Seksi mesajlara erkek ne tepki verir?

bir bayan size cinsellik içeren oldukça seksi bir mesaj attı ve size birlikte olmayı teklif etti..güzel bir bayan olduğunu da varsayın. tepkiniz ne olurdu? ama lütfen dürüst olun. ve utanıyorsanız gizli cevap verin.

Güncellemeler:
aslında tek tek cevaplarınıza yorum yapcamda.bu site engel koyuyo nedense.az önce denedm.yazamadm..cevaplarınıza teşekkür ederım.beni çok aydnlattnz..çok güzel cevaplarda var.sevindm..güldüklerim oldu.süpersınız arkadaşlar:)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Önce bir afallar ve şoku atlatmaya çalışırdım. Ondan sonra "Vay be ben neymişim de haberim yokmuş" diye koltuklarım kabarır, sonra başımı iki elimin arasına alır ve uzun uzun düşünürdüm. Hatta o kadar uzun düşünürdüm ki zavallı hatun benden ümidini keser giderdi.

Erkekler Ne Diyor 33

• tabikide olumlu yanıt veririm. yalana lüzum yok. bütün erkekler içgüdüsel olarak seksi genelde kadınlardan çok daha fazla arzular. nefes alsın yeter gerekirse başına poşet geçirir işimi görürüm yani...

• daş yok mu daş. =)

• Ya arkadaşlar bırakın bu işleri her erkek bu fırsatı değerlendirir. Tabi şimdi böyle bir mesaj almadan yapmam, etmem demek kolay. Ama iş ciddiye binince öyle olmaz. Ben normal olan bir erkeğin yapmayacağını düşünmüyorum.

• şahsen fazlaca tahrik olurum hele bu mesajı uygunsuz kalabalık bır ortamda okursam masadan kalkmak ıcın penısın bıraz daha sakın hal almasını beklerım acın durust ve net :)

• eğer eminsem güzelliğinden hiç durmam açıkçası..:D

• Biraz erkegin o an ki ruh haline baglibiraz kizin atmis oldugu mesajdaki tutku ve sehvete bagli olarak degismektedirarz var talep te var ise erkek nerede olursa olsun gelmek isterfakat talep var arz yoksa red cavbi yemen buyuk olasilik :)))))))

• tanımıyorsam cindy crawhorddan gelse etkilenmem.tanıyorsam önceden böyle bir mesaj göndereceğini tahmin edebilirim.ne yapacağımıda sen tahmin edebilirsin

• 33 yaşında evliyim ve geçtiğimiz ayda bu tür 2 direk mesaj ve 1 de buna benzer bir paralel teklif aldım ve bu 3 bayanda 30 yaşının üstünde aklı başında ve önemli bir yerlere gelmiş kariyerli ve tamamen farklı insanlardı, hepsine ortak cevabım şu oldu; şu an için bu tür ilişkilere zaman ayıracak durumda değilim (çünkü biliyorumki başlayınca sonu zor gelir) hepsi olğunlukla karşılayıp benimle dostluklarını sürdürmeye devam ettiler

• aleti piste havalanmaya geçer:)))

• inanmam kadınlar dırek soylemezler bellı eder o baska..

• buna benzer bir mesaj almıştım. ilk başta şüphelendim. biri dalga geçiyor falan diye. sonradan öyle olmadığını, gerçek olduğunu öğrendim.

• ilk aşamada baya şaşırırım çünkü bu tip şeyler erkeklerin genlerinde olur diye genel kanı var.kadın yaparsa artık farklı bir yolda olduğunu düşünürüm.

• erkeklerin hücrelerinde var sexs karşı koyulmaz bir hastalık :D

• yapbozun parçaları birleşmişse tadından yenmez ama kafamdaki profil tam olarak oluşmadıysa şüpheci bakarım

• Karşımdakinden hoşlanıyorsam elbette ki kabul ederim. Zaten hoşlanmadığım biriyle de mesajlaşmam sanırım:) Yani bu iş olur muhtemelen:) Ama hiçbir zaman kesinlik yoktur:) Saçma sapan bir tip hele ki kötü bir vücudu varsa kabul etmem:)

• Ben düşünürm kendi cinsimden mi hoslanıyor diye

• erkeklerin % 95 bu msj hemen cevap yazar ve o bayanla birlikte olur evlide olsa bekarda olsa ama bayan güzel manken gibi bir bayan olacak

• tühh telimde yokki sende :)

• Burada onemli olan erkegin bayani ne kadar tanidigidir ve ona ne kadar guvendigidir. Hic tanimadigi bir bayani akli basinda bir erkek kabul etmez, tereddutte kalir, istese bile endiselenir. Ama azicik guven varsa altinda baska nedenler aramaz ve duyulmasindan filan endiselenmez kabul eder. Bu isteginiz size o kisi ile daha sonra ciddi bir iliski yasamayacaginizi garanti eder. Gunubirlik yasanir biter, belki arada tekrar eder...

• onun bir hayat kadını olduğunu düşünürdüm. reddederdim.

• bekarsam hayır demem asla demem diyen de t*p dur.

• yakusukluuu :)))ben abaza değilm sadece fırsatları değerlendiririm bekarsam neden kaçıyırım bu fırsatı.. yada sen neden bunu adamlıkla karıştırıyosun ben onu anlamadım yada sen neden yapmıyosun onu da anlamadım yaran mı var .)

• bak senin gibi abazalar hayır demez ama adam gibi adamlarda war bu

• tanıdıgı biriyse hemen evet bence

• ben hic bir erkeğin böyle bi msja hayır diyceğini sanmıyorum .. yasadıgın il adres tel yaz yeterli der herkes :) yani abazalıkla filan alakası yok bunun bence erkegiz hepimiz gideriz .. en azından ben giderim .. hic farketmez yurt dısında dahi olsa giderim .. yeter ki bu isi gercekten istiyerek teklif eden cesaretli kızların olması .. evet günah diyenler kardesim o zaman biz günah dünyasında yasıyoruz hepimiz cehennemliyiz :) televizyon günah internet günah kızların sesini duymak dahi günah ona bakarsak yani ..

• Kabul ederdim tabiki ;) burda etmem diyen formaliteden yazıyordur ama gizli gider ne biliyosunuz :P

• Her anlamda kendini tatmin etmiş doyuma ulaşmış bir erkek sevdiğide ona aynı zevki sunuyorsa ilgilenmeyebilir..Aksi takdirde o seks kaçınılmaz özellikle cinselliğin tabu olduğu, masturbator dolu ülkemizde..

• yok olmaz ben bakireyim derdim

• ülkemizde böyle cesur kızları istiyoruz:)

• en fazla olacak bi yere şişerdi dürüst olun derken yani THY PİLOT ol demiyecekkti yha :D

• ii de ne kadar tanıyoruz bu bayanı?tanımadıgın bırını koynuna alacagına ol daha ii:)

• sevdiğim olmadığı için evet derdim :D (4s kuralı :)

• eskiden hemen derdim acaba nezaman görüşeceyiz diye ama tövbe ettim artık onun için olmaz

• ezgi seni aldatırsa yol ver bence

• ezgi ne diim bahsız kız mışın :DD

• ben 2 yıldır birşey yapmıyorum ezgi tövbe içtenlikle edeceksin

• Öncekileri Göster
  • Dürüst olmak gerekirse ben etmem Günah diye birsey var sonuçta .Şimdi diyeceksiniz burada cinsellik konuşuyoruz günah degilmi diye ama o yaptıgımız zinanın yanında bu günah bile sayılmaz diye düşünüyorum

• üsteki yorumumu okuma ama :)

• günah yönünden sana katılıyorum.

• yok canım senimi kırıcam...dürüstlükle cevap verebilirim...önce bu bayanı tanımam gerekir...gerçekten öyle bir bayan varmı?varsa ve birileri beni işletmiyorsa teklifini ciddi ciddi düşünürüm...sonuçta ne kaybedeceğim ki...belki aşık bile olabilirim, kimbilir...

• olabilir tabiii...

• :) kabulde edilmeli bence.

Kızlar Ne Diyor 6

• erkekler böyle bir mesaj aldığında hayır diyebilirmi heleki güzel bi kızdan olunca aklı tavana vurur.ama beğenmediği ve güzel olmayan bir kızsa hayır diyebilir dicem ama dilim varmıyo onada hayır demezler:)

• :)))) vayyyy bizi bizden daha iyi tanıyorsunuz :))

• haklısın canım:)

• bence erkekleri bu kadar basite indirgemeyin her erkek şeyinin derdine her kızla birlikte olcak diye bişi yok seçicilik diyede bişii var

• Türkiyenin öbür ucunda olsa bile o gece gelir..:=)

• Kupa kızı beni tanıyorsun sanırım tatlım..:=)

• o birazz zor :D

• mesajda ne kadar istekli olduguna
      ne kadar tanidigina bagli olarak olabilir

• Sevdiğine bağlı bir adam kabul etmez.

• Burcu bunun cevabını sen biliyorsundur :) ve hepimiz biliyoruz sanırım hayır diyemez güzel bir cevap yazar.

• ben şöyle düşündüm.Kıza bu kadar mesaj atıcak kadar cesaret verdiyse kabul eder.Herkes bütün erkekler istisnasız kabul eder demiyorum.

• var ama tövbe etmiş insanlar veya gerçekten 5 vakit namazını kılan kişiler hayır der diyerleri kesinlikle evet der evlide olsa

• ya var tabi de böyle bir mesaj atabilceğine göre kabul edebilecek biri.

• Öncekileri Göster
  • Boyle bır mesajı alan erkek sence yok diyebilir mi ?

• neden yok diyemesin ki
      siz de butun erkekleri abaza falan mi saniyorsunuz yaaa
      my penis in de bi gururu var ya
      hor kullanmamak gerekli :((((
      bu yorumuna ragmen sana eksi puan vermeyecegim :))))))

• bedava ya niye yok diyim

Yükleniyor...