• Sor
  • Bence

Peniste Yara Yardım Edin Lütfen!!

Bir süredir penisimin aynı yerinde önce yoğun bir kızarıklık oluşuyor, sonra zaman ilerledikçe o kızarıklık giderek hafifliyor ve o bölgedeki deri de... Daha Fazla

En İyi Görüş

• link gıtmek zorundasın... Bu olabılır bu demıyorum ama sana şuphler varsa her detay ıncelenır...

• la bende ondan korkuyom ya kor olursam :( zaten sırtımdada sıvılceler var koca koca off :(:(

• Öncekileri Göster
    • behçet hastalarının kör olma ihtimali kaç bu arada :(

• tedavı olmalsın arkadaşım... Ama önce teşhıs konmalı dımı.. Dr a gıt... aılene soylemeden bıle gıdbılırsın. Bu kötu şeylerı kafana takmadan... geçmiş olsun.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• doktora gidemiyorsan burda nasıl yardım edelim kardeşim sana?

• tek atış yapmışsın aradan da 5 yıl geçmiş.mastürbasyonu yoğun olarak yapıyorsan derini tahriş edebilirsin ki kuru kuru ve acımasızca davranıyorsundur.biraz daha ara vererek yap.hafta da 3 defa filan yap bi kendine gelsin derisi.yok bn çok sık mastürbasyon yapmıyorum diyorsan o zaman tiz vakitte doktora görünesin :)aslında ben de doktorum da alanıma girmiyorsun :)

• teşekkür ederim öncelikle. haftada 3 az değilmi ben sabah kalktıgımdan öglene kadar gecen surede o kadar sayı tutturuyorumda :(

• o kadar yorma vücudunu da ruhunuda.sakinleş bakalım.bak psikolojiyi kopartırsan ilerde eşinle problem yaşarsın.sex yapmak yerine 31 çekerim modları ki bu psikolojiktir.
      sen beni dinle,biraz yavaş ol.her kalktığında elini atma.

• Yabana atmaDoktordan da çekinme.git görün bi an önce.Buradakilerin hiç biri doktor kadar yardımcı olamaz.Sağlıgın utanması olmaz kardeş.

• Hiç lafı uzatmaya gerek yok DOKTOR'a gitmek den başka çaren yok.

• cilt hastalığı başlangıcı olabilir.mahremi yok bunun doktora git hemen...

• ne gibi bir cilt hastalıgı? birde gittigim doktor bayansa ne olacak utanırım ya

• sedef olabilir egzema olabilir tahriş olsa geçer bi daha çıkmaz.bayansa nolur ki işte gözü gönlü açılır:)

• utanacak ne var ya, doktor eli değsin geçer :)

• urolojiye mi gitmeliyim dermatoloji mi ?

• doktora git neyi bekliyorsun senin penisten doktordada var merak etme utanma git doktora en yakın zamanda hatta babana söle hastalığını ama sakın gösterme

• Cinsel ilişkiden sonra bu sorunu yaşıyorsan aşırı kullanımdan dolayı ısınmıştır diyecektim ama daha 1 kere siftah yapmışsın :) okadardan bişi olmaz daha işin çok az km yapmışsın :) bendece doktora git ama korkacak bişi yoktur sanmıyorum.. deri yapısıyla alakalı bi durum olabilir tabii çok mastürbasyon yapıyorsan eğer deriyi tahriş etmişte olabilirsin ;)

• sonuncu dedigin olabilir :D

• Ozaman korkacak bişi yok doktora gitmene gerekte yok :) biraz ara ver..sorunun çözüldü gibi ;)

• inşallah :D çok korktum ya kansersem pipimi keserlerse diye

• kanser değilsin ama acele bevliyeciye gitmen lazım,hala ordamısın...çabuk ol..:)))

• neden kanser degilim söyler misin? aids miyim yoksa ? :( bevliciye ne demek ?

• Öncekileri Göster
    • evet üroloji demekmiş bevliye. geçip tekrar etmesi ve şişlik olmaması banada kanser değil gibi geliyor (çok şükür) ama eminde olamıyorum... simdi ben urolojiye mi gitmeliyim dermatolojiye mi :S

• ürolojiye git önce gerekirse seni havale eder ama bir an önce git...

• Hiç lafı uzatmaya gerek yok DOKTOR'a gitmek den başka çaren yok

Yükleniyor...