Kızlar mı daha azgın yoksa erkekler mi?

sex konusunda kızlarmı daha azgın yoksa erkeklermi

Güncellemeler:
bazlarının beyinleri almıyo daha açık söylim evlilik öncesi kızlarmı daha ateşli olur erkeklermi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Net olarak bilinmez ama bence eşit, sadece baskıdan dolayı bayan azınca sessiz sakin geçirir azgınlığını evinde kendince imkanlarınca, erkek ise serbest hissettiği için kendini tabi açıp sokakta sallaya sallaya ööööö diye gezse bir şey olmaz o yüzden erkek daha azgın gözükür ama bence eşittir yani.

Kızlar Ne Diyor 5

• kızar dha azgın

• sorumu bu erkekler

• hele evdeki karini doyurda önüne gelenle yatmissin daha yasin 28

• ya ne kas kafasınız herşeyi farklı tarafınzdan anlıyonuz ben eşimi aldatmıyom evlilik öncesi bahsettim hangi dünyada yaşıyonuz önce dogru okumasını öğren

• bir bayan olarak esini aldatman banda dokundu

onun yerine kendimi kodumda hem bayan azgin diyen sen öleyse evdekide sana bacagini acamiyomu

• 28 olunca sorun ne ben doyurcagımı doyuruyom sana ne ateş düşüyo anlamadım

• erkek azgin olmasa 4 kadin alma haki olurmu zinada uzak dursunlar diye

sahsen cok azgin bir erkekle evli olsam bas gelmek imkansiz erkek azgin

• alakası yok tamam dili öyle diyo ya alt kızımdamı öyle diyo yahuu gözümle gördüğümemi inananyım yoksa sanamı çok safsın güldürüyon beni sadece

• o bosalma degil zevk sivisi hem sen kadinlara ne bakiyonki cogu seni azdirmak icin onu diyor bende yaparim günde 4 posta ama sevdigim adamla olursa iyi oluyo

• sen anlamak istemiyon azgınlık erkete evlenene kadar evlendikten sonra erkekte heves biter ama kadınlar evlenince daha ateşleniyo o derecedirki evde kocasını yakamassa gidip dışarda başkasını yakıyo

• Öncekileri Göster
  • Erkekler her zaman bir adım önde

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınların seks konusunda daha istekli oldukları bilinen bir gerçektir.

• bu tanıdığın kadınla erkek, senle erkek arkadaşın olmasın?

• kadınlar sevişmeye baslayana kadar sakin ...baslayınca daha bir azgın:)

• :))))

• her insanda bu durum farklıdır. ancak benim gördüğüm kadarı ile kadınlar daha azgın oluyor.

Yükleniyor...