ben o yaşta da cinsel sağlıkla ilgili şeyler okuduğumdan şaşırtıcı geliyor şimdi bana..

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

 • 2. güncellemen umarım toplumumuza Mesaj vermiştir UMARIM...

  Bunu okuyan herkes'e bir sorum mesajım olucak

  bizim çok bilmiş toplumumuzda Namuslu Bir kız Diye hitap edilen bir bayan Ve Delikanlı Bir erkek diye gösterilen bir erkek ..

  Şimdi Bu erkek ve kız Birbirlerinden hoşlanıyorlar Çıkmaya başlıyorlar Birbirlerine bağlanıyorlar seviyorlar aşık oluyorlar ve Birgün bu delikanlı erkek kızla birlikte olmak istediğini ona karşı cinsel istek içerisinde olduğunu onunla yatmak istediğini söyler kız başta kabul etmez saçmala der hatta belkide günlerce konuşmaz sonra erkek özür diler barışırlar tekrar ister tekrar tekraaar...ve tekrar...en sonunda onu kırmamak için kabul eder birlikte olurlar haftlar ya da günler sonra belkide saatler bile geçmeden erkek kızdan soğuyor ya da sıkılyor ya da gerçekten ciddi birşey düşünmüyor kızla sadece bir ego tatmin etmek için çıkmıştır Ve kızı terkediyor ...Şimdi Bu Şerefsiz DELİKANLI MI oluyor ya da herşeye olumlu bakalım aralarında anlaşamıyorlar ve iki tarafta ayrılmaya karar veriyor ...Kızın Bakire olmadığını öğrenen bir arkadaşı hemen bütün arkadaşlarına bunu yayıyor Şimdi Bu NAMUSLU kız Orospumu oluyor...

  Bunu bana açıklayın bu nasıl mantık...Namuslu kız ararsınız tamam...Peki bulunca niye bozmaya çalışıyorsunuz lan ! ?

  yada bir kız Sex yapmak isteyince o* kaşar Erkek isteyince Adamın dibimi oluyor ?

  1|0