Sevgilimle biraz ileriye gittik?

Gizli Üye
3 aydan beri cikiyoruz. dün cok güzel bir gün gecirdik, hersey süperdi. ama aksama dogru arabada öpüstükten sonra biraz ileriye gittik. yani sandiginiz sey olmadi ama baska yollardan dolayi onu mutlu etmeyi basardim.
sorun: ikimizde dinimize bagli insanlariz ve ikimizde pisman olduk gibi. eve geldigimde bana mesaj atti. pisman oldugunu söyledi. bende onu cok sevdigimi ve bidahakine dikkat etmemiz gerektigini söyledim.
bugünde ben mesaj attim ona nasilsin dedim , hemen cevap verdi zaten. napiyosun dedigimde sadece evdeyim yemek yedim diye cevap geldi. her zaman sen napiyosun diye mesaj atardi, hani karsilik olsun diye.
kendimi cok kötü hissediyorum ve yaptiklarim icinde pismanim. ama en kötüsüde sanki onu kaybediyomusum gibime geliyo. ne yapmaliyim sizce? aglamaktan baska yaptigim bisey yok, dogru düzgün düsünemiyoum bile. onu cok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum.
Sevgilimle biraz ileriye gittik?