• Sor
  • Bence

Kocamın ilgisini tekrar nasıl üzerime çekerim?

Yaklaşık 2 yıldır evliyiz ve hamileliğimin 6. ayından beri ilişkimiz toparlanamadı. İkimiz de zaman zaman birbirimizi suçluyorsak da artık bir sonuca... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Malesef günümüzde bir çok yeni çift bebegimiz olursa cok mutlu oluruz diye düşünüyor ama bilmiyorlarki onları kötü bir tehlike bekliyor,Size önerim evliliginizin 2 yılını 3 yılını hatta cocouk yapmadan gecirerek eşinizle biraz hayatın yasamın tadını cıkartmalıydınız ama cocuk dogmusAslinda bir çok erkek cocukları oldugunuda daha mutlu olabiliyorlar eskisindende cok, yapmaniz gereken bence eşinizle konusmak diyalog yolunu kesmemek, ilk basta neden size soguk bunu anlamanız lazım teshis koymaliyiz,Eşiniz dogum sonrası vucutunuzu begenmemiş olabilirmi, yoksa cocougun olmasından dolayı piskolojisi gecim sıkıntısı veya hayatı daha ciddiye alma düsünceleriyle kendinimi meskul ediyor, bunları anlamak lazım

Erkekler Ne Diyor 17

• hemen bi tane melek kanadı alıyosun kırmızı iç çamaşırı erkek azdırıcı damla kocanın işten gelmesini öylece bekliyosun. (sonrasına karışmam )

• biraz değişim ve fanteziler monotonluktan kurtarıp yararlı olabilir sanki.

• özellikle hamileliğin 6.ayından itibaren cinsel ilişki (vaginal) yapılmaması öngörülür.çünkü bu zamanlarda bebek hacim olarak gelişir ve büyür.bebeğe zarar gelmemesi için de dinen yasaklama vardır ancak eşler birbirlerini diğer şekillerde tatmin edebilirler (anal hariç).yani o günlerde sen de istekli değilsin ve o da bu zamanlarda yapılmaz diye şartlayıp kendini senden soğutmuş olabilir.sıcak dokunuşlar,kaçamak hareketler vs. yapabilirsin.biz tabi bunları genelleme yaparak söylüyoruz.seni ve kocanı tanımıyoruz ama genel işlerdir bunlar.güzel kokular sürün,cilve yap.doğum sonrası fazla kiloların varsa atmaya çalış gibi.olmadı işi bir uzmanına bırakın.kolay gelsin.

• Bu duruma Meryem ana sendromu deniyor. Internetten arastirabilirsiniz. Erkek partnerini artik cinsel yonden cekici goremiyor. Mesela gogusler artik sut emmek icin diye dusunuyor. Yada vajinadan bebek ciktigi icin yada sezeryan izinden dolayi artik onun hayalindeki seyden uzak birsey gibi geliyor. Esinizle konusarak evlilik danismanina gitmelisiniz. Baska turlu kendiniz cozemezsiniz. Sonu bosanmaya kadar gidebilir. Esinize yardimci olun. Umarim duzelir.

• Bir erkegin ilgisini cekmek icin : ) onu tahrik edecek şeyler yapman lazım mesela kanallardan romantik erotik bir film bul yada bir film satın al : ) erotik sahnelerde basını onun gögsüne felan koy seni cook seviyorum demen bile yeterli ol : ) ilgi cekmeyi başar

• eşiniz hamileliğinizden sonra cinsel girişimlerde bulunup, cinsel ilişki redleriyle karşılaşmışsa eğer, sizi sıkmamak için üstünüze gelmek istemiyor olabilir. ona şans verin... illa direk sözel değil dokunuşlarla olabilir. eşinize biraz daha zaman ayırırsanız bu sorun çözülür.

• onunla akşam yatarken kasıklarına daha yakın uyu ve biraz sexsi göstericek birşeyler giyin (:

• Sana tek tavsiyem bu konuya odaklı yaşama..senin bebekle birlikte sorumluluğun ne kadar arttı ise babanın da dile getirmese bile düşüncesinin çoğunu siz meşgul ediyorsunuzdur...senin bebek le ilgilenme sürecinde hissettiği duyguların önüne geçen çok daha güçlü bir duygu var merhamet! siz onun ailesisiniz.senin yorulduğunun farkındadır ve seni sık boğaz etmek istemiyordur...yapman gereken kendini iyi hissettiğin günlerde hoş süprizler hazırlamak gerisi zaten kendiliğinde gelir emin ol...

• yaşım 23 nette bi yerde gördüğümü hatırlıyorumErkeklerde bayanın vicudu bozulduktan sonra eskisi gibi olmuyor ilgisi başşka yerlere yönelme olabilir bunula ilgili bir şey vardı amam inan hatırlamıyorum hatırlasa idim yardımcı olurdum

• Kusura bakma ama söylemek zorundayım.. Seni aldatıyo olamaz mı ? :/ mesajlarına falan baksan ? Takip etsen falan.

• katıksızsın sen yaa..

• bir gün eşiniz işten gelince üzerinize sexs si bir kiyafetle karşılayın üzeriniz parfum sürün ve sade abartısız bir makyaj yapın tabi bunlardan önce bebeğinizn karnını doyurun ve altını deişin ve uyutun gelelim konunun devamına eşinizle aynı masada romantik bir ortamda akşam yemeği yedikten sonra eşinize sana bir süprizim var deyim elinden tutun ve yatak odasına götürün odaya girer girmez eşinizin dudaklarına dalın öyle öpüşünki eşiniz nerdeyse ayakta boşalsın zaten ondan sonra eşiniz size hayran kalır

• önce sen eş olduğunu hatırla...hep anne kalınmaz...

• dogru bi kanı .) katılıyorum

• ikinizde birbirinizden kaçar durumdasınız bu sizi daha çok mutsuz eder bence yuvayı dişi kuş yapar misali herşeyi elinize almanız gerek aynı anda hem siz hemde kocanız uzaklaşmaya devam ederse bilin ki bunun sonu ayrılık olur allah göstermesin...

• 6.aydan sonra yasak olduğunu kim söyledi ? hamilelikte ilk 3 ay tehlikelidir ki hamilelikte ortalama 1 aylık iken öğrenildiğini düşünürsek 2. ay ile 3. ay arası yasaklanabilir o da herkeste olacak diye bişey yok yok onun dışında hamileliğin ilerleyen zamanlarında doktor muaynehanesine göre ilişki yasaklanabilir .

• mad_girl : dediğim ile sizin anlattığınız çok farklı siz farklı bir konu hakkında yorum yaptınız sanırım

• bir erkek olarak fantezi iç çamaşırları,gecelik,baby doll,vucut corabı gıbı ona değişik ve heyecan verici gelecek urunler kullanarak her fırsatta(özellikle evde,dışarıda,arabada) o hoşlanmasa bıle onu ufak harektlerle,konuşmalarla tahrik ederek arzusunu uyandırmak...

• kocan psikologluk olmuş gibi geldi bana..seni artık kutsallaştırmış olabilir, o yüzden ilgisi azalmış olabilir, sen de böyle düşünürsen psikoloğa gidin beraber..

• onunla akşam yatarken kasıklarına daha yakın uyu ve biraz sexsi göstericek birşeyler giyin

Kızlar Ne Diyor 8

• Hamilelikte kadının sekse ilgisinin azaldığını okumuştum ama erkeğin azalması ilginç geldi , üye olduğum kadın forumlarından edindiğim bilgilerle konuşayım ,hamilelikte bazı dönemlerde ilişki yasaklanması oluyormuş ve bu yasak döneminde eğer kadın eşinin ihtiyaclarını cınsel ilişki yoluyla görmüyorsa en azından boşalması için ona yardımcı olması gerekiyormuş oral ya da elle boşaltarak yani ,hatta anal sekse bu dönemde çok yonelme oluyormuş.Ben kendim düşüncemi de yazayım evliler dışında düzenli seks hayatı cok az kısının vardır evlenmeden once haftada bir defa seks yapan bırı ve bunun ıcın de cogu zaman uygun şartları arayan kadın ya da erkek evlendıkten sonra şart aramayı bırakıp artık serbestleşiyor ve istediği zaman seks yapacak partnerı yanında buluyor bu da bazen birinizin istemesi bazen diğerinin istememesi ya da yorgunluk diyelim engel oluyor .Duzenli seks hayatı varken düzensizliğe gidişte bence ilk 1 hafta sonra bekar hayatı gibi geliyor ve yapsam ne olur yapmasam ne olura dönüyor .Eşin istemese bile onu tahrik ederek istemesini sağlayabilirsin ya da bunun artık bir ihtiyac olduğunu söyleyebilirsin .

• Seksi hayatınıza sokun ama sadece gecelerden ibaret olmasın. Hayatınızda sadece bebeginizin degil onun da oldugunu unutmayın. Bebeginizle yatmak zorunda değilsiiniz,birbirinize vakit ayırmayı deneyin. Seksi hayatınıza sokun derkende kadın oldugunuzu tekrar hatrlayın kendinize dikkat edin çeki düzen verin, sadece ev hanımı olmak çoğu zaman yetmez maalesef. Kendinizin kadın oldugunuzu kendinize hatırlattıktan sonrada ona erkeğiniz oldugunu hatırlatma çalışmalarına başlayın :)

• bu doğal bir süreç..ama sizinki biraz uzun sürmüş sanırım..Bence kadın çocuk doğurdum diye salmamalı kendini..Eşini hergün şık ve bakımlı karşıla..Asla eşofmanla vs ile değil.Kısa giy hafif ama ilgi çekici dekolte kullan.Hatta eşine birgün o işteyken erotik birkaç mms at..eve geldiğinde duşu hazırlamış ol ve onu kendin yıka..Eminim iletişiminiz artacaktır..Bebek uyuyunca yorgun serilmek yerine eşin için hazırlanıp birden onun kucağına atabilirsin kendini..Bence biz Türk kadınları analık duygumuzu kadınlık duygumuzun önüne alıyoruz hep..Ama eşi ihmal etmemek lazım:D

• bazi erkekler bebek sonrasi dislanmislik hissi yasarlar, anne ve couk arasindaki yakinliktan uzak kalmak onlara farkli hissettirir. bebekle babasina zaman yaratin, banyosunu yaptirsin ya da gazini cikarsin gibi. ikincisi erkekler eslerine annelik vasfini yukler ve o deli dolu seks zamanlari kalmayabilir. bilincaltinda cocugumun annesi dusuncesi olur. size dusen kadin oldugunuzu hatirlatmak, yatak odasinin sirrini ortaya koymaktir. kadin meme verirken eslerine dokunmak istemeyen erkeklerde oluyor. cnku kadinin beden kokusu ic giciklayan kadinsiliktan annelik kokusu ve bebek kokusuna kayiyor dogal olarak. kadinliginizi kullanmaya calisin, bebekle yatmayin, ortak zaman yaratin.

• Onu tekrar kendıne cekmelisin. Adeta dıger kendınle yarısmalısın. O bir erkek ipler senin elınde! Daha sexi şeyler giyin , daha sexi kokular sür , spor yap neticede dogum yapmışsın ayrıca senı dogal ve çekici gösteren makyajlar yap. Ve sakın sakın sakın tartısmaya girme çünkü seninle geçinemezse baska birini bulur ve emin ol buldugu kişi ipleri eline almak için herşeyi yapar.. Dediklerimi gözden geçir. Hersey yoluna girer inşallah...

• farklılıklar her zaman heyecan uyandırır dostum..arkadaşlar önemiş değişik fantazi iç giyim ürünleri..ama olay çamaşırda değil.. artık yeni bir çok ürün var.. yatak bağı, kapı kelepçesi vs gibi değişik ürünler.. ama hepsinden önemlisi istekli olduğunu göstermek.. en basitinden ona hiç striptiz yaptın mı.. yada erotik bir videonu çekip cep teline video olarak gönderdin mi.. bunlar basit örnekler .. cinsellikte biraz cesur ol o istemeden sen yaşat istediğini.. kalıplara sokmayın kendinizi hiç mi istemiyo.. bağla adamı zorla yatağa görsün gününü :)

• evet yanlış anlaşılmamak adına ustu kapalı cevapladığım yerleri arkadas açmış...bunları denemelisin ben ve kız arkadasım monotonluktan kurtulmak için bu tür yollara başvuruyoruz...

• yataha baglamak kapı keşepçesi eskide bence sende yeni şeyler üretmelisin ozaman bide fikirleri burda anlatmışsın hani fikirlerini söylemezdin

• bunlar fikirlerim değil çok eskiden denediğim şeyler tatlım. yeni başlayanlar için.. fikirlerim fazla gelir size.ondan bana kalsın

• bir gün bebeği birine bırakın ve sadece eşinizle ilgilenin kuaföre gidin makyaj yaptırın yeni bir elbise alın yeni bir iç çamaşır alın ve güzel bir özürle başlayın haklısın seni ihmal ettim diyerek bebeğinizin üstüne çok düştüğünüz için belkide görmezden geldiniz onu yanına yatıp uyursanız tabi bişey olmaz hiç baştan çkarmayı öpmeyi denedinizmi

• Fantezi tek çözüm.

Yükleniyor...