Geneleve giden erkekler..

2 yıllık bir sevgilim vardı sürekli ayrılıp barısmalarımız oldu ama bir türlü birbirimizden kopamadık her seferinde barıstık. Beni cok sevyordu. Fakat yaklasık 2 aydır ayrıyız ilk defa bu kadar ayrı kalabildik ve barıscaz gibide gözükmüyor. hiç cinsel ilişkiye girmedik. Fakat eski sevgilimin ilk defa geneleve gittiğini öğrendim 19 yasına yeni girdi. Bu sadece ihtiyacı karsılamak için midir ? Sevdiği klişilerle öyle bişey düşünmeyen birisi oldugu içinde olabilir mi yani ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• paramız olsada bizde gitsek be abla

• ne kadar oluyorki o evlerde

• yaşlılar 50 gençler pahalı

Erkekler Ne Diyor 12

• bana göre sevgiliyle bişeyler yaşayıpta gidermek daha doğru. tam ilişki olmasada.

• gitmese bir sorun var demektir..

• Yok genel eve bir kıza aşık olmuştur o yüzden gitmiştir :S

• Hem ihtiyacı karşılamak için hemde başka kızlara musallat olmamak için .Zaten yakınındakilere dşüünmüosa o iyidir :DBnde 18 yaşıma girdiğim gün ''STAJ YERİM'' Götürmüştü hediye diye :D

• belkide sevdiği kızın bekaretini bozmak istemiyo ondan başka kadınlara gidiyo

• her ikiside olabilir.. muhtemelen milli olmak için, ve yahutta oraya sadece geyik olsun diyede gitmiş olabilir.. oraya gittiğimizde illede o işi yapıyor değiliz.. o yaşlarda genelde oraya geyik olsun diye gideriz, ama girmeyiz..

• İhtiyaç karşılamak da nedir ya ?. Kendi kendimize bir ihtiyaçtır gidiyoruz. Madem ihtiyaç olarak görüyorsun kendini evleneceğin kişiye sakla. Ne yani bir kere geneleve gitti diye bütün ömürlük ihtiyacını mı karşılamış oldu . HAYIR.. Zina her zaman günahtır. Yapmayın etmeyin arkadaşlar

• Geneleve karşıyım. Öyle herkesin girdiği *ma girmem ben. S*kimin de bir şerefi var.Daha çok sevgili ile yapıyorum bu işi. Sevgilin ise ihtiyaçtan dolayı gitmiştir. Çünkü senle yapamamış bu işi.

• Bence gereksiz ve saçma bir şey genel ev yada o tarz şeyler.Sevdiğin insanla yaşamalısın o özel dakikaları.

• geneleve gitmek bos is bana gore bir kere gittim 17 yasimda oda bin pisman oldum buz gibi*peff daha sonradan ogrendim onun sicak bi sey oldugunu :P

• sevdiği kişilerle öyle şeyler düşünmeyeceğine inanma saçmalığı türkiye deki herkeste mi var ya. sanki yurtdışında kimse birbirini sevmiyor.

• bu kendi agzından cıkan bişey yoksa herkesin öyle düşündüğünü düşünmüyorum.

• seninle 2 yıl cinsel ilişkiye girmek istemediyse onun için öyledir o zaman.

• vermezsen gider

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece ihtiyaçç...

• Butun erkekler sevdigi kizla yatmaz gider onunla cikarken genelevde degil normal kiz bulur yatar ve bunu aldatmadan saymaz kizin uzulecegini dusunmez vu saf kizlarda ay kimseyle birlikte olmuyoor canim dusunur neden cunku beyin bedava

• ya banlanırsamtutunbeni seni nezaman görsem bu fotoğraftaki kişiye birebir benziyosun gibi geliyo gerçektede:):)

• Emma benzemiorm:D

• Allah düşürmesin geneleve, o tarz bir hayatı yaşatmaya.İnsanın kendisine saygısının bittiği nokta. Hiç tanımadığınız erkeklerle... Mal gibi görülme, sadece ihtiyaç görülmek için araç. Okudumda alttaki yorumları ''gençler pahalı, yaşlılar onlara nispeten ucuz' 'buz kesildim:(

• genelde ihtiyaç karşılamak için

Yükleniyor...