• Sor
  • Bence

Bakireyim. Erkek arkadaşım ‘’Seks yaparsak birbirimize daha çok bağlanırız’’ diyor. Doğru mu?

Bakireyim. Erkek arkadaşım ‘’Seks yaparsak birbirimize daha çok bağlanırız’’ diyor. Doğru mu?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• sakın kabul etme ha erkek ler evli olmadıkları sürece sex yaptıklarında o sex yaptığı kişi den istediğini almış olur onun kusurlarını daha fazla görmeye başlar sonunda bu ayrılığa çıkar sende öyle kalırsın bu enim içinde geçerli tabi

Erkekler Ne Diyor 39

• Doğru değil bence.

• çok doğru, şu an çok zor durumdayız, içimizde birikmiş yılların ergenliği var ve bu bizde asabiyet yapıyor...asdasd

• verde gör iki gün sonra ilk tartismada tekmeyi nasil basiyor, nasil olsa kiz deyil eli mecbur bana geri gelir diye düsünür.

• İstediğini alınca görürsün sen bağlanmayı kafasızlık yapma. O kadar meraklıysa taksın aileler yüzüğü bağlanmak ney anlar.

• sen de evlenelim. bak o zaman daha sıkı bağlanırız de...

• kısmen :) kandırmaya da çalışıyo olabilir :)

• Çok haklı, birde koli bandı alırsanız bantlanırsınız.

• Erkeğin niyetine göre değişir. Bazen daha çok bağlanmasına neden olurken bazen de(niyeti sadece seks ise) uzaklaşmasına neden olur. Çünkü amacına ulaşmıştır, daha ötesi yoktur onun için.

• yok be kızım seni yatağa atmaya çalışıyo çakalll :D

• Muh ha ha ha :)))Yaw ne yalanlar çıkmış bee:)))

• cinselikle bağlı olunacak olsa genelevlerde aşık insanlarla dolardı.cinselik tabi ki iki kişinin yakınlaşmasını sağlar ama aynı zamanda da tam tersini.Böyle bir cümle kulanması amacını belli ediyor.seni seviyorum seni istiyorum dese daha dürüstçe olurdu

• sen istiyorsan yaşamayı yaşa yada yaşama o senin bileceğin iş ama erkek arkadaşın yalan söylüyorda olabilir dikkatli olmalısın

• Fena kitleyecek sana herhalde, dikkat et...

• baglanırsınız baglanmasınada nasıl baglanırsınız onu bilmem düşün dünüş karar ver

• Feyk misin bu soruyu soruyon ama kafayı çalıştırırsan seni kandırmaya çalıştığını farkedersin.

• Doğru değil ...

• Lütfen bekaretini teslim etme. Üzüleceksin sonra.

• hadi lan ordan yalan a.q niyeti başka onun :))

• ne alakası var ?

• evlenmeden olmaz.

• Saçma sapan konuşmasın la

• dikkat patlarsa patlak balon yama tutmaz o yamalı balonu sontra benim gibi saf temiz ana doludelikanlısına kapak olmaya çalışma

• duruma göre değişir.aranızdaki iletişim ve güvene bağlı. bazen gerçekten de sevginin katlanmasına sebep olur. ama bazen de tamamen soğumasına. risk senin riskin. ona göre kararını ver.

• Hayır :) Doğru değil...Ağına düşme sakın ;)

• tam aksi.sen ona bağlanırsın.o senden kaçar.

• yeni neslin taktikleri de değişmiş biz bir kereden bişi olmaz derdik yahu :)

• ona göre dogru olabilir..ama sana göre yanlış

• Yanlış.Seks, bağlılığı yaratmaz, bağlılık seksi yaratır bana göre.Fazla güvenme o adama.

• Onun tek derdi, seni yatağa atmak..

• ozamanda ayrılmak dogru olur

• Evet, kesinlikle.Seninle seks yapmak istemesi, seninle gönül eğlendirdiği anlamına gelmez ama seks yapmak için bu bahaneyi uydurması, gönül eğlendirmeye çalıştığı anlamına gelir..

• başlarda doğru birbirinize bağlanırsınız ya da bağlandığınızı düşünürsünüz lakin sonralarda daha fazlasını istersiniz..herşeyi yaptıktan sonra daha fazlası ne olabilir ki

• vurdur, bağlanırsınız :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 12

• Bu kadar gerçek link

• erkeklerın cogu ne kadar da itici

• ver gitsin

• sen ver kendin sevgiline ben evlenmeden veremem

• hem kendi verim mi diye bize soruyo hemde ver deyince kızıyo

• klasik laflardır yaptıktan sonrasında da bazıları yavaş yavaş kimisi de hemmmeen değişirler o sürprizler yapan ikide bi güzel sözler söyleyen seni inandıran güven veren kişi gitmiş yerine bi mesaj atarsın kırk saat cevap gelmez öyle sana mesaj atmaz konuları kısa keser daha az arar isteksiz konuşur senle daha az takılır herbişeye bahane bulur nolduğunu sorarsın değiştiğini söylersin yok bişey der bütün o güzel şeyler azalır onu uyarırsın baştaki gibi ol dersin bi bakarsın o sana der asıl sen değiştin böyle değildin falan der çoğu kavgada kolaylıkla bittiler başlar ilk başta 1 gün ayrı kalamayan bi bakarsın 1 hafta 1 ay ... ayrı kalabilir sen artık onun elindesindir gitmiyceğini bilir herşeyi rahata alır aha işte böyle bi öküz gelir karşına sakın yapma !(her erkek aynı değil tabi de bundan farklı olanlar ah bi rastgelse bi gelseee :)) )

• Sakın arkadaşım, bu oyuna gelme kendine sahip ol.Bu yalanlara kanma.

• Bi bakıma doğru tabii.. Bi bakarsınız bebeğiniz olur anne-baba olursunuz :D

• senin açından evet doğru ama erkek arkadaşının bağlanma ihtimali seninki kadar yüksek değil.

• Seni kesinlikle kandırıyor aman ha yapayım deme ondan sonrada soğudum senden diyecek.

• evet doğru demiş sende ona deki uslu bir çocuk olursan birgün sirinleri bile ... de o anlar :D saçmalama kızım yaa kullanıp atacak !

• hayır kandırıyo seni

• sakın böyle bi hataya düşme sakın hayatının hatasını yapmış olursun

• Bazen olabiliyormuş. Erkek çok aşıksa.

Yükleniyor...