• Sor
  • Bence

Erkeklerin ücret karşılığı bir kadınla sevişmesi hakinda?

bi hayat yolundayık ama nasıl bir hayat biz bile anlayamıyok şu duygusuz ilişkiler hakinda çok büyük meraklarım var

Anket Sorusu

• A seç Erkek eşine ve ya sevgiline kıyamadığını hayat kadınına daha rahat yaptığı için paralı sevişir?
  • B seç Kadını doyuramam korkusunda ücret karşılığı hayat kadınıyla sevişir?
  • C seç Erkek çok tipsizdir bulamıyordur arayarak beğenen yoktur ve gönlüde boştur buşekil yola ihtiyaç giderir?
  • D seç Erkekgin fantazisinde bu vardır ücreti ödeyip öldürür gibi kadına işgence sevdiğinde buyola girer?
  • E seç Parası çok nereye harcıyacağını şaşmıştır kendinde yaşça küçük kızları dener?
Güncellemeler:
yanlis anlasma olmasin ben kadina para verip sex yapan erkekler icin yazdim

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Genelde bir bayanla ilişki kuramayacak, muhabbet edemeyecek erkekler bu ücretli seks olayına giriyorlar...

Erkekler Ne Diyor 17

• her insanın bir ücreti vardır mantığı sanırsam!

• c benim ki ama yediremedim a dedim :)))

• Ben kadına para verip seks yapan birisi değilim. Sebebi para verdiğin için seks yapıyorsun. Boşa gitmesin tribine giriyorsun.Yapanlar da kendini kandırıyor bana göre. Bana teklif eden oldu mu? Evet oldu bir kere yaşlı bir bayan diğer ise evli birisiydi. Parayı ne mi yaptım? Almadım. Evli biriyle olup bir de üzerine para almak çok acımasızca olurdu.Evlilik gibisi yok ama hala evli değilim..

• çok fazla karşılaştığım bir durum çevremde, yadırgamayın bilmeden herneyse, iğrenç bir durum olduğunu söyleyebilirim sadece, başlangıç diyalogları bile rezil. ucuz, kolay elde edilebilir, rahatsız edici.

• Güzel kızları elde edemeyen ama içlerinde ukte kalan özenti + abaza sitili !..Wooaw.s dimi Teyze ? Cöö dedm kısaca :S

• anlamadım olayı çözersen sendemi parayla ilişkiye gireceksin :D:D

• evet

• Öncekileri Göster
    • niye komsunun kizida 35 benden cirkin hem100 kilo her gün bes erkekle oluyor

• benim kocam var 10 tanede sevgilim var
      hepside bende 10 yil ufak erkekler cogu senin neyin var yasin gencte

• hıc parayla sex yapmadım gerek duymadım ama nasıl bır sevk merak edıyorum boş bi zamanda yapmak lazım

• biran önce git ölürsen gözün acik gitme
      ben senin yerinde olsam iki kadina ayni anda ücret veriri gurup yapardim

• bende oyle dusunuyorumm zaten luks bır otelın denıze bakan tarafında 2 kadınla guzel olur gozlerım acık gıtmezzz :p

• sevgilim yok bekarım cinsel ihtiyacımı gecelik ilişkilerle karşılayabilir bazende ücretli oluyor işte

• ben almanyadyim burda bile erkekler parayla gelim diyorlar
      bazen isletiyom hem yasimi 40 diyorum kendileri daha 25 yas
      diyorlar olur parada verim

• Öncekileri Göster
    • sen bari harbice demissin yaptigini
      hemen hemen %80 erkek muhakak ücterli bisey yasamistir da inkar ederler
      ben biriyle tanistim dedi benim 3 sevgilim var meyerse kendini satan kadinlarla oluyormus 3 de o yoldaydi o kadinlarin

• söylerim tabi neyse o daha diyecek çok şeyim var da buradan atılırım

• Eşi Rus olmadığı ya da artık eşi ile cinsellik kabak tadı verdiği için öyle yapıyor olabilir.

• a şıkkı çok iyi :DD

• Ablacım zaten yaş 35 yolun yarısı.Boşveeer zaten körüyü yarılaşmışın.Neyini merak ediyorsun artık :)

• belki ben yeni ask oldum olamazmi güvenilir erkek yokya
      ask oldum ama oldugum adam ilk esini aldatmis hamileyken kiyamadim diyor hayat kadinina gittim dedi benide aldatir bu

• Öncekileri Göster
    • mesela senin yasin 25 ama hic begendigim erkek tipi yok sende resimn yani en begen medigim erkek tipi

• İyi memnun oldum buna :)

• büyük çoğunluk çaresizlikten gider. küçük bir çoğunluksa kolayına geldiğinden gider. ben hiçbir zaman para karşılığı ilişkiye girmedim. o kadar düşmedik! ama bir defasında ilişkim olan bir kadın saçma sapan bir bahaneyle benden para koparmaya çalıştı. bir daha beni göremedi. param yok mu? var. istesem veririm ama neden onu tatmin etmek için üste para ödeyecekmişim?

• f - hiçbiriüşengeçtir

• Erkek beyniyle Kadın beyni Farklı işler ,Cinseliğe sizin baktığınız acıyla bakmaz erkekler.Erkekler sevmediği bir bayanla sex yapıp pantolonunu giydiği anda olay orada kapanmıştır ismini bile hatırlamaz ytığı kişinin ,Kadınlar farklıdır bu konuda..

• niye bende cogunu unutum isimlerini
      o erkeklerin kadini cici göstermesi canim

• Öncekileri Göster
    • tamam iste kadin biniyle konusuyor beyni kimi isterse veriyor
      erkete azdigi zaman sevmedigi kadini bile yapiyor katiliyom zaten

• şımarık seni:)

• ben para karşılıgında cok bayanla birlikte oluyorum istanbula gittigimde otel odasında tek kalmak istemiyorum değişiklik olsun istiyorum evliyim eşimde çok güzel benide doyuruyor ama benimkide nankörlük yinede yapıyorum

• evet kansizsin
      belki karinda deyisklik yapiyordur
      bende mesela severim deyisklik ama seningibi para verenle degil

• Öncekileri Göster
    • çgözlülük ve bencillik bunlar öne geçince engel görmessin yaptığına her ne kadar yalnış olduğunu bilsende. Bir kere şeytana uymuşsun hoşunada gitmiş. Kılıfında hazır nankörüm aldatıyorum benim suçum yok dercesine. Erkeksin işte güçlü görmüşsün kendini canın ne isterse onu yapıyorsun hayat senin eleştirmem ama sorunun cevabı gerçekten kurtulacak bir unsur olarak görüyorsan bunu otelde yalnız kalmayı dene bir kişiye ait olmanın nasıl bir duygu olduğunu hatırla. İnançlıysan inancınıda sorgula. Belk

• Seni görebilme şansım varmi?

• C: Erkek cok tipsiz dir bulami yordur arayarak begenen yoktur ve gönlüde bostur busekil yola ihtiyac giderir?

• Bu çok fazla karşılaşılan bir durum değil.Daha çok erkekler kadınalara para veriyor.Hani nerde bana para veren kadın?Gepegenç 18 yaşında delikanlıyız para veren kadın çıkmadı hiç?

• erkegin para vermesini sordum ama

• Soruyu algılamak istediğim gibi algıladım.:D

Kızlar Ne Diyor 3

• C ve D bence. Öldürür gibi işkence yapılamaz da zaten çeşitli fanteziler için diyelim.

• yok ya onlarlada fantazi olmuyor iş görüyorlar sadece ruhsuzlar en iyisi elizabeth :)

• Erkek eşine ve ya sevgiline kıyamadığını hayat kadınına daha rahat yaptığı için paralı sevişir

• erkekler böyledir

Yükleniyor...