Bu nasıl bir hocalık? Nasıl bir hoca-öğrenci ilişkisi?

Gizli Üye
Hocanın yaptığını savunan bayan arkadaşlarımız mutlaka çıkacaktır ama yine de fikirlerinizi merak ediyorum. Ayrıca nasıl tekme atar demiyorum belki de haklıdır ama öğrenci ile bu kadar yakın ilişki ne derece doğru?

Kadın hoca, öğrencinin testislerini tekmeledi!

Bu nasıl bir hocalık? Nasıl bir hoca-öğrenci ilişkisi?

ANTALYA’da Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı’nda Havuz ve Kulüp Hesapları Sorumlusu olarak görev yapan spor eğitmeni Günay Y. (38), aynı üniversitenin Turizm Fakültesi 4’üncü Sınıf öğrencisi Oğuzhan G. (22) ile karakolluk oldu. İddiaya göre 9 Şubat’ta aralarında husumet olan Günay Y. ile Oğuzhan G. kampusta karşılaştı.

Günay Y., “Benim hakkımda ‘Deli bu kadın’ diyormuşsun” diyerek küfrettiği Oğuzhan G.’nin hayalarına uçan tekme attı.

Darp raporu alıp Günay Y.’den şikâyetçi olan Oğuzhan G. şu iddiada bulundu: “Hocamız şikâyeti öğrenince aradı. Beni, ‘Akşam ilçe emniyet müdürü ile çay içmeye gideceğim. Sen bittin!’ diyerek tehdit etti. Darp raporunda testislerimdeki deformasyon, vücudumdaki çizikler ve çürükler belgelendi.”

‘ARAŞTIRIYORUZ’

Spor Hizmetleri Şube Müdürü Mehmet Efe de, “Bu arkadaşlarımız birbirlerinde kalan, yediği içtiği ayrı gitmeyen kişiler. İş dışında sürtüşme yaşamışlar. Araştırıyoruz” dedi.

Haber Kaynağı: https://www.medyafaresi.com/haber/Kadin-hoca-ogrencinin-testislerini-tekmeledi_453279.html

Hocanın ayaklarına sağlık, hak etmeseydi yapmazdı.
Deli bu kadın dedi diye testis mi tekmelenir?
İkisi de suçludur kesin.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Bu nasıl bir hocalık? Nasıl bir hoca-öğrenci ilişkisi?