İstem dışı boşaldım su içmem gerekecek ve banyo yapacak durumda değilim bir kaç saat içinde günah mı olur su içmem?

Gizli Üye
Bu sitede cinsel konu hakkında bir yorum attım bir soruya yazarken zaten çok erken boşalan biriyim anlık oldu istem dışı tamamen birazcık aktı ama boşalmadım yani boxerıma falan geldi sıvı. Biraz sonra spora gidicem haliyle su içmem gerek fakat spora gitmeden önce banyoya girme imkanım yok çünkü evde misaiflrler var bir kaç saat sonra gidecekler. Bir daha cinsel konulara girmicem bu sitede karar verdim ama boşalmak gibi bir niyeitm kesinlikle yoktu yorum yaparken anlık bir seks isteği geldi ama istemsiz olarak sıvım aktı 1 litre kadar da su içmem gerek sizce yaptığım günah mı? Din hakkında bilgisi olanlar yardım ederse özellikle sevinirim.
İstem dışı boşaldım su içmem gerekecek ve banyo yapacak durumda değilim bir kaç saat içinde günah mı olur su içmem?