Kızlar, ayak fetişistliği hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ayak öpüp koklamaktan en az seks kadar zevk alıyorum. Ama kız arkadaşımın bu konudaki düşüncelerini bilmiyorum, benden soğumasını da istemem. Siz bu konuya nasıl yaklaşıyorsunuz? Erkek arkadaşınızın ayak fetişisti olduğunu öğrenseniz nasıl tepki verirdiniz ve isteğini dile getirse cevabınız olumlu olur muydu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Çok tatlı durumlara neden olan erkeklerin özellikleri. Karsı olup "uff ivrencsiean!" gibi tepkiler veren kadınları da anlamıyorum ayrıca. Ayaklarımın farkına varmamı, ayak dekoltesi konusunda fikir sahibi olmama neden olmuştur.:)Benimle konuşurken ayaklarımı kanepenin sırt kısmına koyup onu dinlerken ne diyeceğini sasirip ayaklarımı izlemeye koyulması, arkadas toplantılarında açık ayakkabılar giyip onun beni izlediği zamanlarda parmak uçlarım da yükseltmek dizlerimi, onun hiç ummadığı zamanlarda istediğini vermek... Onun ayaklarıma olan tutkusu beni delirtir.

• Ayak fetişistliği bir yana, ben çok beğendim bu cevabı. Bu şekilde bir farkındalık etkileyici bir şey bence, konu ne olursa olsun.

• Bu kadr izlendiğine göre kesinlikle küçük ve bakımlı bir ayaklara sahp olmalısın sen

Kızlar Ne Diyor 10

• saçma buluyorum böyle şeyleri..

• He yaw fetiş sitesine dönecek burası yakında istifa edecem fetişistlikten bu gidişle:)

• Öncekileri Göster
    • okudum hep sen mi çalacaksın:))) sevdiğimizden takılıyoruz..özür dilerim üzdüysem ağlama:)

• Yok yaw ne üzülmesi istediğini söyle sorun yok:) duygu sömürüsü yapıyoz şurda:) ayrıyeten bil mukabele:)

• ne güzel öpüşmek varken ayağımı öptürmem ya.. neymiş ilk defa duyuyorum bunu da...

• benim midemi bulandırıyor özellikle ayak fetişistliği başka bir yer mi bulamadın arkadaşım sevgilisi de böyleydi ben olsam soğurum tabiki de ayrılırım bunu bırakmaya çalış derim

• Gıdıklanırım ben yaw :D

• hayır demiyorsun gıdıklanırım diyorsn ılgınc.

• Ayak fetişisti olmasını yadırgamam da benim ayaklarımı öpüp koklamasına izin vermem.Çünkü ayaklarıma kapandığını görmek beni çok üzeri...

• Hem yadırgamıyon hem izin vermiyon gitsin başka ayakmı arayıp bulsun adam:)

• Öncekileri Göster
    • Ozaman soracan erkekine nasıl ayakkabı giyeyim nasıl çorap giyeyim hangi renk oje süreyim:) öyle çemkirmekle olmuyo hanfendi

• Onu bağlarım.kalın odunlarla döverim.Gtsin aldatsın aldatabiliyosa.

• İnsan sevdiğinin her yanını beğenir. Bu kadar diyorum.

• ben bu konuyu çok samimi bir arkadaşımdan itiraf şeklinde öğrendim.cevabım ise:eğer beğenilen yerim ayaklarımsa neden olmasın.huylanmam demiyoruum ama hazzı artıracağını düşünüyorum.onun için daha yoğun bakım yaparım.isteklerini özümserim.çünkü aldığı zevk beni tahrik eder. kendi adıma.böyle bir itirafı duymak hoşuma gider.çünkü sevişirken konuşmakdan hoşlanırım.(önemli olan nerde söylediğin)

• sizin gibiler de varmış demek...

• ayy benden uzak olsun :)

• Olumsuz olurdu tabi kiiiii

• izin veririm ya nolcak :)

• Hani izin vermezdin gıcıklık yapardın cık cık cık senide kınaya kınaya bi hal oldum:)

• Öncekileri Göster
    • :))

• haha olur :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Söylemene bile gerek yok direk devam et istediğine.durmak yok yola devam

• tepkisini bilmiyorum diyorsun...hmmm...sevişmeler sırasında ayak parmaklarını emmene birşeye demez...tepkisine bak deneyerek sonra konuşursun...ama hayatta hiçbirşey takıntı haline geldiğinde hoş olmuyor haberin olsun...kızı rahatsız etmeyecek şekilde arada takılırsın ayaklarıyla:)

• yok öpüp koklamam o kadar da değil. ama normal de ayaklara ellere falan acayip dikkat ederim.

• Ayağa masaj yapmaya kimse hayır demez çok da faydalıdır. Masaj yaparken ayağına yapacaklarını da arada kaynatırsın ama asıl tema olan masaj konseptini bozma. Ayağıyla bu kadar ilgilendiğini görünce bundan hoşlandığını söylemesen de en yumuşak haliyle öğrenmiş olucaktır. Bu şekilde öğrenince çok arıza çıkaracağını düşünmüyorum.

• güzel ve bakımlıysa hatunun ayakları olabilir...

• neler görüyorum allahım yarabbim

• daha neler duyarsın abcım...

• valla ya sevişmek varken ayakta neyin nesi :s

• 52gün

ayak dekoltesi diye birsey var evet

Yükleniyor...