Peniste Yara Yardım Edin Lütfen!!

Bir süredir penisimin aynı yerinde önce yoğun bir kızarıklık oluşuyor, sonra zaman ilerledikçe o kızarıklık giderek hafifliyor ve o bölgedeki deri de kabuk gibi soyulup düşüyor ve alttan taze deri çıkıyor. Bir kaç haftada bu süreç tamamlanıyor ama bu şikayetin olduğu yerde çok hafif yara izi gibi bir iz kalıyor. Tam geçti derken bir süre sonra aynı olay tekrar oluyor. (tam 3 kez başıma geldi) Herhangi bir ağrı sızı şikayetimde yok... Malum, mahrem bölge olduğundan utancımdan doktora da gidemiyorum :(Sizce bu ne olabiilr? Penis kanseri oldum diye çok korkuyorum? Gerçi HPV gibi görünüyor çünkü bir kaç yıldır dilimin üstünde aynı yerde küçük bir yara geçip geçip tekrarlıyor ama bekar bir gencim cinsel hayatım yok ki bana HPV nasıl bulaşacak?. Hayatımda sadece bir defa cinsel ilişkim oldu ama onun üstünden de 5 yıldan fazla zaman geçti ve aids testimde negatif çıktı çok şükür. Bir defada kız arkadaşımla öpüştüm ama o da 3 yıl filan oluyor. Benim bu şikayetim ise çok yeni. Çaresizim doktorada gidemiyorum aileme de anlatamıyorum yardımlarınızı bekliyorum... :( :( :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link gıtmek zorundasın... Bu olabılır bu demıyorum ama sana şuphler varsa her detay ıncelenır...

• la bende ondan korkuyom ya kor olursam :( zaten sırtımdada sıvılceler var koca koca off :(:(

• Öncekileri Göster
    • behçet hastalarının kör olma ihtimali kaç bu arada :(

• tedavı olmalsın arkadaşım... Ama önce teşhıs konmalı dımı.. Dr a gıt... aılene soylemeden bıle gıdbılırsın. Bu kötu şeylerı kafana takmadan... geçmiş olsun.

Kızlar Ne Diyor 0

Erkekler Ne Diyor 10

• doktora gidemiyorsan burda nasıl yardım edelim kardeşim sana?

• tek atış yapmışsın aradan da 5 yıl geçmiş.mastürbasyonu yoğun olarak yapıyorsan derini tahriş edebilirsin ki kuru kuru ve acımasızca davranıyorsundur.biraz daha ara vererek yap.hafta da 3 defa filan yap bi kendine gelsin derisi.yok bn çok sık mastürbasyon yapmıyorum diyorsan o zaman tiz vakitte doktora görünesin :)aslında ben de doktorum da alanıma girmiyorsun :)

• teşekkür ederim öncelikle. haftada 3 az değilmi ben sabah kalktıgımdan öglene kadar gecen surede o kadar sayı tutturuyorumda :(

• o kadar yorma vücudunu da ruhunuda.sakinleş bakalım.bak psikolojiyi kopartırsan ilerde eşinle problem yaşarsın.sex yapmak yerine 31 çekerim modları ki bu psikolojiktir.
      sen beni dinle,biraz yavaş ol.her kalktığında elini atma.

• Yabana atmaDoktordan da çekinme.git görün bi an önce.Buradakilerin hiç biri doktor kadar yardımcı olamaz.Sağlıgın utanması olmaz kardeş.

• Hiç lafı uzatmaya gerek yok DOKTOR'a gitmek den başka çaren yok.

• cilt hastalığı başlangıcı olabilir.mahremi yok bunun doktora git hemen...

• ne gibi bir cilt hastalıgı? birde gittigim doktor bayansa ne olacak utanırım ya

• sedef olabilir egzema olabilir tahriş olsa geçer bi daha çıkmaz.bayansa nolur ki işte gözü gönlü açılır:)

• utanacak ne var ya, doktor eli değsin geçer :)

• urolojiye mi gitmeliyim dermatoloji mi ?

• doktora git neyi bekliyorsun senin penisten doktordada var merak etme utanma git doktora en yakın zamanda hatta babana söle hastalığını ama sakın gösterme

• Cinsel ilişkiden sonra bu sorunu yaşıyorsan aşırı kullanımdan dolayı ısınmıştır diyecektim ama daha 1 kere siftah yapmışsın :) okadardan bişi olmaz daha işin çok az km yapmışsın :) bendece doktora git ama korkacak bişi yoktur sanmıyorum.. deri yapısıyla alakalı bi durum olabilir tabii çok mastürbasyon yapıyorsan eğer deriyi tahriş etmişte olabilirsin ;)

• sonuncu dedigin olabilir :D

• Ozaman korkacak bişi yok doktora gitmene gerekte yok :) biraz ara ver..sorunun çözüldü gibi ;)

• inşallah :D çok korktum ya kansersem pipimi keserlerse diye

• kanser değilsin ama acele bevliyeciye gitmen lazım,hala ordamısın...çabuk ol..:)))

• neden kanser degilim söyler misin? aids miyim yoksa ? :( bevliciye ne demek ?

• Öncekileri Göster
    • evet üroloji demekmiş bevliye. geçip tekrar etmesi ve şişlik olmaması banada kanser değil gibi geliyor (çok şükür) ama eminde olamıyorum... simdi ben urolojiye mi gitmeliyim dermatolojiye mi :S

• ürolojiye git önce gerekirse seni havale eder ama bir an önce git...

• Hiç lafı uzatmaya gerek yok DOKTOR'a gitmek den başka çaren yok

Yükleniyor...