Kızlar evliliğin ilk günü mutlaka ilişkiye girilmeli mi sizce?

Yoksa o an ki duruma göre mi davrannalı?Erkeğin kıza nasıl davranması gerektiğini bildiğini düşünerek cevap verin soruya yalnız.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben ce ertesi gün başlanmalı ilk gece sarılıp güzelce uyumalı yoksa düğün telaşından yorgunluğundan sonra bir de ilk gece yorgunluğu bi hafta kendimize gelemeyiz. o yüzden ilk geceyi uyuyup sonraki bi haftayı uyumadan geçirmek daha zevkli olur bence :))

• Nasıl mutlu olacaksan öyle olsun.

Kızlar Ne Diyor 11

• O an ki duruma baglidir..

• Hyr mutlaka degil de

• Erkeklerin bu konuda anlayışlı olması şart.Mutlaka ilk gün ilişkiye girilecek diye bir kural yok.Bir genç kız her zaman kendini ilişkiye hazır hissetmeyebilir.

• Dugunden once

• Kim kime davranacak orası belli olmaz.

• o anki duruma bağlı. Kız kendini hazırlamış erkeğin hareketini bekliyoken sadece bir sarılıp uyuması karşısında galiba bir odunla evlenmişim diye düşünebilir sonradan :D

• ilk gece sart degil sanirim o gecenin verdigi korkular heyecanda tetikler bu durumu :-) anlayisla karsilamali

• Ne zaman hazır hissediliyorsa o zaman.

• o anki duruma bağlı, stres varsa fazlasıyla ertelenebilir bir sonraki güne.

• Erkek bilecek nasıl davranması gerektiğini.

• evet.

• girilmeli bence

• İste benim enkorktugum sey ilk gece hatta mumknse ilk bi hafta olmasin iliski. Zaten evlendigin gun yorgun argin oluyorsun dugunden cikip bi de hadi nolur ciftleselim mi diyecem:)

• Erkek gayet bilinçli olacak ama kadına nasıl davranılması gerektiği ile ilgili.Onu düşünerek cevap verirsen?

• Ne kadar bilincli olursa olsun ben korkuyorum vede tirsiyorum:/

• Efsanelere inanma güzel bir gün aslında bence.

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk gece yorgun argın o işle mi uğraşıcam çekerim 2 duble viski sarılırım karıma yatar uyurum yorgunluğu tam atıncada odanın tozunu attırırız :))

• o gün herhangi bir rahatsızlığıda olabiliri ilk gece olması şart değil

• örneğin 40 milyar para harcamışım düğüne.. onun kazığıyla.. haydi yawrum dıye dalarım heralde beklemem :D

• Düğün günü her çift akşamını bekler ve ister istemez hayalini kurar. Yok öyle bir şey, %95'i yapar.

• düğünden önce evlenilmiş olunmuyor mu? o dönemde olabilir.

• sabaha bırak

• ilk gün erteleyip adet dönemine getirip erkeğini kandıran kızları unutmayalım

• evlendiğin kişinin az boz adet gününü de bilirsin herhalde sokakta buluşup evlenmeyeceksin sonuçta :)

• inan öyle kızlar varki 4 yıllık çıktığı erkeğe utancından adetiyle ilgili yorum dahi yapmıyor

Yükleniyor...