Erkekler sekste ne ister?

Soru gayet basit, erkekler sekste ne yapmak ister, kendilerine neyin yapılmasını ister,ne olursa daha çok zevk alır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bol bol öpün

Kulak memelerini hafif hafif ısırmak erkeği çok çabuk uyarır. Erkek ensesinin, boynunun, omuzlarının, sırtının, kalçalarının, göbeğinin okşanmasından da hoşlanır. Canı yanmadığı sürece ısırılma da hoşuna gider.

Göbek deliği ile bacakların üst iç bölümleri de genellikle duyarlı olur. Erkek gövdesinin en duyarlı organları ise penis ile testis torbalarıdır. Aynı zamanda en çabuk incinen yerler de yine bu organlardır. Bazı erkekler penislerine dokunulmasını istemezler çünkü meni akımını denetim altına alamazlar ama tecrübeli ve kendilerini tutabilen erkekler penislerinin elle okşanmasından büyük zevk aldıklarını söylerler. :)

Erkekler Ne Diyor 30

• Ne yapılıp ne yapılmaması önemli değildir. Her zaman uyum şart. Dans gibi düşünün. Biriyle dans ediyorsunuz ama adımları size uymuyor. Bu sıkıntı yaratan bir durum. Ancak birlikte dans edip birlikte figür sağlayıp vücudun her noktasını harekete geçirmek gibisi yoktur.

• kontrol seven kadın

• ağzına boşalmaya bayılırım...

• öpüşmek konuşmak

• sınırsız olmak yatakta kadının bunu yapma bu olmaz gibi seyler duyarsa erkek zevk alamaz kimiside kadından fetiş deri kıyafet gitmesini kırbaç bdsm de istiyebilir kimiside kadından striptiz yapmasını bile isteyebilir kişiye göre değişir yani

• ne istiyorsa yapman lazım yani

• ben kendimi hırçın sert bi kadının kolllarına atmak isterim kendmi

• hard core , blowjop yapılmasından, handjop yapılmasından ve de 69 yapılmasından hoşlanırım.

• uzun bir ön sevişme sürem vardır çeşitli testler yaptım kızlar buna dayanamıyor hemen sadete getiriyorlar işi..acelemiz mi var hemen boşalmak istiyorlar sevmiyorum arkadaş sevişmeyi bilmeyen kızı osbir daha iyi

• kızlar döktürmüş helal olsun ;)

• valla doğaçlama girişiyorz be.

• çoğu erkek cinsellikte abartıyı sever. penislerini pompalarcasına itmenin, partnerlerinin aklını başından alacak bir orgazma giden yolda olamın hazzını duymak ister.sabah sevişmelerinin yerini hiçbir şey, hatta yatakta mükellef bir kahvaltı bile tutamaz :) vs. vs...

• anal isterim her kızdan

• ben şahsen vüvudumun her yerini emilmesinden çok hoşlanırım :)

• az konuşsun ya sevmiyorum öyle yatak da monoton duranı

• oral sexte deepthorat

• penisimin yalanması diyorum..:)

• himm güzel soru bende Vajinanı yalarım :D

• karşılığında napcan? :D

• basrol olmasına gerek yok kız fıt olsun guzel olsun yeter ya

• Öpsün, motive etsin yeter, gerisini hallederiz.

• Kendimiz için bir şey istemeyiz biz.

• mal gibi uzanmasın her seyi benden beklemesin sexte bi pozisyon istiyosa söylesin çekinmesin yani

• Gülümseme.

• sayının çok olmasını ister. (kişi babında)

• aklına gelebilecek ve gelmeyecek her şeyi

• sevdiğimle yapmak isterim gizli kahraman

• eyvallah gizli kahraman..

• böyle yalnızlık daha güzeldir ))

• farklı olmakda zor...

hep yanlızsın..

elhamdülilah böyle yanlızlıkda güzel..

• Öncekileri Göster
  • tatlı 1 gülümseme ve ateşli gözler :D

• hayır gözleri ne istediğini söyler ama birazda o isteyecek ki sadece sen istediğin zaman bunun zevki kalmaz :D hani bişi anlayamazsın birde tabi erken boşalma olayı war oda partnerin için iyi olmaz :D

• ateşli sözler? :D

• genelde sınırsız olmayı ister..

• şehvet ister nefesin nefesine karışsın ister. istekli ve ateşli olmanı ister. onu bir şekerleme olarak görmeni ister :D

• şekerleme. güzelmiş :D

• oral fena olmazdı hani

• yapılması gereken neyse onu ister :D

• doğru :D

• aerkek milleti bu :D oral isteyeni olur anal isteyeni olur belli olmaz :D

• mesela? .d.d

• yapma.. bekle. hata yaparsın

• iyi bekleyişler :D

• yapmadm.. bekli,orumm =)

• yapma..bekle... :):)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• gizli arkadas blowjop handjop ne ya :d daha dogrusu jop ne la :P

• hadi ya:) jop dıyoruz la ıyı bak

• blowjob ağız işi :) oral yani... handjob da el işi :)

• seni ister

• Ona iltifat edin erkek bunu ister :):)

Kadın kendi bedeninin zevk verdiğini, teninin yumuşaklığından, göğüslerinin dolgunluğundan, kalçalarının kıvrımından hoşlandığını hep duymak ister de erkeğinin de böyle istekleri olabileceğini düşünmez nedense. Oysa erkek de görünüşünün, omuzlarının genişliğinin karnının düzlüğünün, bacaklarının adalesinin, teninin kokusunun beğenildiğini duymak ihtiyacındadır. Görünüşü yakışıklı olmasa da mutlaka güzel bir tarafı vardır ve bu tarafın beğenildiğini duymak erkeği çok mutlu eder. Aşk oyunlarına tam olarak katılan bir kadın eşinin bedenini ne kadar beğendiğini, sevdiğini, heyecanlandırdığını göstermelidir. Duydukların dokunarak, kelimelere dökerek ifade etmeyi öğrendikçe eşini fiziksel bir varlık olarak daha iyi tanımaya ondan daha çok zevk almaya başlar.

• çok doğru :)

• senin yaşın kaç?

• evet bundan sana ne

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...