• Sor
  • Bence

Erkek bayanın içine boşaldığında spermler nereye gidiyor ?

Bu konudaki cahilliğimin farkındayım ancak kimseye soramadım ve internetten de pek bir şey bulamadım. Erkek bayanın içine boşaldığında spermler... Daha Fazla

En İyi Görüş

• DöllenmeDöllenme, erkek üreme hücresi sperm ile dişi üreme hücresi yumurtanın buluşup spermin, yumurta içine girmesi halidir. Bu olay, kadın tüplerinden birisinin içinde gerçekleşir.Cinsel ilişkide, boşalmadan sonra meni içerisindeki spermler, hızla serviks denen rahmin boyun kısmından içeri girerler. Spermler buradan rahmin içerisinde yukarıya doğru ilerleyerek, tüplerin içerisine girerler ve burada da ilerlemeye devam ederler.Yumurta hücresi, kadın yumurtalığından serbest bırakıldıktan sonra karın boşluğunun alt kısmına düşer. Düştüğü yer, tüplerin eldiven parmağı gibi uzantıları olan serbest ucuna yakındır. Yumurta hücresi, tüpün uzantıları tarafından tüpün içine alınır. Yumurta hücresi tüpün içinde rahim tarafına doğru yavaşça iletilir. Bu sırada tüp içine kadar ulaşmış sperm hücresi varsa, döllenme için buluşma gerçekleşmiş olur.Sperm ile yumurta hücresinin buluşmasından sonra sperm, baş kısmındaki eritici enzimlerle yumurtanın zarlarını delerek içine girer. Bir sperm yumurta içine girdikten sonra yumurta zarının özelliğini değiştirerek başka spermlerin yumurta içine girmesine müsaade etmez.

Kızlar Ne Diyor 5

• mersine gidiyor.

• iğrenç bir espri yapasım geldi :)

• durma sende yap.

• bilen varsa desin ha-ha-ha

• Kadının rahminde bir odacığa depolanır. Vücudun vitamine ihtiyacı olduğunda depodan karşılar:)

• evet seks çok faydalı bir şey ama yine de evlilik öncesi metabolizmayı bozma ihtimali fazla o yüzden en iyisi evlenmek galiba :)

• su gıder yolunu bulur:D

• nasıl ya :)

• Öncekileri Göster
    • zuhhahahahaha

• hahaha

• güzel soru bende okıyımda bilgileneyim

• tam bir cevap yok akademik değil de günlük cevap istiyorum aslında :( sanırım bir kısmı dışarı doğru süzülmeye başlıyor erkek boşalınca sonra bayan ayağa kalkınca da yavaş yavaş çıkıyor ama temizlik olayını merak ediyorum açıkçası.halılara falan gelmiyor mu diye. bir de bayan orgazmı nasıl oluyor onu tam bilmiyorum.

• Öncekileri Göster
    • günlük konuşma diliyle anlattım işte. bir yerden vurmak için detaylara takılmana gerek yok doğrusunu söylemeyip de başkalarına laf söylemenin de bir anlamı yok.

• Bu yorumlaşmalarınızı ders kıtaplarına konulmasını istiyorum.. İanılmazsınız:)

Erkekler Ne Diyor 13

• Sende yatagın üzerine boşalma geç banyoya orda yap, gecede kamyonu devirdiysen, bariyerleri saglama almalısın, Fazlası dışa akar link

• bilgi amaçlı sordum kendim için değil.

• Linke bakarmısın

• link Fotoğrafın durumu izah ettiğini düşünüyorum.

• c:\program files\ 'a diye biliyorum ama emin değilim. ustalarımız daha iyi cevap verir.

• bak bunu izle. link

• Arkadaşım o eline gelen koyu beyaz şeyin tamamı sperm değildir sen spremleri göremezsin..Onlar orda yolunu bulur o fazlalaı kbeyaz sıvıda geldiği yoldan geri çıkar..

• yok tamam beyaz sıvıyı sordum işte kirletiyo ortalığı.

• Öncekileri Göster
    • onlar fake ya.

• Squirting dediğin şey fake değil canım kardeşim... 10 kızdan 1 tanesinde bu şekilde ereksiyon gerçekleşiyo... Ve eğer böyle birini bulursan kaçırma derim :D Fakat sana tavsiyem milf izle daha profesyonelce bikaç figür kaparsın bu sayede :DD

• bişey olmaz yataga naylon geçirirsin :)

• :) işin sakası gülü seven dikenine katlanır. birşeyi yapmadan önce ilk olarak önlemin al ki sonra çilesi ile bide uğraşma :)

• spermler rahime doğru gider. ama sadece milyarlarca hücreden sadece 1 tanesi içeri girer. diğerleri dışarı bırakılır rahim tarafından.

• spermler geri çıkar.

• spermlerin en beceriklisi veya becerikli olanları direk kadının yumurtasını döllemek için gider...diğerleride kadına girdiğin yerden vajinadan geri atılır...kadın erkek gibi boşalmıyor...tabiki bir sarsıntı geçiriyor ama bu erkeğinki gibi '''karşıya nişan almak''' şeklinde olmuyor...şöyle düşün ; içine kurşun koymadığın fişeğin tüfekte patladığını düşün...gürültü ve sarsıntı oluyor ama karşıya bir şey gitmiyor...onun gibi...

• geri dönüşüm kutusuna gider...

• spremin çok azı rahime gider geri kalan sprem kadının vajnasından geri akar bayanlardan boşalırken sıvı gelmez sadece sexs yaparken zevk suyu akar oda penisin vajina giriş yapmasını kolaylaştırı ama zevk suyu çıkartmak için güzel bir ön sevişme şart en iyi teknik kızın göhüslerini ve vajinasısın yalayacan zaten vazina şişer suyla temizlik yapılır temizleme işlerini kzlar sölesin

• üzümünü ye bağını sorma demişler

• sen de mi bilmiyorsun :)

• bilmeme ne gerek var ki ben tohuma su veririm gerisi artık tohumda artık ordan fidan olup ağaca ağaç olur meyve verir mi bilemem

Yükleniyor...